akşamüstü seçmeleri bunlar hanımlarrrrr

Konusu 'Fıkralar' forumundadır ve oyek tarafından 25 Şubat 2008 başlatılmıştır.

25 Şubat 2008
    Konu Sahibi : oyek
  1. oyek

oyek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bir gün iki uzaylı dünyaya gelirler, ama her hazırlığı yaparlarda gelirler. erkek uzaylı gemiden iner ve Temel'in yanına gider. Temele der ki:
    -Temel biz dünyalıların nasıl çifleştiklerini merak ediyoruz. ben sana benim karımı veriyim, sen bana senin karını ver. Temel
    -Olmaz demiş, uzaylı da ya bırak temel bunda kötü birşey olmaz felan derken Temel kabul etmiş. vermişler karılarını birbirlerine, biri bir odaya çekilmiş, biri bir odaya. Temelin karısı Fadime uzaylının malını görünce gülmüş demiş ki
    -Ya bizim çocuklarımzda bile daha büyük mal var. sonra uzaylı kulağını bir çekmiş, malını kocaman yapmış. Fadime de
    -Ooo bu çok büyük biraz küçültebilir misin demiş, uzaylı kulağını bir daha çekmiş küçültmüş. Fadime biraz daha kalın demiş, uzaylı kulağını bir daha çekmiş kalınlaşmış neyse sabah olmuş bunlar odalarından çıkmış, Fadime; çok mesudum da dün gecem çok iyi geçti. senin ki nasıl geçti. ben hiç birşey anlamadım. kadın kulaklarımı çekip durdu.
    ------------------------------------------------------------------------

Bir gün savcı, morga gelen cesetlere bakmış. Birinci ceset
    sırıtıyormuş,
    -Niye bu sırıtıyor? diye sormuş. Ordakiler de:
    -Lotoda 6 bildi sevinirken kalpten gitti, demişler.
    İkinciyi açmışlar o da sırıtıyomuş,
    -Niye bu da sırıtıyor?
    diye sormuş savcı. Ordakiler de:
    -30 yıl sonra 1 trilyonluk iddiayı kazandı, sırıtırken gitti!, demişler. Sıra Temel'in cesedine gelmiş, açmışlar kömür gibi sırıtan bir ceset çıkmış. Savcı sormuş:
    -Bu niye böyle diye.. Ordakiler de:
    -Aslında onu yıldırım çarpmış ama o fotoğraf çekiliyor sanmış, poz vermiş.

--------------------------------------------------------------------------

Temelle Fadime yeni evliymiş. Temel her sabah dağın eteğindeki kasabaya inip gazete alıyormuş. 1 ay 2 ay 3 ay sonra bıkmış..
    Temel
    - "Bundan sonra gazetelerimi hergün sen alacaksın Fadime"
    demiş, ve fadime kabul etmiş.. 1 ay 2 ay 3 ay derken Fadime her sabah o kadar yol yürükmekten bıkmış ve düşünmüş ki bir gitmeye 7 tane gazete alayım ben her sabah birini vereyim demiş ve Temel'e her sabah birini vermiş.. 7 ci gün Temel Fadimiye dönmüş ve
    - "Fadime dünyada ne kadar çok salak adam var" demiş. "Aynı adam aynı ağaca aynı arabayla 7 gündür çarpıyo" demiş

--------------------------------------------------------------------------

Temel ile karısı Fadime çok yaşlanmışlar ,artık boy boy torunları varmış. Bir gün Temel Fadime ye
    - Hadi Fadime gel ula bi sevüşelim
    demiş. Fadime de
    - Hadi ordan Temel kaç yaşumuza geldik hiç olurmu
    demiş. Ama Temel ne yapmış etmiş ikna etmiş Fadime'yi. Bunlar geçmişler yatağa Temel gidip gelmeye başlamış .Yarım saat gidip gelmiş ama Temel'de hiç tık yok.
    Fadime
    - Temel istiyosan bırakalım
    demiş. Tam o sırada Temel titremeye başlamış.
    Fadime korkuyla sormuş
    - Temel noliyi
    Temel zar zor yanıtlamış;
    - Ula Fadime ya geliyrum ya gidiyrum demiş.

------------------------------------------------------------------------

2. 1 Mart 2008
  3. atxixka81

atxixka81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ay çok komiktiler temelde çok komik sonuncu hele başka komikti ya geliyorum ya gidiyorum

4. 4 Mart 2008
  5. encelik

encelik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sırnaşık şeyçok güldüm valla hele sonuncusunasırnaşık şey