Aldatan ya da aldatılan kadın var mı aramızda?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve ceylasya tarafından 14 Aralık 2008 başlatılmıştır.

14 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ceylasya
  1. ceylasya

ceylasya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    370
    Ödül Puanları:
    113
    merak ettiğm aranızda eşini aldatan varmı ? varsa neden .
    bi erkek yada bi kadın aldatılırmı
    bunun bir nedeni varmı ? ki vardır ama bu neden yeterlimi

ben eşimin yapmıycagını biliyorum ama işte içimi kemiriyo nalet hep kendimede güveniyorum ama işte genede içimde ufakta olsa tereddüt var ben aldatan ve aldatılanların duygularını ögrenmek ve paylaşmak istiyorum

2. 14 Aralık 2008
  3. EU1

EU1 Guest

şunu unutma arkadaşım ne olursa olsun güvenme bu kadar çok güvenirsen yıkılırsın ama içinde az da olsa ihtimal bırakki insallah olmaz oldugu vakit dayanma gücün daha çok olur ama hiç olmayacak gibi hazırlama kendini inan altından kalkması çok güç oluyo

4. 14 Aralık 2008
  5. Huli81

Huli81 Ve yine hüsran ve aci... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benim nisanlim yapti, kendisine soracak olursan hayir yapmadim etmedim falan diyor ama baska konusma olursa kadini kiza düskünüm bunu kabul ediyorum derdi.... nerden anladin aldattigini diyeceksiniz, bir kere onun evinde yalnizdim kendisi isteydi odasini toparken dolabin üstünd eprezervatif buldum, ilk basta eskidir falan diye düsündüm ama belliydi yeni alinmisti ve benim yanimda bile baska kizlara yiyecekmis gibi bakan heriften ne hayir gelirki, düsündükce sinirlerim tepem biniyor

6. 14 Aralık 2008
  7. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    eşimi asla aldatmam, bu güne de k de hiç aldatılmadım ama eşime bu konuda güvenim yok malesef, tabi bunun nedeni evlenmeden önceki hareketleriydi. bu yüzden de evlilik terapistlerinde gezdik uzun süre.

8. 14 Aralık 2008
  9. ceylasya

ceylasya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    370
    Ödül Puanları:
    113
    aslında benimde eşime güvenmeme sebebim bekarken yaptıgı bi kaç hata unutamıyorum bi başkası ile beraber olmadı ama yanlış hareketleri oldu evlendiğimizde hiç o tarz hareketleri olmadı ama güvenemiyorum malesef şaka ile karışıkta hep ignelerim napıyım agzını rıyom işte

10. 14 Aralık 2008
  11. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    benim güvensizliklerim de evlenmeden önceki olaylardan, benimleyken başkasıyla olmasa da benim için çok önemli hatalar yaptı ne yazıkki, aynı durumdayız demek arkadaşım, keşke hiç olmasaydı o olaylar.

12. 14 Aralık 2008
  13. ceylasya

ceylasya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    370
    Ödül Puanları:
    113
    ah canım ya hala içimi kemiriyo unutamıyorum bende ne yapsam bilmem ki bide evlendim hayret ediyom ama seviyorumda

14. 14 Aralık 2008
  15. denizer

denizer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evlenmeden önce bu tarz şüpheleriniz vardı nasıl evlenmeye cesaret ettiniz?şüpheyle ömür mü geçer?
    benim hiçbir erkeğe güvenim yok.. malesef toplum aldatan erkeği kabul ediyor ama aldatan kadını affetmiyor.affedileceğini bilen erkek neden yapmasın ki!!

aldatan bayan arıyorsan canım ''bu kadında içimizden biri'' başlıklı topiğe bak.eşini aldatmak isteyen bir bayan vardı adını anımsamıyorum..
    kişi kendini aldatır.kendine yapar ne yaparsa...

16. 14 Aralık 2008
  17. deren23

deren23 Guest

bende aldatıldım ama nişanlımla ayrıydık o dönem ayrı olduğumuz zaman ama ben yinede içime sindiremedim kabullenemedim ok pişman olduğunu boşlukten böyle yaptığını filan söledi ama yinede aramız limoni ben ona eskisi gibi değilim allah kimseye yaşatmasın benim ilk defa başıma geld ve hala aklıma geldikçe yine lk günki gibi oluyorum:KK43:

18. 14 Aralık 2008
  19. mavis87

mavis87 Tek sevdam vatanim... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Aldatildim diyecek cok kadin vardir burada ama kimse ben aldattim demez ki...

Son düzenleme: 14 Aralık 2008