aksaray özel maya hastanesine giden varmıı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve eyif tarafından 26 Haziran 2008 başlatılmıştır.

26 Haziran 2008
    Konu Sahibi : eyif
  1. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ARKADAŞLAR MERHABA DÜN DR A GİTTİM AKSARAY ÖZEL MAYA HASTANESİ DR NUR HİLAL BÜLBÜL İLK DEFA GİTTİM 5+5 HAMİLEYİM KESEYİ GÖRDÜK BEBEĞİ GÖREMEDİK ÇOK KÜÇÜK GÖREMEYİŞİMİZ NORMAL DEDİ ÜÇ HAFTA SONRA TEKRAR GELİN KALP ATIŞLARINA BAKALIM DEDİ HERŞEY NORMAL GAYET İYİ DEDİ SİZLERE DURUMUMU HABER VERMEK İSTEDİM BİRDE BU HASTANEYE GİDEN ARKADAŞLAR VARMI ÖZELLİKLE BU DR A İYİMİ BANA İYİ GELDİ ÇOK İLGİLENDİ SİZ BU KADARLIK HAMİLEYKEN GÖRMÜŞMÜYDÜNÜZ BEBEĞİNİZİ ALTTAN BAKMADI BANA ÇÜNKÜ BENİM KASIK AĞRILARIM VE ÖNCESİNDE LEKELENMELER VARDI YANİ DÜŞÜK TEHLİKESİ ONUN İÇİN KARINDAN BAKTI HERŞEY NORMAL DEDİ DÜNYALAR BENİM OLDU :) DARISI TÜMM BEBEK İSTEYENLERE İNŞALLAH ÜÇ HAFTA SONRASINDA TEYZELERİİ KALBİ PIT PIT ATIYODU BEBİŞİM SAĞLIKLIYMIŞ DİYE BAŞLIK ATARIMM RABBİM HERKESE YARDIMCI OLSUN SAĞLIKLI SIHHATLİ AKIL KÜPÜ DÜNYALAR GÜZELİ BEBEKLER VERSİN AMİİİİN:nazar:a.s.

2. 26 Haziran 2008
  3. OZLEMKELES

OZLEMKELES Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Slm Canim Bende Orda Aşilama Olacagim O Doktoru Pek Bilmiyorum Ben Rifki Karabatak A Gidiyorum Bu Arada Ne Güzel Bi Aksaraydaki Kişi Ile Yazişmak

4. 26 Haziran 2008
  5. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    öylemii inşallah aşı tutar :) evet aynı yerdeki biriyle yazışmak çok güzel senin dr un ultrasonu siyah beyazmıydı ben özel hastane 4 boyutludur diye gitmiştim ama malesef siyah beyaz bi makine ile karşılaştım :) alt komşumda rıfkı beye gidiyo :) nur hanıma bi kaç kişi daha gidiyormuş burdan onun için onu tercih etmiştim inşallah yanlış bi seçim değildir gerçi sağolsun güler yüzle karşıladı iyice anlattı iyi geçti ilk muayenemiz inşallah hepsi iyi geçer hayırlı haberler alırıza.s.

6. 26 Haziran 2008
  7. OZLEMKELES

OZLEMKELES Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım inşallah hepimizintedavisi iyi geçer
    benimkide siyah beyaz ultrasondu
    canım ben rıfkı beyi tanımıyordum nette baktım siteleri en tecrübeli o imiş ona gittim nerde oturyorsun özel olmazsa

8. 26 Haziran 2008
  9. NaZo_GeLiN

NaZo_GeLiN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 8+2 günlük hamileyim ben bebeği de kalp atışınıda 5+5 de gördüm İnşallah Rabbim gönlüne göre verir.

10. 22 Kasım 2009
  11. tubuko

tubuko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    özlem senin teşhis nedir

12. 22 Kasım 2009
  13. tubuko

tubuko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende mayada tedavi oldum doktorum sema hanımdı

14. 27 Aralık 2009
  15. tubuko

tubuko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aksarayda olan arkadaşlar tanışalımmı

16. 16 Şubat 2010
  17. pinarfe

pinarfe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tanışalım bende aksarayda oturuyorum nasipse cuma günü mayaya gidicem oranın doktorlarını pek tanımıyorum ama rıfkı beyin iyi olduğunu sık sık duyuyorum sizce nasıldır benimde 9 aydır bebeğim olmuyor arkadaşlar çok strse giriyorum

18. 7 Nisan 2010
  19. miniminik

miniminik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba, ben daha önce mayaya gitmiştim, şimdi dr ayşe hanıma gidiyorum,sadece özel muayenehanesi var,ortam çok güzel ve hijyenik,doktor hanım da çok ilgili ve bilgili. gerçekten özele gittiğinizi hissediyorsunuz , saatlerce beklemek de yok, doğumu da istediğiniz özel hastanede yaptırıyor ,kendisi de bizzat doğuma geliyor.ben çok memnunum,şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar,bu arada aksaraylılar olarak birbirimize destek olalım, birbirimizi haberdar edelim, hoşçakalın.