aktarlardaki yüz maskeleri

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve uhuvvet tarafından 26 Ekim 2008 başlatılmıştır.

26 Ekim 2008
    Konu Sahibi : uhuvvet
  1. uhuvvet

uhuvvet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar aktarlardaki yüz maskelerinden kullanan var mı hani su lavanlatı vs..cesitleri olanlardan?? ben lavantalısından bi kere aldm denemek icin gayet güzel geldi ama bi kullanımla olmaz haftada 2 yada 3kere kullanmak gerekiyorms kullanpta memnn oln var mı? gamyoncuiremsu

2. 26 Ekim 2008
  3. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    güzel bi konu acmıssın bende aktarlardaki karısımlara kremlere hiç güvenemiyorum.. kullananlar yazsınlar memnuniyetlerini sıkıntılarını...

4. 27 Ekim 2008
  5. uhuvvet

uhuvvet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    yok mu kullanan hiç kızlar :)

6. 27 Ekim 2008
  7. EU1

EU1 Guest

walla bna gayet çekici gelio =) aktarlara grnce kendmi kaybediorum neden bilmiorum ama çok seviorum ben yosun özlü kil maskesini kallanıorum ii geldi yüzüme

8. 28 Ekim 2008
  9. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Aktardan çin malı bir peeling ve maskesini almıştım. Ginsengliydi, maskesini kullandım hiç iyi gelmedi peelingi o kadar kötü kokuyordu ki olduğu gibi çöpe attım.

Ama yerli markalar kullanabilirim gene de çok güvenmiyorum. En azından hijyenik mi değil mi o belli değil plastik uyduruk kutularda....
    bende o tip şeyler hemen kaşıntı kızarıklık yapar ürün hijyenik değilse hemen sivilce çıkar.
    Bir de içine ne koyuyorlar bu da belli değil. hammaddeleri kaliteli değilse hiç işe yaramaz ki