aldatılan bayanlara öneri...

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve rüzgardakitoz tarafından 26 Eylül 2008 başlatılmıştır.

26 Eylül 2008
    Konu Sahibi : rüzgardakitoz
  1. eşinize yeni bir cep telefonu hediye edin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jeyyar:

o telefonada casus program yükleyin, mesala programın yüklü olduğu telefonu aradığnızda telefon çalmadan kendi kendine açılıyor (bunu sadece sizin belirlediğiniz bir numaradan yapıyor) o sırada telfonu taşıyan kişinin konuştuklarını farkettirmeden dinleyebilirsiniz, aldığı ve gödnerdiği mesajların hepsi sizin belirlediğiniz numaraya da gelir..

böylelikle kocanızı çaktırmadan takip edebilirsiniz ama malesef bu programlar çok pahalı yinedne ödeyebilecek gücünüz varsa içinizi kemirip duran şüpheden iyidir

aşaığda da bir site reklamından aldığım alıntı var .....

casus cep telefonu programı diye aratırsanız fiyatları ve gereken bilgileri öğrenebilriisniz

Casus telefon programı yüklediği telefonu takip etmek ve dinlemek için kullanılır.Bu ürün birbiriyle entegre çalışan, küçük programcıklardan oluşan, tek bir dosya olarak hazırlanmıştır..Telefon dinleme ve ortam dinleme özelliklerinin yanında SMS takibinide aynı paket içerisinde size tek dosya halinde sunuyor.Arama bildirimi ve loksyon özellikleri paket içeriğinde standart bulunduğu için herhangi bir extraya gereksinim duymazsınız.
    Çocukların güvenliği amacıyla tüm dünyada yoğun olarak kullanılan bu yazılım gayet mükemmel çalışır ve aşağıdaki belirtilen sorunları yaşamazsınız çünkü biz global tescili olan kendi markamızı satışını yapıyorz.Bazı sitelerde olduğu gibi dünyanın en basit yazılımı olan Flexispy'ı (GSMSPY,CEPSPY,CELLSPY VS) gibifarklı isimler altında satmaya çalışmıyoruz.

YAZILIMIN ÜSTÜN ÖZELLİKLERİ :

Telefonun kendiliğinden açılıp kapanmaz.
    Dinleme için aradığınızda telefonda ekran ışığının sürekli yanıp sönerek ve zil çalarak herhangi bir belirti vermez.
    Antivürüslere yakalanmaz.
    GPRS veya WAP yada internet kullanmaya gereksinim duymaz çünkü bu sistemi kulanan yazılımlar telefonda GPRS ve internet bağlantısın sürekli açık tutulmasına bağlı çalışabilir ki bilgiler yavaş ve gecikmeli de olsa onların sizin için kendi internet sitelerinde açtıkları hesaba gelebilsin.Ayrıca 24 saat açık kalacak bir gprs bağlantısı yüksek faturalar gelmesine neden olurken gizlilik ve güvenliği de tehdit edebilecektir.Ayrıca kullanıcı GPRS ve internet özelliklerini kapatacak olursa bilgileri size ulaşması imkansız hale gelir.
    ÖZELLİKLER:

Telefon Görüşmelerini dinleyebilme
    Telefonun bulunduğu ortamı dinleyebilme
    SMS takibi
    Arama bildirimi
    Lokasyon bilgisi
    Uzaktan SMS ile yönetebilme
    Garantili ömür boyu kullanım
    Bedava update edebilme

YÜKLEME:

AŞAĞIDAKİ TELEFON CASUS TELEFON YAZILIMI İÇİN LİSTESİNDE UYUMLU TELEFONLAR BELİRTİLMİŞTİR.

