Alama

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve EU3 tarafından 12 Haziran 2007 başlatılmıştır.

12 Haziran 2007
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

kızlar merhaba bende aşılama olucam ama pek inancım yok aşılamadan hamile kalan çok az siz ne düşünüyorsunuz :KK46:

2. 12 Haziran 2007
  3. adayadayxix

adayadayxix sezin'im bal kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba selda7979
    ben 2 kez aşılama yaptırdım 2si de tutmadı ama bu herkes için aynı olacak diye birşey yok. ilk seferde de tutan var. inşallah sen onlardan birisi olursun. benim dr.bir kez daha aşılama yapalım diyor ama biz henüz karar vermedik. zaten biraz ara verme kararı aldık ama aşılama konusunu tekrar bi konuşmak istiyorum. tüp bebek konusunu soracağım. normal yoldan çok bi farkı yokmuş gibi geliyor bana. belki 2. nin olumsuz olduğunu dün öğrendiğim için böyle olumsuz düşünüyorum ama. bilmiyorum ya benim de kafam çok karışık.
    canım ya senin de kafanı karıştırdım di mi? kusura bakma olur mu, çok umutlu değildim bu seferde ama yine de bir yanım olur belki diyordu. işte olmayınca ben de böyle saçmalıyorum: )

4. 12 Haziran 2007
  5. deryahakan

deryahakan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar aranıza girdim benim 3. aşılamam 1.de tutmadı 2. aşılamamda tuttu fakat pco hastası old.için kanımda pıhtılaşma oluyor ve embriyo gelişemiyor yalnız 2. aşılamamdan sonra kendiliğimden hamile kaldım aynı sorunu bundada yaşadım yine düşük yaptım.
    Evet aslında dediğin doğru Adayadayı normal yoldan bi farkı yok ama işte umut dünyası canım napalım yalnız biyerde okumuştum her aşılamada şansımız biraz daha artıyor

6. 13 Haziran 2007
  7. adayadayxix

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba deryahakan
    evet ben de duymuştum her aşılamada şansın arttığını ilaçlara vücut alıştığı için herhalde. yumurtalıklar ilacı tanımaya başlıyor herhalde :)
    inşallah hepimizin umutları birgün gerçeğe dönüşür.

8. 13 Haziran 2007
  9. EU3

EU3 Guest

merhaba adayadayı inşallah 3.sünde tutar bu işler hakiketen belli olmuyor bizim arkadaş 3 kez aşılama yaptırdı olmadı tam tüp bebek yapılacakken hamile kaldı umudumuzu yitirmeyelim süpriz olabilir hayırlısı olsun

10. 13 Haziran 2007
  11. adayadayxix

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    selada7979 siz nerede tedavi oluyorsunuz? izmir mi? aydın da yok di mi?

12. 13 Haziran 2007
  13. EU1

EU1 Guest

Benim Ilk Aşilamasinda Tutuptaq şimdi 20 Aylik Oglu Olan Bir Arakdaşim Var Inşallah Seninde Olacak Canim Bnm

14. 13 Haziran 2007
  15. cebid

cebid Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm canım, önceden -evlenmeden önce- hamile kalmak işini çok kolay bişi sanırdım. aşılamanın ne olduğunu , tüp bebekte hamile kalamama gibi bi ihtimal olduğunu bilmezdim... ama işin içine girince herşeyi öyle bi öğreniyosun ki ! ben de temmuzda aşılama olucam ama şansımın 0 a yakın olduğunu bile bile......napalım, umut dünyası :1hug:

16. 13 Haziran 2007
  17. deryahakan

deryahakan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar Sesimi Duyan Var Mi? Dün çooookkkkkk Güzel Bir Haber Aldim En Yakin Arkadaşimin Yengesi 18 Yillik Evli Yaşi 35 Senelerdir Bebek özlemiyle Yanip Tutuştular Erken Yaşta (21) Menopoza Girdiği Için Adet Te Göremiyordu Yillar Sonra Son Birkez Daha şanslarini Denediler Geçen Ay Amerikan Hastanesinde Tüp Bebek Yaptirdilar Ve Sonuç Pozitif O Da Artik Bir Anne Adayi Darisi Bizlerin Başina Yaşadiklarini Yakindan Bilen Birisi Olarak çok Sevindim Ve Artik Daha Da Umutla Bakiyorum Yarinlara Umudumuzu Hiç Birzaman Yitirmeyelim Sevgilerimle

18. 13 Haziran 2007
  19. adaylaarda

adaylaarda iyi düşün:iyi olsun :)) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ALLAH ellerine almayıda nasip etsin.darısı hepimizin başına