Al Kadini Vur Erkege

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve çixgxdem_35 tarafından 9 Nisan 2007 başlatılmıştır.

  9 Nisan 2007
  Konu Sahibi : çixgxdem_35
 1. çixgxdem_35

  çixgxdem_35 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  2 Nisan 2007
  Mesajlar:
  28
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  Erkek dediğin nasıl olmalı?
  "Erkek dediğin dosdoğru olamalı.Vefadan ,sabırdan yana nasip almalı.Bir çınar gölgesi kadar emin ve olgun,ve bir salkım söğüt kadar ince olmalı.Erkek dediğin kadının babası,arkadaşı ,en son eşi olmalı.Baktımı gözlerindeki mağrur kıvılcım,yalnız kadınını yakar olmalı.:asigim:

  Ama tabii " nerdeeeeeeeeeeeee öyle errrkek? Varsada sayıları Çin de yaşayan "Pandalar" kadar.

  Ama gel görki bizde az değiliz hani...
  Her daim huzursuz,her koşulda huysuz,:kızgın: kendini dünyanın merkezinde kurulmaya"tabii ki" layık gören sürekli sürpriz bekleyen ,dünyanın tüm yükü omuzlarındaymış gibi sürekli"offf ne çok işim var" şikayetiyle inleyen 'demirleydi' pozlarıyla erkeğine caka satarken aslında "Yağmurda ıslanmış bir minik kuşum ...Çaresiz ve ürkek!":1no2: demeye çalışan ve bunu karşısındakinin anlamasını isteyen ,bunu yapmadığında da'Yahu ne anlayışsız adamsın' konulu bir kavga çıkarmaya bayılan bir cins.
  Birbirimizden beteriz aslında. Toplumlar kadın ile erkek arsındaki biyolojik farkı abartınca ,ortaya kadın ve erkeğin birbirine tamamen yabancı iki yaratık gibi algılandığı bir durum çıkmış.Bundan gerisi hikaye işte.


  ARKADAŞLAR BU METİN PAZAR GÜNKÜ BİR GAZETENİN PAZAR İLAVESİNDEN ALINTI .OKUDUM BİRAZ DOKUNDU SİZİNLE PAYLAŞAYIM İSTEDİM .

  SEVGİLER