Aktar Amcaya sordumm!

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve _oremar_ tarafından 5 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : _oremar_
  1. _oremar_

_oremar_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kızlar aktar amcaya sordum. Az biraz zayıfım hormonlarım normal göğüslerim çok küçük bana ne önerebilirsiniz dedim. O da şerbetçi otu çayını iç dedi. Yalnız çayın demlenme şekli önemli imiş. Bir cezvede bir bardak suyu kaynatın. Kaynadıktan sonra öğütülmüş (bu çok önemli ) şerbetçi otuyla da bir taşım kaynatın. Demlemeye bırakın. Ve sabah akşam bir bardak için. Çeşitli yağlarla da masaj desteği verebilirmişiz. Sİz ne düşünüyorsunuz ben bugün başlicam...ohaoldumsmile

2. 5 Temmuz 2010
  3. EftelyaSanem

EftelyaSanem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben bir süre kullandım serbetçi otu bazı yan etkileri olan bi bitki demlenmesi kullanum sekli miktarı süresi çok önemli..dikkatli kullanmak lazım..nasıl bir kür önerdi sana..süresi ne kadar..

4. 5 Temmuz 2010
  5. ekmek

ekmek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu ottan dr. ömer coskun bahsediyordu sanırım, bir arastır istersen onun sitesinden, yoksa yan etkisi olabilir..

6. 5 Temmuz 2010
  7. izmit_41

izmit_41 kirlideğil,yaPASyatozdu Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Göğüsler çok küçükse hormonlar nasıl normal oluyor ki!!!

8. 6 Temmuz 2010
  9. _oremar_

_oremar_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kullanım şekli anlattığım gibi suyu kaynatıyoruz otu attıktan sonrada bir taşım kaynatıyoruz ve 10 15 dk beklemeye alıyoruz süzüp içiyoruz bu şekilde anlattı açıkçası korkuyorum çünkü içerken midem çok bulanıo bide şunu farkettim direk kaynamış suya otu attıp demleyince rengini ve kokusunu pek fazla vermiyomuş bu şekilde daha acımsı bir tat ve daha sarı bir renk elde ediliyo ve tabi dahada mide bulandırıo

10. 6 Temmuz 2010
  11. _oremar_

_oremar_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    daha öncede bir kaç kez içtim bi şey olmamıştı ama yinede araştırcam teşekkür ederim ilgine:1hug:

12. 6 Temmuz 2010
  13. _oremar_

_oremar_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ahh bi bilsem doktora gittim hormonların normal dedi bi çözebilsem neden küçük olduğunu ama bilmiyorum belirsizlik çok kötü bir şey:1ninca: acaba başından savdımı diyede düşünmüyo değilim

14. 7 Temmuz 2010
  15. izmit_41

izmit_41 kirlideğil,yaPASyatozdu Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Şerbetçi otunun içilmesi ne erkek için ne de kadın için faydalı değil. ıçeriğindeki humulon ve lupulon madde ile östrojen içerdiği doğru ama regl düzensizliğine neden olduğunu kimse inkar edemez.
    Canım regl döneminde mi yaptırmıştın hormon testini? Endokrin uzmanı da ilgileniyor.

16. 7 Temmuz 2010
  17. _oremar_

_oremar_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sanırım 4 ya da 5 gündü...

18. 12 Temmuz 2010
  19. gigii

gigii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende bi aktara gittimm bi karışım yapıcam 3 kür kullancaksın dedi ama fiyatı baya yüksekti 120 lira tek kür, şerbetçi otu da geçen sene burdan bi tarif alıp kremle karıştırp sürmüştüm ben ama geçici bi fayda sağladı bana , içmedimm ben ama içelmemesi gerekiyomuş die biliyorum