alaska meşe parke

Konusu 'Kaplama ve Zemin Döşeme' forumundadır ve bebeke tarafından 10 Ekim 2012 başlatılmıştır.

10 Ekim 2012
    Konu Sahibi : bebeke
  1. bebeke

bebeke Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar ,evimize parke döşencek bir türlü karar veremiyoruz iç kapılar beyaz duvar boyası beyaz sedefli boya polisan olacak salon ,oturma odası ve koridorlar sedefli boya diğer odalar düz boya olcak parkeyide suya dayanıklı alaska meşe parkemi tercih etsek karar veremiyoruz genel olarak mobilyalar bambu beyaz ağırlıklı mutfak ,banyo, genç odası bambu beyaz, kız çocuk odası beyaz, yatak odası ceviz ,oturma odası sütlü kahve tonlarında tv ünitesi bambu beyaz,vestiyer, kiler dolabı bambu beyaz,salon mobilyalarını beyaz düşünüyoruz,koltuk takımı rengine karar veremedik mor beyaz koltuk takımı yada gümüş tonlarında koltuk takımı mı seçsek karar veremedik...yardımcı olursanız sevinirim...

2. 20 Kasım 2012
  3. parkon

parkon Beklemedeyim Pro Üye

Beğenildi:
    2.751
    Beğendikleri:
    1.542
    Ödül Puanları:
    113
    Hayırlı olsun eviniz.
    Seçtiğiniz parke evin genel yapısına çok uygun bence.Eğer laminant düşünüyorsanız eskitme beyaz laminantlarda çok uyar evinize
    Bembeyaz ferah bir eviniz olur.
    Koltuk rengine gelince ben ahşap beyaz ağırlıklı evlerde uçuk pembe tonlerını ve mavi tonlarını(özellikle turkuaz) çok seviyorum.Evinizin o ferah havasına çok uyacağını düşünüyorum.. Düşünmenizi tavsiye ederim

4. 16 Aralık 2012
  5. bebeke

bebeke Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol arkadaşım parkeler beyaz kayın oldu diğerleri aynı turkuz rengini oturma odasında düşünebilirim salona karar veremedim henüz ...