alcilarim alindiiiiiii dunya varmiiiiiiiiiiis :)))

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve laracroft tarafından 14 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : laracroft
  1. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlaaaaaar cok mutluyuuuum alcilarim biraz erken de olsa alindi (ameliyat olali 5 gun oldu), allahtan baska bisi isteseymisim :)) telefonum araniyor kac gundur ben de acmiyorum, zaten burnumdan konusuyorum neyse saat 5 gibi yine caliyo aciym dedim bi baktim veli bey (doktorum) :bbo: hemen gel falan dedi ben tabii sevindim alcilari falan alir belki diye, tatile gidiyomus 1 hafta yokmus neyse gittim, masaj gosterdi arkadaslar onu da ogrenmis oldum - kapali teknik ameliyatlarda yapilan masaj cok onemliymis zira burun eski formunu almaya cok musait olurmus (bende kemik deriye yapismisti mesela) bandaj yapti, alci suratimdan gitti ya cok sevindim simdi yatarken birsey olma ihtimaline karsi alciyi yapistircam onu da verdi. fotograf falan da cekildik hocamla hepsini koycam gerci bandajdan pek birsey belli degil ve ucu biraz sivri gibi geldi bana ama degisecektir tabii daha 5 gun oldu ameliyat olali.

2. 14 Ağustos 2010
  3. patatesalatasi

patatesalatasi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok gecmis olsuuuun daha cok sistir pek belli olmaz yine genel bi halinin ortaya cıkması 2 ayı bulur..burun ucunda da degisiklikler yapıldı mı yoksa sadece kemer mi alındı..?resimlerini bekliyoruzz:eek:

4. 14 Ağustos 2010
  5. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    çok çok geçmiş olsun :KK66:
    fotoları bekliyoruzzz

6. 14 Ağustos 2010
  7. eluard

eluard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ohh gecmis olsun, cok rahatlamissindir :) ama kapali ameliyatta burnun eski formunu almasi konusuna biraz takildim, ilk defa duyuyorum. fotolarini da sabirsizlikla bekliyoruz a.s.

8. 14 Ağustos 2010
  9. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ameliyatli burunlar ozellikle kapali teknikte, burun hemen eski halini almak ister dedi doktor yani bu bizim anlayabilecegimiz sekildeki hali. biraz daha detayli birseyler soyledi buna dair o yuzden masaj yapin derim.. Sagolun fotolari koycam. Benim sol tarafta kemik deriye yapismisti bir de alerjik etler varmis onlari aldilar, ucuna mecbur mudahale ettiler yani ozellikle kemer alimlarinda burnun zaten butununu degistirmek zorundalar o yuzden komple degisti, alcilar cikinca biraz sok oldum tabii dumduz bi surat gozler yaradana yan bakiyo :KK70: ucu yukari ve bayagi bildiginiz sivri ama onu da masajla indirmeyi ve yaymayi planliyorum gerci daha 5 gun oldu :)) Delirmis gibi siritiyorum artik en zor bolumu atlattim cok sukur gamyoncuiremsu

10. 14 Ağustos 2010
  11. pikolat

pikolat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hadi bakalım geçmiş olsun. Nasıl bir masaj önerdi doktor sana?
    Bu arada fotolarını bekliyoruz :)

12. 14 Ağustos 2010
  13. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ya valla foto koycam da fotografta cok garip duruyo biraz bekliym ondan sonra koycam zaten hicbisi belli olmuyo sipsivri bi burun iste :))) Masaj yanlardan bastirmak suretiyle ama ucuna nasil masaj oldugunu unuttum biraz.. Bir de bandajli kisilerin ust dudak hizalarinda da bant var ama bana yapistirmadi oraya, acaba burun ucum sivri incek mi falan dedim diye mi ??

14. 14 Ağustos 2010
  15. su.ay

su.ay bana Allah yeter Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun. hadi en zoru bitti.artık sabırla şekil almasını bekleyeceksin. valla güzel fotolarını bekliyoruz

16. 15 Ağustos 2010
  17. melide

melide Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Oh ohhh hadi gecmis olsun cnm, kurtuldun bandajindan:)) kapali teknikle burun eski hali almasi kafami karistirdi diyebilirm masaj bunu nasil onleyebilir ki? Benim doktorum kesinlikle masaj yapmiyorsun demisti kafam karisti gercekten:) Resimlerini bekliyoruz :)

18. 15 Ağustos 2010
  19. dnz_dnz

dnz_dnz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    geçmiş olsun cnm:) inşallah istediğin gibi olmuştur :)