BLUETTOOH YOLUYLA
    HAFIZA KARTI
    DİREKT OLARAK TELEFONA İ NDİREREK
    TELEFONUN KENDİ KABLOSU İLE
    CASUS TELEFON YAZILIMINI YÜKLEMEK OLDUKÇA KOLAYDIR HERKES KOLAYLIKLA YÜKLEYEBİLİR VE ÖZEL BİR BİLGİ, SİSTEM,KABLO VEYA DONANIM GEREKMEZ.
    TEKNİK SERVİSİMİZ DEPARTMANIMIZ SİZİN YERİNİZE ÜCRETSİZ YÜKLEME İŞLEMİNİ UZAKTAN YAPABİLMEKTEDİR.
    CASUS TELEFON PROGRAMINI ÇOCUKLARINIZI ,İŞ YERİNİZİ ,ÇALIŞANLARINIZI ,BEBEK BAKICILARI YAŞLI VE HASTALARIN TAKİBİ GİBİ BİRÇOK ALANDA TAKİP AMAÇLI KULLANABİLİRSİNİZ.CASUS TELEFON PROGRAMINI KULLANMADAN ÖNCE YASAL UYARI BÖLÜMÜNÜ OLUYUP AYRICA BİR HUKUK BĞROSUNA DANIŞMANIZ DOĞABİLECEK MAĞDURİYETLER Kdinleme için kullanırsınızONUSUNDA SİZİ AYDINLATACAKTIR.

1. CEP TELEFONU GÖRÜŞMELERİNİ DİNLEYEBİLME
    2. CEP TELEFONUNUN BULUNDUĞU ORTAMI DİNLEYEBİLME
    4. CEP TELEFONUNA GELEN VE GİDEN TÜM SMS MESAJLARININ BİRER KOPYASINI EDİNEBİLME
    5. CEP TELEFONUNA GELEN VE GİDEN TÜM ARAMALARIN BİLDİRİMİ
    6. CEP TLEEFONUN BULUNDUĞU YERİ TESPİT EDEBİLME
    8. PROGRAMI UZAKTAN SMS KOMUTLARI İLE YÖNETEBİLME
    9. SİMKART DEĞİŞİMİNİ BİLDİRME
    10. TELEFONUN AÇILIŞINI BİLDİRME
    11. TÜM ÖZELLİKLERİ UZAKTAN AYRI AYRI AÇIP KAPATABİLME
    12. UZAK SMS KOMUTU İLE RESETLEME
    13. UZAK SMS KOMUTU İLE STATÜ SORGULAMA
    14. ÖMÜR BOYU KULLANIM HAKKI
    15. ÖMÜR BOYU GARANTİ VE YEDEK LİSANS HAKKI
    16. KESİNTİSİZ YARDIM VE DESTEK
    17. NEDENİ SORULMAKSIZIN PARA İADESİ GARANTİSİ İLE SATIŞ

2. 26 Eylül 2008
  3. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bunu görmüştüm ben daha önce. aldatılmaya ne hacet evlenir evlenmez alıcam :jeyyar:

4. 13 Mayıs 2009
  5. ezgieylem

ezgieylem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben teknolojiden pek anlamıyorum, bunu anlamayan biri de kullanabilirmi acaba

6. 30 Haziran 2009
  7. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ne kadar cirkin bir sey...CADIARZU Esime güvenim yoksa evliligi uzatmanin bir anlami yok..

Kontrol ede ede ömür mü gecer..

8. 30 Haziran 2009
  9. canayakxixn

canayakxixn Bir Nefes&Düş Gibi Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Valla bu kadar ayrıntılarla hayatta uğraşamam.Kendimede böyle bir görev vermem.Mreaklıları varsa uğraşırlar zaten.........:eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz:

10. 30 Haziran 2009
  11. samyeli34

samyeli34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    ıyı yanıda vardır mutlaka ama kotu yanı cok agır basar bence...

12. 17 Ocak 2013
  13. kxuxçxuxk kara kxixz

kxuxçxuxk kara kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :KK43:bende casus telefon almak istiyorum banada yardımcı olurmusunuz nasıl bir garanti veriyorsunuz ben istiyorum ama güvenmiyorum nasıl yapıcaz.:26:

14. 28 Ocak 2013
  15. MiNiKAsK

MiNiKAsK Olamaz mı Olabilir..... Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    63
    Bu kadar güvenmediğim adamı eve bile sokmam.....Cehennemin dibine basarım tekmeyi.Ne uğraşıcam böyle şeylerle....