aksu tencere ,bilgisi olanlar lütfen...

Konusu 'Mutfak Araç ve Gereçleri' forumundadır ve Mev*Can tarafından 19 Kasım 2009 başlatılmıştır.

19 Kasım 2009
    Konu Sahibi : Mev*Can
  1. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar aksu tencereleri duyan yada kullanan varmı aranızda.taksitle alışveriş yaptığım bir mağaza var ordan almayı düşündüm ama önce fikirlerinizi sormak istedim.bu çiçek desenli olanların 3 boy tenceresi ve bir tavası 125 tl.bide eternity var orda 225 tl.eternity bana biraz tuzlu geldi.satıcı tanıdık ben sana aksu yu tavsiye ederim yılların markası 2 sene garantili felan dedi..tencere takımına ihtiyacım var ama markaya fazla para verebilecek durumda da deilim..şimdiden teşekkür ederim herkese..

2. 19 Kasım 2009
  3. acemiperi

acemiperi Şükür Rabbime Üye

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153
    ben aksunun döküm teflon tencere takımını aldım. çeyiz setinin içindeydi. aksu çok kaliteli bir marka. teflonları tefalden bile iyi imiş. fırına girebiliyor döküm olduğu için deformasyonu daha az, daha dayanıklı ve sağlıklı.

4. 20 Kasım 2009
  5. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim canım.nette araştırdım bi kaç olumsuz bi şey duyunca çok kararsız kaldım da..başka kullanan yokmu ya hadi kızlar bi şeyler yazın.

6. 8 Aralık 2009
  7. super87

super87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    198
    eternity düşünme hiç tüketici şikayetleri var nette çok fazla iyi degilmiş.. bir oku istersen..
    sana schafer öneririm oda uygun canım

8. 8 Aralık 2009
  9. fatmanehir

fatmanehir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aksu annem yıllardır kullandı.benim çeyizimdede aksu vardı bende yıllardır kullanıyorum.kesinlikle tavsiye ederim

10. 28 Ocak 2010
  11. mars34

mars34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Ben Aksu tencerelerimden memnunum.Annem yıllar önce rastlantı sonucu aksuda çalışan bir bayanla tanışmış benim çeyizim için setini almıştı.Kendiside daha sonra bir süre satışını yaptı.Evimiz ve çevremiz aksu ürünleri ile doldu.Şimdi tefalin tencerelerinin tabanlarına baktım ve aksu ile aynı.Bayağı kalın yani.Benim şuan yeni alıp kullandığım korkmaz tombik tencerelerimin tabanları aksuya göre daha ince.Tabanın kalın olması ve tencerenin ağır olması iyi diye biliyorum.Birde mıknatıs yapışmaması gerekiyor tencereye.Tamamen çelik olduğunu anlamak için yapılan bir testmiş.

12. 20 Şubat 2010
  13. sebnem42

sebnem42 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Annem bir kaç sene önce almıştı aksunun teflon tavalarını cok memnun kaldı hıc bıse olmadı hatta bende gecen ay gıdıp ozellıkle aksudan aldım kesınlıkle tavsıye ederım aklında hıc suphe kalmasın

14. 5 Nisan 2012
  15. biranne54

biranne54 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    konu çok eski ama ben de 27 yıl önce aksu tencere takımı almıştım,o zaman takımı
    65 milyondu,tanıtıma gelen bayana ben bu fiata evime koltuk takımı alırım dediğimde
    sen bu takımı al ömür boyu kullan bana dua edeceksin demişti.Ama şimdiki Aksu aynu aksu mu?
    ben de kızım evlenecek ona almayı düşünüyorum,karar veremedim.
    karaca,korkmaz,bilge kullanan var mı?

16. 9 Nisan 2012
  17. mars34

mars34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    biranne54;

Foruma bakarsanız genel olarak karacayı önermiyorlar .Benim tencerelerim korkmazın tombik modeli ben memnunum.Yalnız kulpları çelik olduğundan biraz ısınıyor..

Son düzenleme: 9 Nisan 2012