Aktivon Glucosamine Msm-Fish Oil-Boswellia (İleri Seviye Eklem Ağrıları İçin)

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve vimjo_moderator1 tarafından 14 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  14 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : vimjo_moderator1
 1. vimjo_moderator1

  vimjo_moderator1 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  3 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  695
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]

  İlerleyen yaşlarla birlikte ortaya çıkan eklem hastalıkları, romatizma, kireçlenme ve Artrit gibi hastalıklar ağrılara neden olarak vücudun hareket kabiliyetini kısıtlıyor. Bu hastalıklar eklemlere gerekli desteği veren Aktivon formülüyle tedavi edilebilir.  Aktivon Formül İçeriği
  Glukozamin Sülfat 2KCL 526 mg , Kondroitin Sülfat-NA 400 mg , MSM 300 mg , Fish Oil (Balık Yağı) 200 mg , Boswellia 75 mg.  Glukozamin Sülfat


  Vücut hareket kabiliyetini kıkırdaklar sayesinde arttırır. Kıkırdakların oluşumu ve aşınmadan çalışabilmesi ve için glukozaminoglikan maddesine ihtiyacı var. Bu madde zamanla, yaşlılığın etkisi ile ya da çeşitli eklem hastalıklarıyla azalabilir. Bu yüzden kireçlenme oluşur ve hareket kabiliyeti ciddi anlamda kısıtlanabilir.


  Glukozamin Sülfat, kıkırdakların için gerekli maddelerin üretilmesini sağlar. kıkırdaklarda oluşan hasarları onarır, iltihabı giderir, ağrıları azaltır ve eklemleri korur.  Kondroitin Sülfat


  Kondorin, kıkırdak dokusunu ve bağ dokusunun yapı taşıdır. Kıkırdağın üretimi için çok önemlidir.


  Kondroitin Sülfat, eklemlerde oluşan iltihapların ve ağrıların giderilmesini sağlar.  MSM


  Bağ dokusunda bulunan bir çeşit sülfür bileşiğidir. Bu bileşik kolojen yapıyı destekleyerek eklemlerin ve kıkırdakların hareket etmesini sağlar.


  MSM, kireçlenme (osteoaritte) ve iltihaplanmadan kaynaklanan eklem ağrılarını, dokudaki şişkinliği ve su kaybını azaltarak eklemlerin hareket kabiliyetini arttırır.


  MSM ve Glukozamin ile birlikte kullanıldığında eklem hastalıkları üzerinde daha hızlı etki gösterir ve klinik araştırmalar sonucu onaylanmıştır.  Fish Oil (Balık Yağı)


  Balık yağı, eklem hastalıklarında iyileştirme özelliğine sahiptir. Balık yağının içindeki Omega-3 yağ asitleri eklem ağrıları, iltihaplanmaları, romatizma hastalıkları ve Artrit hastalığında olumlu etkiler gösteriyor.


  İspanya’da yapılan bir araştırmada Omega-3 yağ asitlerinin, bu hastalıkların oluşmasına neden olan gerekli kan ve eklem sıvısı değerlerinin düşüklüğünde, eksikliği doldurarak gerekli dengeyi sağladığı kanıtlanmıştır. Özellikle Artrit hastalığında Omega-3 yağları çok fayda gösterir.  Boswellia


  Boswellia, eklem hastalıklarının tedavisinde ve özellikle Hint tıbbında kullanılan, yan etkisi olmayan bir bitkidir. Boswellia, kıkırdak sıvısının azalmasını, eklem iltihaplanmalarının önlenmesini, şişlik ve ağrıların azalmasını sağlar.


  Boswellia, Glukozamin etkisi arttırır. Beraber kullanıldığında kıkırdak dokuları normale döner ve eklem hastalıkları, Artrit, kireçlenme (osteoaritte) gibi hastalıkların deformasyonlarını azaltır.  Kullanımı: Günde 3 kere ve yemeklerden sonra alınması tavsiye edilir. Doktor desteği alınarak ta bir kullanım programı uygulanabilir.

  Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için tıklayınız
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.