alan bayanlar ouunuza(bebeklerinize) kim bakyor....?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve ilaydahey tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

15 Aralık 2009
    Konu Sahibi : ilaydahey
  1. ilaydahey

ilaydahey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar merak ediyorum henüz evli değilim muhtamelen 2 sene sonra evli 5 sene sonra anne olucam tabi bu benim tahminim kaydirigubbakcemile3 en iyisini Allah bilir
    benim merak ettiğim çalışan bayanlar çocuğunuza kim bakıyo özellikle bu bi bebekse
    1 2 kere annemle konusu açıldı bende ben çalışırsam sütümü sağar sana veririm kaydirigubbakcemile3 sen bakarsın dedim ki annem sonuçta ilk o geliyo güven olarak aklıma annemde bana mı baktırcan cocuğuna kaynanan baksın diyo ama şaka değil ciddi akrabalarımız yanındada konu açılmıştı bikere bana güvenmesinler demişti e bende haliyle üzülüyorum kırılıyorum en fazlada kin yapıyorum içimde eğer Allah nasip ederde ilerde bi çocuğum olursa anneme baktırmıycam ya çok ciddiyim çünkü kırılıyorum gerçekten hayır çocuk sevmeyen bi insan olsa anlıycam bakmaktan anlamasada anlıycam ama hem seviyo hem anlıyo ağzından da bi torunumuz olsa lafıda hiç düşmüyo yani kızlar kısaca yeni bebekleri olan arkadaşlar çocuk kreşe gidicek yaşa gelene kadar bebeklerinize kim baktı bakıcılara nasıl güvenilir kaydirigubbakcemile5

2. 15 Aralık 2009
  3. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    benimde şuan çocuğum yok. ama eğer olursa annem ve kauınvalidem benim evime gelip ister beraber ister sırayla baksınlar...:) her zaman bakarız diyolar ama bilemem işte.

benim annwem çalışıyordu. bize biraz anneannem biraz da babaannem baktı.
    anaokulunada gitsek yinede biz gelidğimizde annem evde olmazdı.anneannem gelrdi yada babbaannem.

4. 15 Aralık 2009
  5. ilaydahey

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    evet bizede annanem baktı hatta ben annaneme annemden daha yakınım
    annemde söylüyo ne eziyetlere katlandı diye ama bu tarz konuşunca sinirleniyorum
    bi kaçkere aynı şeyi söyledi bende istemiyorum ilerdede bi kaç saatliğine gider dönerim eğer yük olucak diye düşünüyosa kalmam zaten ben böyle şeyleri kafama takarım zaten mesafeli bi yapım vardır

6. 15 Aralık 2009
  7. ilaydahey

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    şimdi kimse çocuklarına bakıcı tutmuyomu ne güzek herkez kendi çocuğuna kendi bakıyo yani

8. 15 Aralık 2009
  9. Sonbahar24

Sonbahar24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benim annem bakıyor oğluma,şuan 2 yaşında,40 günlükken işe başladım:gitme:
    sağolsun annem benden güzel bakıyor,birde her sabah bize geliyor akşam ben gidince
    evine dönüyor,Allah binkere razı olsun annecimden..
    şimdide 2.yide yapta ben sağken birlikte büyütelim diyor ama ben istemiyorum şimdilik...

sende şimdiden bunları düşünme canım,hele bi o zaman olsun bence bakar annende,şimdi seni kızdırmak için öyle diyordur:1hug:

10. 15 Aralık 2009
  11. bulgar

bulgar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.037
    Ödül Puanları:
    238
    benim kızım 12 yaşında babannesi bakıyor. oğlum 2,5 yaşında ananesi bakıyor.

12. 15 Aralık 2009
  13. dyslexia

dyslexia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim annem bir bakıcı tutarsınız, onunla birlikte ben bakarım diyor. aklıma da yattı. hem iyi bir bakıcı olursa annemin meşgul zamanında aklım da kalmaz. tabii bunlar benim gelecek planları. iyi bakıcı bulmanın da çok zor olduğunu duymuştum

14. 15 Aralık 2009
  15. sahrud72

sahrud72 Baskılar bizi yıldıramaz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Sevgili ilaydahey annele konuş
    Gerçekten kırıldığını üzüldüğünü söyle
    İçine attıkça kendine zarar verirsin
    Belki o da çoluk çocuğu evlendirip artık biraz kendi için yaşamak istiyordur
    Düşünürsen hak vereceksin bütün hayatını size kocasına verdi
    Artık annenin de kendi için yaşamak hakkı
    Ayrıca sen bakma onun bakamam dediğine
    İş başa düşünce senden daha iyi bakar
    Bekara karı boşama hesabı şimdi yokta konuşuyor

16. 15 Aralık 2009
  17. DURU57

DURU57 canımm kızımmm Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    benim annemde seninki gibi diyordu ama şimdi diyorki çocuğu bana gecede bırakabilirsin onun sevgisinden zorluğunu bile unutuyor bugünde lafı geçti ikinci çocuğumuda sen bak dedim bunun kadar tatlı olursa bakarım dedi:)kayınvalideme güvenemiyorumm hemde hiç annemin bakmasını istemiyorlar bakıcı tut diyorlar bende buna razı değilim çocuk doğdugu gunden beri bana çektiriyor bu aralar biraz sakin aman kaynana değilmi işte

18. 15 Aralık 2009
  19. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benimde anne m bakıyor annemler farklı bir şehirde yaşıyor aslında ama 2 yıldır bizimle şimdi 2. ye hamileyim onada annem bakacak kayınvalıdemle aynı şehirde ve yakın oturmamıza rağmen hastayım diyor bakmıyor çok bozuluyorum ona