Alama iin einiz perhiz yaptm........

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve EU2 tarafından 13 Kasım 2007 başlatılmıştır.

13 Kasım 2007
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

arkadaşlar aşılama için eşiniz kaç günlük perhiz uyguladı....bizim genelde 4 gün oluyo herkesin bu şekildemi??????

2. 13 Kasım 2007
  3. GUKUMSER

GUKUMSER Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

4. 13 Kasım 2007
  5. karamio

karamio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    88
    benim aşılama pazartesi günü oldu..doktor perşembe dahil perhiz verdi...

6. 13 Kasım 2007
  7. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Benim Dr.um Adet Başlamasiyla Birlikte Ilişkiyi Yasakliyor Ve Sadece Aşilama Oluyorum Sonrasinda Bir Hafta Gene Yasak Oluyor

8. 13 Kasım 2007
  9. karamio

karamio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    88
    bende dün oldum ve bana çarşamba ve cuma ilişki önerdi.aşılamayı desteklemek içinmiş.....

10. 13 Kasım 2007
  11. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım aşılamada benim eşiminde bazen 3 bazen 4 günlük perhizi oldu.. normalı 3-5 gün arası imiş... aşılama sonrasıda günaşırı ilişki önermişti...yani birgün ilişki birgün boş şeklinde ..

12. 13 Kasım 2007
  13. Suar

Suar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bizim üçgün perhiz dötdüncü gün aşılama olmuştu aşılamadan birgünsonrada ilişki önermişti

14. 13 Kasım 2007
  15. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    walla bizede 3- 4 gün öneriyorlar.Ama biz bu sefer çatlatma iğnesi olduğu gün(pazartesi)denedik. salı boş.Çarşamba aşılama Hemen akşamında beraberlik.perşembe cuma cumartesi pazar beraberlik şeklinde yaptık.Bakalım.Bol çalıştık bu ay.
    Ama 3 gün perhizde bana değerler daha güzel gibi geldi nedense.Tabi doktor ne dediyse o.
    Değerler çok fazla oynamıyor da biraz miktar azalıyor.Ama bizim perhiz 1,5 gün felan oldu. 3 gün dü geçen sefer.dediğim gibi miktar azalmıştı biraz.

Morgül doktor beraberlik yasak dese bile eşin bi şekilde onu 3 yada 4 günlük perhiz olacak şekilde kendi başına halledip ayarlamalı.Yoksa o kadar süre spermler içerde ölür walla.Öyle yapmıyosunuzdur inşallah.
    Ya bide senin doktorun neden ilişki yasak dio ki bi hafta ben 2 ayrı doktora gittim ikiside aşılama günü ve ertesi gün tavsiye etti.

16. 13 Kasım 2007
  17. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Ya biz bi gün boşluk bırakmadık arada hiç..Allahım çok aç gözlü davrandık galiba.Geçen ay sadece aşılama günü ve ertesi gün denedik olmayınca bu sefer hiç boş geçirmeyelim dedik :KK43:(
    Yanlış mı ettik acep?Son pişmanlık neye yarar?
    Bi de ben bu sefer buhara oturdum beraberlikten önce öle denedik bakalım.Bi arkadaştan duymuştum öle yapmış hemen oldu da :KK43:
    Bende bayanlar için sıcağın iyi olduğunu duyunca aklıma yattı bakalım hayırlısı artık..

18. 13 Kasım 2007
  19. usle

usle Guest

evetcanım 3yada 4gun ılıskı yok sen kafanı takma dr ne dıyosa onu yap ınsallah kalırsın canım en kısa zamanda ıyı haberlerını alırız umarım