Aldatan bir kadın, okuyun lütfen yorumlarınıza ihtiyacım var...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zarate tarafından 26 Ekim 2010 başlatılmıştır.

26 Ekim 2010
    Konu Sahibi : zarate
  1. zarate

zarate Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben aslında bi erkek arkadasım için yazıyorum buraya arkadaslar...4 yıllık bir ilişkileri vardı ve kız birden ayrıldı.herkes şok.halbuki yere göğe sığdıramadığı aşkıydı o onun.bugun 2 ay oluyo.kız önce ilgisizlik demiş dünde arkadasım biriyle çıktıgını görmüş nette.sağa ola yaymışlar.arkadasımın dediğine göre o çocugu biliyomus ve zemini önceden hazırlanmıs bir ayrılıkmıs.arkadasım emekleri için yanıp tutusuyo su an.bi kez bile aldatmadı hep sevdi kızı.ama kız ne msjlara cevap veriyor ne de arayınca açıyor.dün kızın yeni erkek arkadası msj atmış bizimkine.artık rahatsız ediyosun bırak kızın peşini adam ol onurlu ol vs atar yapmıs epey.bizimkide adamsın.allah mesut etsin diyip kapamıs konuyu.şu an kendini yemekle meşgul.geçen gün bıcak dayamıs bilegine ama keskin olmadıgı için kesmemiş bıcak bileğini.2 ay kimse yok dedi kız ve şimdi bi daha yıktı cocugu.daha beter oluyo hep.bizde üzülüyoruz ama laf geçitremiyoruz.bi türlü olan olayı hazmedemiyo.şaka gibi diyip duruyo.öylesine güvenirken bu şekilde değişmesi kızın ve nerdeyse bir it gibi davranması çok garibime gitti....benim anlayamadıgım nedendir bu bi kız neden bunu yapar.pişman olup dönermi...kızın yaptıgını biz bile insanlıktan saymıyoruz.düşünsenize ilişkiniz var 4 yıllık belki kısa kimileri için.çok fazla fedakarlık var ve kız bunları yapıyo çocuga..aslında cocukta kızın fotografları var.bi gün "çıplak fotoğraflarını 4 yılla beraber babasına yollayamda görsün" dedi korktuk.sonrada "alçalmıcam ben onlar kadar dedi...kız hakkında yorum yapailirmisiniz.bizim çocugada tavsiye tabiki...teşekkürler

2. 26 Ekim 2010
  3. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Elbette her aldatma kötü, çirkin, kınanacak bir şey.
    Fakat ben de şu çifte standarta çok kızıyorum.
    Sanki erkeğin aldatma hakkı varmış da kullanmamış gibi, o bir kere bile aldatmadı, ne fedakarlık etti oluyor.
    Kız aldatınca vurun abalıya...
    Tabii ki aldatmaların hepsini kınıyıorum, ama bu suçun cinsiyeti yok, erkek yapınca farklı kız yapınca farklı değerlendirmiyorum.
    Ayrıca biz nerden emin olabiliriz ki aldatma olduğuna, ayrılalı 2 ay olmuş, eskiden tanıdığı biriyle çıktıklarını görmüş.
    Burdan kesin olarak aldatma yargısına varamayız ki :sm_confused:

4. 26 Ekim 2010
  5. yaowwwwssss

yaowwwwssss Hayırlısı be Gülüm :) Üye

Beğenildi:
    390
    Ödül Puanları:
    163
    Ben konuya değil ama
    Sizin başkası için konu açmanıza yorum yapacağım
    ta dıdısının dıdısı hakkında soru soruyorsunuz
    Kız döner mi diye hadi konu siz olsanız yorum yapalım
    Ama 3.şahışa nasıl yorum yapalım Allah aşkına yaa

Son düzenleme: 26 Ekim 2010
  6. 26 Ekim 2010
  7. LPGLi_FeRRaRi

LPGLi_FeRRaRi PiSiKoLoJik DeLi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    41
    kız ve çocuk kaç yaşında ?
    4 yıllık ilişki uzun bi dönem evlilik yada nişan yada söz yokmu?
    belki kız evlenmek istedi çocuk erteledi baktı bundna bişe olmıcka bıraktı ne bileyim daha ayrıntılı yazsan iyi olur

Son düzenleme: 26 Ekim 2010
  8. 26 Ekim 2010
  9. semerta

semerta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    61
    Ödül Puanları:
    148
    "Kız hakkında yorum yapabilirmisiniz" bu da nedek şimdi kız için öyleymiş böyleymiş dememiz hoşunamı gidecek, İkili ilişki sen bilemezsin içlerini neler yaşadıklarını bence sadece erkek arkadaşını teselli edebiliyosan et dahasına da karışma

10. 26 Ekim 2010
  11. honeysuckle

honeysuckle istanbul delisi Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    153
    kızın ne yaşadığını nerden bilebilirizki belki 4 sene sabretti sevdi ama beklentilerine karşılık bulamadı çekti gitti bence bir bayan baskasıyla olduysa kolay kolay dönmez bitirmiştir kafasında önceki ilişkisini..

12. 26 Ekim 2010
  13. zarate

zarate Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    tepki değil.cevap istedim sizlerden.ben sadece bi insana yardım etmeye calısıyorum.yakın arkadasım ve cocuk bıcagı dayadı kesti diyorum size.burda belki ona moral verebilcek yazılar bulurda bi şekilde teselli ederim dedim....kızın aldattığı kesinleşti bu arada.ama neden bilemiyorum ben.kız yada erkek farketmez altadan suçludur benim gözümde.gideceksen üslubuna göre yaparsın herşeyi.2 ay cocuk yıkıldı toparlanıyodu şimdi döndü bi daha yıktı.hiç bi insanın bunları yasamaya hakkı yok....ikiside 22 yasında.kız öğretmenlik bitirdi kpss ye gircek.cocukta son sınıfta.1 sene geç basladı o.evlilik lafı geçmişti ama kız 5 sene istemiyom demişti.ikiside aileleri tarafından tanınıyodu bu arada.....kız için kötü şeyler yazın demiyorum ayrıca.sadece tavsiye.nasıl bi psikolojidedir vs...

14. 26 Ekim 2010
  15. zal

zal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    neler yaşadıklarını bilemezsin çocuğun anlattıklarının doğru olduğunu nerden biliyosun bir şey yapmıştır illa olmamışsada kız bırakmışsa en onurlusu boşvermesi

16. 26 Ekim 2010
  17. zal

zal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    gülüm sen başkalarının ilişkilerini boşver kendi ilişkilerine bak daha iyi bence ne kadınlar nede erkekler birbirlerine karşı samimi olmuyorlar o yüzden hep ayrılık,herkes en iyi yüzünü gösteriyor

18. 26 Ekim 2010
  19. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Olay aldatma mıdır, değil midir bilemiyorum.
    Siz aldatma diyorsunuz, gerekçelerde vardır heralde,
    aldatma olduğunu varsayalım.
    Zaten 4 yıllık bir ilişkiden sonra , hemen ya da 2 ay içinde başka
    bir ilişkinin ortaya çıkması, pek mantıklı ve hoş değil.
    Erkek arkadaşınız, durum aldatma ise, ne kadar zoruna giderse gitsin,
    kurtulduğuna şükretsin o zaman.
    Kaybettiği 4 yıla üzüleceğine, kazandığı geleceğe sevinsin.