Aksesuarsız ev olurmuymuş???

Konusu 'Çeyizimiz için biz neler aldık ?' forumundadır ve hacopoli tarafından 22 Haziran 2009 başlatılmıştır.

22 Haziran 2009
    Konu Sahibi : hacopoli
  1. hacopoli

hacopoli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    eee çeyizlerimize aldık kaşıkları, bardakları, pike takımlarını peki evimizi güzelleştirecek aksesuarlar nerede? daha ben pek bişey bulamadım aldıklarımı sizinle paylaşıyım sizde paylaşın fikrim olsun yerimseniben

tepehome

2. 24 Haziran 2009
  3. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    henüz aksesuar faslına pek geçmedim canım. çeyiz yerleştikten sonra nereye ne gider bakıp ona göre alacağım inşallah. çerçeven hayırlı olsun canım

4. 24 Haziran 2009
  5. zeysb

zeysb Umutlu :) Üye

Beğenildi:
    307
    Ödül Puanları:
    113
    4-5 aksesuarım var...paşabahçe(vazo),tepehome(şamdan) ve mudodan(büyük metal kase)...nişan hediyesi gelmişti bunlar.zevkime ve kafamdaki eve göre gidip değiştirmiştim beğenmediklerimi.ben salonda 2-3 büyük gümüşten yanayım..sade ve şık olmalı..onlarıda para kalırsa alırızkaydirigubbakcemile3..çerçevende güzelmiş canım.düğün resimlerinin konulduğu salonu süsliycek çerçeveler çok şık olmalı.güle güle kullana.s.

6. 26 Haziran 2009
  7. hacopoli

hacopoli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bende sana katılıyorum az ama göz dolduracak aksesuardan yanayım. arayış içindeyim hala bulamadım ama

8. 27 Temmuz 2009
  9. oyuncak

oyuncak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben evli değilim ama aksesuar hiç sevmem.Onları kaldırıp bi de toz alması var. Zaman kaybı bence:)Ama hem benim gözüme hitap etmiyor galiba sadeliği daha çok seviyom:KK70: