Aktivon Glucosamine-Chondrotin-Msm (Orta Seviye Eklem Ağrıları İçin)

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve vimjo_moderator1 tarafından 14 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  14 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : vimjo_moderator1
 1. vimjo_moderator1

  vimjo_moderator1 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  3 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  695
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]

  Eklem hastalıklarında ve özelliklede (osteoaritte) kireçlenmede MSM ve Glukozamin ile birlikte kullanılması iyileşme oranını ve hızını arttırıyor.

  Glucosamine-Chondroitin-MSM içeriği

  Glukozamin Sülfat 2KCL 1053 mg , Kondroitin Sülfat-NA 667 mg , MSM 350 mg .

  Glukozamin Sülfat

  Glukozaminoglikan maddesinin üretilmesine neden olan Glukozamin Sülfat, kıkırdak oluşumu için önemlidir ve kıkırdakların beslenmesini sağlar.

  Glukozamin Sülfat, hareketi zorlaştıran ve kıkırdağın aşınmasına neden olan eklem sıvılarının azalmasını önler, eklemlerin onarılması sağlar ve hasarlara karşı direncinin arttırır.

  Kondroitin Sülfat

  Kıkırdak dokusunu oluşturan doğal maddedir. Kondroitin Sülfat üretimi azaldığında kireçlenmeye ve eklem ağrılarına neden olur.

  Kondroitin Sülfat, kıkırdak dokusuna verdiği destekle eklemlerde oluşan ağrıları ve iltihapları giderir. Eklemlerin onarılmasını, korunmasını ve eklem fonksiyonları için gerekli olan maddelerin üretilmesini ve sentezlenmesini sağlar.

  MSM

  Bağ dokusunda bulunan, kolojen yapıyı destekleyen, eklemlerin oluşumunu ve kıkırdakların hareketini sağlayan bir çeşit sülfür bileşiğidir.

  MSM, hareket kabiliyetine en gel olan kireçlenme (osteoaritte), iltihaplanma, eklem ağrıları, doku şişliklerinin giderilmesini ve eklemlerin aşınmasına neden olan su kaybının azalmasını sağlar.

  MSM ve Glukozamin ile birlikte kullanıldığında daha hızlı ve etkili olduğu, eklem hastalıklarının % 82 oranında büyük gelişmeler göstererek iyileştiği klinik araştırmalar sonucu kanıtlanmıştır.


  Kullanımı: Günde 1 ya da 2 kere ve yemeklerden sonra alınması tavsiye edilir. Doktor desteği alınarak ta bir kullanım programı uygulanabilir.

  Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için tıklayınız
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.