Aldatan erkee bir ans?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Corn3t tarafından 28 Kasım 2007 başlatılmıştır.

28 Kasım 2007
    Konu Sahibi : Corn3t
  1. Corn3t

Corn3t Guest

Siz OLsanız ALdatan Eşinize Yada SevqiLinize Bi Şans Verirmisiniz?

KimiLeri Derki Her İnsana Bir Şans dAha VeriLmeLidir..

KiimiLeride Bir Kere ALdatan Yine ALdatır..

Hanqisine KatıLıosunuz kısLar?

2. 29 Kasım 2007
  3. cinsilatif

cinsilatif sana emanet... Pro Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    163
    herkesin 2. bir şansa ihtiyacı vardır kabul ama bu aldatılmak ise sanırım biraz zor.bekara kadın boşamak kolay gelir derler.başkasında duyduğumuz aldatma hikayeleri karşısında tavrımız daha net ve kati iken iş kendimize gelince o kadar da kesin çizgilerimiz olmayabiliyor.ama tahammülsüz birşey olduğu konusunda hemfikiriz.aldatmak kelimesinide tarif etmek gerekiyor aslında.aldatmak aldatmaktır işte denebilir ama bana yine de izafi bi kavram gibi geliyor.kimisi gözümle görmem lazım der kimisi bi bakışı aldatmak sayar.sonucta aldatma eylemi gerçekleşmişse orada kalmamak en doğrusu ve en gerçeği ah bizi tutan sebepler olmasa (çocuk,aile,çevre.para,sevgi vs vs.)belkide bunlar sebep değil bahane.cesaretsizliğin yerine koyduğumuz yalancı sebepler.Allah kimseye yaşatmasın yaşanırsa da gidebilme gücü versin

4. 29 Kasım 2007
  5. yexsxil

yexsxil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kısa ve öz diyorumki;öğrendiğimde hatayımdan çıkarırım.bu konuda çok tutucuyum.bana saygısı olmayana ben şans felan veremem.

6. 29 Kasım 2007
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488
    Aldatılmayı hiç bir kadın affetmez...Ama insan bazen aldatılmanın şekline göre tavrını değiştirebiliyor..Ne kadar aldatılırsam affetmem desenizde zamanı geliniyor affediliyor...

Affetmek yada affetmemek kişinin başına gelmesinin şekliyle sonuc öğrenilir...tatlicadiarzu

8. 29 Kasım 2007
  9. BenimAdxixmKxixrmxixzxix

BenimAdxixmKxixrmxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bir şans verdin diyelim hiçbir şey eskisi gibi olmaz.
    Hep şüpheli davranırsın. Acaba yine yaparmı diye için içini yersin. Her hareketinden bir şey çıkarırsın.
    Hayatı kendinede onada hasta edersin.
    Zor...
    Allah korusun. Umarım asla böyle birşey gelmez başımıza

10. 29 Kasım 2007
  11. naz_li

naz_li Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ikinci b şans herzaman verilmelidir ama bunu suistimal ederse yapılacak biiey kalmamıştır

12. 29 Kasım 2007
  13. xoxzo_35

xoxzo_35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben bir kere affedersem bir defa daha yapacağını düşünürüm. ama çocuklarım varsa herhalde bu şekilde düşünemem. onlar için daha olumlu bakmaya çalışırım.

14. 29 Kasım 2007
  15. EU1

EU1 Guest

teoriye bakarsan şans verilmemeli ama iş pratiğe gelince öyle olmuyor. :kızgın:

16. 29 Kasım 2007
  17. oznure

oznure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eee benım başıma geldi malesef ama napıyım cocuklarım ıcın gerı dondum cok uzulduler cunku 21 senelik bır yuvayı yıkmak kolay deıl ama dedıın gıbı hep yıne olcakmı dıye şüpe şüpe walla dedektif oldum nerdeyse ama bıdaha olursa bascam tekmeyı yeter artık benımde gururum var deme ıstedıklerı kadar durust davransınlar hade be ordan yalannnnnnnnnnnnnnnnnn cogunu üfürüyorlar zaten pe.................... alışkanlık var kızlar ondan bırakamıyoz hade sende dıyemıyoz deme allah kımsenın başına vermesın amınnnnnnnnnnnnnnn:eek:klava:

18. 29 Kasım 2007
  19. breakforlove

breakforlove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben çok şans verdim . 1 deqil 2 deqil, aldattın mı altadıyor yeri qeldin mi bu doqru ama qerçek sevqiyi verince duraksıyor yerinde birşey yapmıyor ama buseferde siz ona qüveni saqlamayıp hep sorunlar çıkartıp kuşkuyla bakıyorsunuz her anını her saatiinizi.... affetseniz bile insan uzun zaman sonra anlıyorki, kaldramıyor aldatılmayı...
    kaldırmayacaqımı anladıqım için birdaha asla affetmem ....