Aldatılan Kadın...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Sileli tarafından 10 Nisan 2009 başlatılmıştır.

10 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Sileli
  1. Sileli

Sileli Hadi Hayırlısı...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar dün duyduğum bı olayı anlatıcam sizlere.

Bi akrabamızın kızı 22-23 yaşlarında.17 yaşında kaçarak evlendi şimdi iki kızı var.biri 3 biri 5 yasındadır herhalde...

Kız anlattıgı kadarıyla eşiyle cok ıyı anlaşıyodu,sohbet muhabbet ılgı alaka ıyıydı yani,bunu bende gözlemledim.Fakat yaklaşık 1,5 - 2 yıl once kız egzaman hastası oldu,ağır gecırdı.ellerı yara bere,kaşınıyor,kanıyor butun vucudu sarkı,kızlarına dokunamıyordu kendı sacını dahı tarayamıyordu.gıtmedıgı doktor hastane kalmadı,en son annemın tavsıyesı ıle bıyere gıttı ve iyileşti çok şükür.:Saruboceq:

Herşey yolunda derken dün kızın annesıyle konustuk,damadının bır yıldır sevgılısı olduğunu,bırlıkte yaşamaya başladıklarını,eşyaların paylaşılıp davanın acıldıgını söyledı. :1shok:

Biz tabı dumur.. :1shok:

Buarada ıkı komsumuz var bızde toplam dört kişi oturuyoruz.kapattıktan sonra ben hariç herkes,keşke bı ortak noktayı bulsalardı,hemen ayrılınır mı,cocuklarda var,tüh fılan dedıler.

Ne ortak noktası dedım olan olmuş,adam nıye düşünmedı cocuklarını giderken,resmen aldatmış ortasımı kalmış bunun.kızdırlar bana.Hemen bırakılır mı cocuklarda var fılan dedıler.kötükedihüso

Nişanlıyım,karı boşaması kolay gelıyo herhalde ama hersey ortada degıl mı.bıle bıl nasıl evlılık yürütülür? kötükedihüso

Benım gıbı düşünenler varmı aramızda?

2. 10 Nisan 2009
  3. selda_berrak

selda_berrak GÜLÜMSE KADERİNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ınsanın iki çocuk verdiği insanın hastayken en çok ihtiyacı olunan zamanda böyle yapması çok üzücü
    o bayan şimdi karmakarışık aşağılanmış onuru kırılmış hissediyordur ama böyle bir adama insan arkasını bile dönmememeli
    bırakın aynı yastığa baş koymayı..

4. 10 Nisan 2009
  5. Sileli

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bencede öyle...

Ve sanırım bu hastalık sırasında buldu sevgılıyı.Cunku hastalık sebebıyle pek yakınlaşamadılar.. Ne kötü.. Erkek hasta olsa kadın yaparmıydı hiç...

6. 10 Nisan 2009
  7. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    Ben evliyim ama bana da bu durumda boşaması kolay gürünüyor valla.
    Büyük konuşmayayım ama donunu bile vermem evden.
    Ne orta yolu, yolu tepesinden geçiririm adamın..

8. 10 Nisan 2009
  9. EU2

EU2 Guest

erkek milleti işte hiçbi zaman kendinden daha fazla değer vermeyeceksin bunlara bak hemen karışının bi hastalığında sapıtıvermiş

10. 10 Nisan 2009
  11. Sileli

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Artı bu kız sana kaçmış.ok seviş,iki tane evlat vermiş.hiç mi değeri önemi yoktu bunların...

Bir yuva daha bu yüzden yıkıldı.Şimdi kız yarın bırgun yıne evlenır öyleya genç.kızlar var,üvey baba... off çok zor...:1no2:

12. 10 Nisan 2009
  13. pamuksekeri

pamuksekeri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benim de kuzenim evli olduğu halde kız kaçırmış duyunca utandım o salakla akraba olmaktan iki tane de çocukları var gördüğüm yerde suratına tükürmem şart.Ben evliyim ama boşarım niye affedeyim ki.

14. 10 Nisan 2009
  15. senayda

senayda Rabbime Sığındım... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim tanıdığım hiç bir kadın eşi aynı durumda hasta olsa ihanate kalkışmaz...ama bunu birçok erkek yapıo maalesef...allah düşmana vermesin...evlerden ırak...aynı durumda olsam deyip büyük konuşmak istemiorum ama asla kalbim ona karşı birdaha doğrulmazdı:1no2:

16. 11 Nisan 2009
  17. Azeri kizi

Azeri kizi Türkiye'mmm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Iste erkeklerle aramizdaki tek fark...Onlar bencil biz fedakar.
    Onlar hasta oldumu bizimde icimiz acir,biz hasta oldukmu,aman
    kadin hasta oldu rahatim bozuldu diye düsünürler.........

18. 11 Nisan 2009
  19. Sileli

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aynen yaa.fırsat bildi demekki,öyle doldurdu boşluğu.. Ne kötü,ne acımazsızca..

Allah vermesin,insan gercekten affedemez :1no2:

buarada benım tanıdıgım bır kadın kocasını aldatıyodu kocası affetti :kahve: