Akupunturla tup bebek yapanlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve reyhank tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

21 Nisan 2009
    Konu Sahibi : reyhank
  1. reyhank

reyhank Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar ne gıbı farklılıkları var sızce normal yapmaktansa yapıpta hamıle kalmayan varmı bıde ayrıca bunun ıcın ne kadar oduyorsunuz
    arkadaslar ben 2 kere yaptım olmadı bu sefer akupunturlamı yapsam dıye dusunuyom sız nedersınız

2. 21 Nisan 2009
  3. mambaa

mambaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
  4. 22 Nisan 2009
  5. reyhank

reyhank Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar akupuntur yapan veya yapmak ısteyen arkadaslar

buraya yorumlarınızı yazarmısınız onerırmısınız akupuntur yapıpta tutmayan varmı

6. 22 Nisan 2009
  7. tess

tess Guest

Canım benim sorunum yumurta kalitesizliği artı erkek faktörüydü 4 deneme yaptım ilk 3 denenememde sadece 2 şer adet embriyom oldu. En son denememde akapunktura gittim tam 18 yumurta toplandı bunların 8 i döllendi 7 si blastosist oldu 4 ü birinci kalite idi blastosistlerin yani ben iki embriyoyu zor görüyordum. Gebelik oluşmadı fakat akapunktur sayesinde yumurtalar bayağı iyi gelişti. Gebeliğin olmamasının sebebini de eşimdeki morfolojinin ileri bozukluğuna bağlanıyor zaten. Bence mutlaka dene.

8. 22 Nisan 2009
  9. reyhank

reyhank Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadasım hangı doktorda yaptın

10. 22 Nisan 2009
  11. wioLe

wioLe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    akupunktur etkisi tam olarak kanıtlanamayan bir yardımcı tedavi yöntemidir.fayda gördüğünü düşünenler olduğu gibi etkisiz olduğunu iddia eden birçok insan vardır.umarım bebişlerine kavuşmana yardımcı olur.

12. 22 Nisan 2009
  13. mambaa

mambaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bu dogru degil. akupunturun genel fertiliteye ve tup bebekle gebe kalmaya etkisi uzerine sayisiz bilimsel arastirma var. hepsi de klinik deneyler sonrasinda akademisyen doktorlar tarafindan yapilmis arastirmalar. genel sonuc olumlu katkisi oldugu yonunde. internette bile google yaparsan coguna rastlayabilirsin.