Akşamları eşiniz işten eve geldiğinde nasıl vakit geçirirsiniz?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve MTS tarafından 14 Nisan 2008 başlatılmıştır.

14 Nisan 2008
    Konu Sahibi : MTS
  1. MTS

MTS Minik meleğim hoşgeldin.. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Evet kızlar sorum gayet açık...Eşiniz akşam işten gelince neler yaparsınız nasıl vakit geçirirsiniz? Ben eşime bazen sıkıldığımı ifade edince diyor ki herkes evde ne yapıyor zannediyorsun oturup TV izliyoruz ya işte...Hakkaten durum eşimin dediği gibi mi merak ettim:uhm:....

2. 15 Nisan 2008
  3. delikizinturkusuyum

delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Akşam 19.00 gibi evde olurum.
    Sofrayı hazırlarım, yemeğimizi yedikten sonra eşim başka bir iş yapmama pek izin vermez.
    Zaten gün boyu görüşemiyoruz, bari akşamları görüşebilelim der.
    Biraz sohbet ederiz, günün özetini geçeriz...
    Beraber planlamamız gereken şeyler vara o konular üzerinde daha yoğun görüşürüz.
    Sonra kanepeye uzanır, sırnaşa sırnaşa DVD izleriz.
    Film bitince illa ki tavla oynarız.
    Birbirimizi kızdırmak çok zevkli oluyor. jeyyar
    Evde nasıl vakit geçirirsiniz diye sorduğun için, dışarıda vakit geçirmediğimiz günleri yazdım.. :sm_confused:

4. 15 Nisan 2008
  5. Eyylxuxl

Eyylxuxl önce rütbeni bilicen Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    saat 6 30 gibi işten gelirim hemen hemen hergün markete uğrar akşam için abur cubur alır eve gideriz
    yolda gün içinde yaptıklarımızdan bahsederiz benneyaptımki
    eğer o gün özel bişeyler olmuşsa biraz konuşma uzar
    sonra akşamdan hazır olan yemeği yeriz
    mutfağı toplayıp ertesi günün yemeğini yapıncaya kadar yanımda oturur
    sonra beraberce salona geçeriz
    tv izlemeye başlarız çayımızı kahvemizi içeriz :içelim:
    abur cuburlarımızı yeriz
    o sırada sırayla internete gireriz
    ama abartan ben olduğum için sürekli yeter artık yanıma gel der :icecream:
    bazen morali bozuk olursa eğer (mesela dün) müzik açıp oynarız:roflol:
    sonra beni kucağına alır ve daracık koltukta uyuya kalırız
    sıkılacak zamanım kalmıyor valla:sm_confused:
    :asigim:

6. 15 Nisan 2008
  7. mannak

mannak heyecanlııııııııııııııııı Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ayyy ne güselll ya ben ne saman evlenicemm ya Allah mutluluklarınızı arttırsın arkadaşlar eee tabi banada nasip etsinn:):)

8. 15 Nisan 2008
  9. esea

esea Guest

saat 19 30 gibi evde olurum yemek hazırlarız beraber yeriz sohbet ederiz gün içinde yaptıklarımızı anlatır konuşuruz palanlarımızı yaparız hesap yaparız çocukla beraber üçümüz atcılık yada gıdıklamaca oynarız biraz dizi izleriz sonra yatarız bizim genelde çocukla uğraştığımız için vakit çabuk geçio yapma otur dur kalk ye oyna derken bi bakmışın saat 11 olmuş bile doğru yatağa ondan sonra çünkü sabah iş var...

10. 15 Nisan 2008
  11. ayxsxe&serkan

ayxsxe&serkan BİRİCİKLERİMMMMM.. :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Saat 6,30 Gibi Evde Olurum Eşim Gelene Kadar Yemekleri Yapar Sofrayi Hazirlarim 20,00 Eşim Gelir. Yemek Yer Sonra Beraberce Sofrayi Kaldirir Sonra Meyvemizi Yeriz Genelde Akşamlari Dişarda Oluruzz..... Ama Evde Oldugumuz Zamanlar Dvd Film Izler Yada çizgi Film Izlemeyi çok Severizz Yada Eşim Playstation Oynar Bende Onu Izlerim Bazen Araba Yarisi Oynariz..gece 01,00 Gibida Sarilip Yatarizzz Kocişimle..........
    Işte Böyle Geçer Günlerimiz..... Arkadaşlar.........

