Akupunktur ile zayıflayanlar

Konusu 'Akupunktur..' forumundadır ve melek3453 tarafından 10 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Takipcileri:
Bu konu 34 kullanıcı tarafından takip ediliyor.
    10 Haziran 2009
    Konu Sahibi : melek3453
  1. melek3453

melek3453 CANIM KIZIM GELİYOOOOOOOR Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    MERHABA ARKADAŞLAR;

akupunktur ile zayıflayan arkadaşlar var mı? bilgi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim :)

:uhm::uhm:

2. 15 Haziran 2009
  3. usarem

usarem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım ben 20/05/2009 da yani nerdeyse bir ay önce akupunktur desteğiyle diyete başladım.üçüncü haftanın sonunda toplamda 7 kg verdim bu dördüncü haftam ve doktor bu hafta durduralım dedi.bakalım çarşamba günü tartılıcam sana net kilomu yazarım.ben çok faydasını gördüm.iştahım aşırı derecede açıktı ama akupunktura başladıktan sonra iştahım çok azaldı.diyetimi kolaylıkla yapabiliyorum.şunu söylemeliyimki diyet yapmadan sadece ak7upunktur tek başına kilo verdirmez.ben doktorun verdiği diyet listesinin sadece bir iki defa dışına çıktım.ondada çok fazla abartmadan.

4. 18 Haziran 2009
  5. melek3453

melek3453 CANIM KIZIM GELİYOOOOOOOR Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım,
    benim gittiğim doktor sana diyet listesi vermiyorum,sen zaten ne yiyip ne yemeyeceğini biliyorsun diyip vücut akapunkturundan sonra kulağıma iğneleri takıp ,gönderdi.
    açıkçası iştahımda bir azalma oldu ama bu diyet işini yapabilmek için doktorun hastasını motive etmesi ve bünyesine göre liste vermesi gerekir diye bekliyordum.ama böyle olmadı.
    boyum:1,70 kilom:79 ... ama sanki karşısında 150kg bir insan varmış gibiydi bakışları:)
    bu dr. la devam edip etmeyeceğim konusunda kafam karıştı :KK43:
    fiyatı çok uygun seansı:30tl fakat bişeyler eksik gibi işte yada ben fazla beklentilerle gittim :KK43:

6. 22 Haziran 2009
  7. usarem

usarem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım bende seansını 30 tl ye yaptırıyorum.ama ben sadece kulak akupunkturu yaptırıyorum.geçen hafta 1. ay bitti. toplamda 8 kg verdim.tabiki sıkı bir diyetle.benim boyum 162 cm ve başlangıç kilom 75 kg idi. bir ay daha devam edeceğim.inşaallah istediğim kiloya ulaşabilirim.

8. 25 Haziran 2009
  9. aysegulcuk

aysegulcuk kokoş Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vucut akupunkturu dedıgınız nasıl bır ıslem?
    ben uc yıl once akupunkturla 3ayda 17 kg verdım ve gerı de almadım (takı trafık kazası gecırıp 3 ay ayaga kalkamayana kadar)
    sımdı tekrar dıyet yapıoyurm ama farklı yontemlerle cunku doktorum uzakta kaldı uztelık benım gıttıgım yerın seansı su anda 100 tl
    sıstem şöyle ıdı
    20 dak gobek ve basen kısmına kalın lastıklar baglşanıp pasıf jımnastık yapılıyordu
    daha sonra yıne 20 dak göbek ve mıde kısmına akupunktur ıglnelerı taılıyor ve ıgnelerın bazılarının ucuna elektrık verıyordu buda vucut akupunkturuydu
    daha sonrada tartılma kulaga takılan ıgne ve dıyet lıstesi...

ben cok memnjuun kalmıştım

10. 29 Haziran 2009
  11. qsd

qsd Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Bursadayım burda bir yere sordum sertifikalı dr yapıyor ilk seans 70 sonrakiler 40 dedi pahalı mı sizce?

12. 29 Haziran 2009
  13. aynurarda.

aynurarda. aynurarda Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    benim arkadaşım gidiyor.seansı 40 sanırım.1 aylık gidersen 30 tl idi.çokta güzel zayıfladı.

14. 1 Temmuz 2009
  15. qsd

qsd Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nereye gidiyor aynurarda tam olarak?Semt neresi?
    Ben bugün başladım gerçi ama orda devam ederim olmazsa

16. 8 Temmuz 2009
  17. qsd

qsd Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün 1 hafta oldu 2.seansıma gittim 1.5 kilo vermişim ve hiç spor vermedi doktorum.
    2 hafta daha sporum yok çok mutluyum ben çok zor kilo veririm
    Bi de kaçamak yaptım ve regl dönemi öncesindeyim ahh o tatlıları yemeseydim rahat 1 kilo daha verirmişimkaydirigubbakcemile

18. 13 Temmuz 2009
  19. hxuxrsultan

hxuxrsultan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar akapunktura başladıgımda 99 kiloydum ve 1,5 - 2 ayda 12 kilo verdim seansı 100 tl ama 30 dk akapunktur iğneleriyle vicudunuza seans yapılıyor ve daha sonra kulağınıza küpeleriniz takılıyor inanılmaz rahatlatan bır yontem sıkıntı yok stres yok mide asidi derdi yok.şimdi 4 aydır gitmiyorum ama verdiğim kilolarıda almadım 1-2 kilo harıcınde akapunkturla sinüzitimden kurtuldum vicudun butun hastalıklarına iyi geliyor kısacası bağışıklık sisteminiz güçleniyor herkeze tavsiye ederim sağlıklı beslenmeye devam pes etmek yok çikolata tatlı gibi alçaklara yenilmeyeceğiz değilmi?:lepi: