alan Anne, ocuklar ve Bakc sorunu

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve DUYGUCIKMAZI tarafından 14 Nisan 2009 başlatılmıştır.

14 Nisan 2009
    Konu Sahibi : DUYGUCIKMAZI
  1. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    :KK46::KK46:

aslında konuyu nereye açacagımı bilemedim............

hakketen çalışan bir anne olmak çok zor......bu zorluklara çocukları bir başkasına emanet etmek olunca dahada zorlaşıyor.........:çok üzgünüm:

son bir kaç haftadır bakıcı sorununu yigenimde yaşıyorum............gelinimiz çalışıyor...........memleketten uzaktalar........dolayısıyle üç aylık bebeklerini bakıcıya verecekler........
    kimseyede güvenip emanet edemiyoruz.ben gecici olarak şimdilik bakıyorum ...........

siz çalışan anneler neler yaşadınız.....çocuklarınızı nasıl emanet ettiniz......CADIARZU
    tanımadıgınız birine.........
    yada bakıcıda nelere dikkat etmek gerekiyor..........:uhm:

yaşadıklarınız tecrübeleriniz nelerdir.....?????????????

2. 14 Nisan 2009
  3. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
  4. 15 Nisan 2009
  5. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    kımse bir şey demiyecek mi.........
    tecrübelerinizi yada ne yapılmasıyla ilgili bir şeyler demiyecekmisiniz

6. 15 Nisan 2009
  7. max

max Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben çalışan bir anne olarak yaşadıgım tecrübeleri paylaşayım ,ben 1 yaşına kadar ucretsiz izin alıp kendim baktım sonrasında hic tanımadığım hic referansı olmayan birine gunde 1 saat kadar kendi evimde bırakıp çıktım ve evi kendi çapimda bilgisayarın web kamerası ile izledim sonuç kahrediciydi okadar şaşırdım ki belki o goruntuleri izlemesem başkasından duysam inanmazdım cocugumla hiç ilgilenmiyor cocuğumu yürüteçe koyuyor gunde 15 dk dan fazla koyma dediğim halde 40-50 dk koyuyor , tv yi acıp kanepeye yatıp tv izliyor, düşünün sadece 1 saatliğine çıkmışım ben evden giderken hiç merak etme Allaha emanetiz diyor cocuk yürütecle başka yerlere gidince ittirerek yanına getirip ayağını yurutece uzatıp masa kısmına koyup gitmesini engelliyor evet bakıyor ama gözüyle okadar üzüldüm ki anlatamam benim gözümden sakındığım evladımın gördüğü muameleye bakın .........Arkadaşlar çalışan anneler olarak tabi ki birilerine emanet etmek zorunda kalıyoruz evlatlarımızı ama lütfen kim olursa olsun evi izleyin ne kadar güvenirseniz güvenin sonuçta siz yoksunuz evladınızın yanında bi yabancı ve bilemezsiniz ne manyaklar var halim selim görünüp de cok basit bir webcamle bile yapabilirsiniz