12. 15 Nisan 2008
  13. yasemingn

yasemingn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    akşam iş çıkışımda beni almaya gelir ve yürüyerek eve gideriz yolda giderken gün içinde olanlardan birbirimize bahsederiz. Eve gidincede birlikte yemek hazırlarız. Sonrada oturup sofrada yavaş yavaş konuşa konuşa yeriz. Ben sonrasında sofrayı toplarım. bulaşıkları yıkarım. O içeride tv izler ve benim mutfakta işlerim bitince ona meyva hazırlarım kahve,çay ne isterse onu hazırlarım ben cips ve yanında süzme yoğurt içine baharatlı sosla çok severim oda bana onu hazırlar :) ve gider yanına otururum. Tv de izlenicek pek birşey yoksa film takar ve izleriz. İkimizde çalıştığımız için fazla geçe kalmadan yatağımıza gideriz. Ordada sohbet ederiz çünkü bundan ikimizde zevk alıyoruz. Sonrasında dayanamayıp uyuruz :)

14. 15 Nisan 2008
  15. Kite_Runner

Kite_Runner Pretty Woman Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    Ben 19.00 da eşim 20.30 da eve geliyor...
    Önce yemeğimizi yeriz...Sonra mutfağı toplarız beraber, çayımızı hazırlar salona geçeriz.
    Çok işim olmasına rağmen eşim bırakmaz...
    Tv nin karşısındaki tekli koltuğa güç bela sığışırız...:eek: (artık 2 liyi o tarafa alsam iyi olacak) Biraz belgesel izleriz..
    Ben isyan edince mecburen kanal değiştirilir...:)
    Tavla her akşam olmasada 3-4 akşamda bir atarız...
    Cezalı oynarız :)
    Sonrada yatarız...
    Böyle işte...

16. 15 Nisan 2008
  17. tatlixsxoxgxlum

tatlixsxoxgxlum kızım İLKE 1 yaşında:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy ne yapacağız yemek yeriz sonra eşim her zamanki gibi internetin başına geçer ben arad abağırıp yanıma çağırırım 5 dk kadar yanımda durur yine ortadan kaybolur.tv de de onunla sevdiğimiz şeyler farklı olduğu için fazla izleyemeyiz beraber ne yapayım artık bende kendi dizim varsa onları izlerim...

18. 15 Nisan 2008
  19. EU1

EU1 Guest

ben saat 6.30 da işden çıkarım hemen koştura koştura anneme gider çocuğumu alırım eşim geç gelmez ise oda gelir beraber eve geçeriz ben hemen mutfağa girerim yemek hazırlamak için sofrayı hazırlarken oda çocukla ilgilenir hep beraber sofraya oturuuz yemek yeriz bi tarafdan da çocukla uğraşırız benim çocuk el yıkama manyağı tutturur cıbı cıbı diye onu banyoya lavabo nun önüne koyar suyla oynamasına izin veririz ( eğer izin vermezsek ağlamaktan gözleri şişer kafasını ellerini duvarlara vurur mecburen izin veriyoz işte) o oynarken bizde konuşucak önemli bi şey varsa oturur konuşuruz eşim çocuğu alır oturma odasına geçer bende bulaşık yıkarım işim bitince beraber oyun oynarız sonra saat olmuş 10 çocuğun uyku saati ninni dvd si aldık onu koyarız hepimiz uzanırız oynarken çocuğumuzu uyuturuz yada ayağımda sallarım :KK43: çocuk yatağına eşim tv başına bende msn de arkadaşlarımla konuşmaya sonrada uyumaya.