Aldatılan Kızlar tavsiyelerim var

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve terasus tarafından 8 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : terasus
  1. terasus

terasus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Kötü Kazen aldatıldığınızı biliyorsanız gizlemeyin.olağan karşılayıp kendinize olan güveninizi toplayın hem de çok çabuk..bu biraz oyun gibi güçlü olan kadınların oynayabileceğiğ bi oyun yapamayacaksanız başlamayın.bi kere hiiç umursamadan peki deyin.o anda karşınızdakinin kafasında neden sorusu oluşacak.sonra hemen dış görüntünüzü tavırlarınızı değiştirip bambaşka ve mutlu bi insan haline bürünün.amacınız şüphe çekmek bunu unutmayın.başkaları tarafından isteniyormuş talep edenleriniz varmış gibi.ha bir de dip not:bu oyun sadece eşi tarafından sevildiği halde aldatılan kadının gururunu kurtarma oyunudur.sizi gözden çıkaran biri için zaten savaşmayın.gururunu kurtaranlara da tavsiyem kurtardıysanız oyun bitmiştir.evlilik de...

2. 8 Mayıs 2008
  3. peda

peda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence bu tavsiye doğru değil bunu oynayan kadın kocası tarafından anlaşılmayacakmı zannediyorsun onlar o konularda öyle tilki ki.Böyle durumlarda yapılacakları genelleyemeyiz herkezin çözüm yplu farklı olmalı.Dış görünüşünü değiştirip bambaşka mutlu kadın rolünü oynayan kadın için erkek ne düşünür biliyormusun' BEN NEYMİŞİM BE biraz bunun keyfini süreyim de rekabeti arttırayım hişşşşt çaktırma' Kadın daha önce nasıl gururluysa yine onurlu ve gururlu davranmalı mantıklı olup iyi düşünüp kendini sevgisini aşağılatmadan karar vermeli.

4. 8 Mayıs 2008
  5. aldatilicam, hemen sonrasinda da mutlu kadin rolu oynayacam, daha bi sik guzel olucam. hahaha
    boyle yaparsan, adam der ki bak beni kaybedecegini anladi kendine cekiduzen vermeye basladi bak nasil da gozume girmeye calisiyor...
    aldatilicam ve hic takmiyormus gibi yapicam, mumkun degil ya...
    bu sadece ben sana mecburum demek olur

6. 8 Mayıs 2008
  7. tavsiye ettigine gore sen bunu denedin sanirim sonuc ne oldu?

8. 8 Mayıs 2008
  9. elmayra:)

elmayra:) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aldatan biri için değmez bu kadar çabaya yine de teşekkürler arkadaşıma.s

10. 8 Mayıs 2008
  11. ayers

ayers Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Başkaları tarafından isteniyormuş talep edenleriniz varmış gibi.

Böyle bir durumu oyun bile olsa hangi kadın kendine yakıştırır ki?Yada böyle davrandığı eşi gözündeki değeri ne olur sizce?Aldatılan kadın nasıl mutlu rolu yapabilirki bunun güçlü olmakla bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum.Güçlü olan kadın ne istediğini bilen kadındır oyunlara ihtiyacı olmaz açık açık ne düşünüyorsa bunu karşı tarafa ister sözleriyle olsun ister davranışlarıyla hissettirmesini bilir.Tavrını ortaya koyar.

12. 8 Mayıs 2008
  13. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    arkadasım paylaşımın için teşekkur ederim.ama bazı karekterdeki erkekler için etkili bir yol dıye duşunurum.ama eger o erkek tam olarak kadını hayatından çıkarmadıysa...

14. 8 Mayıs 2008
  15. n_karak

n_karak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aldatan erkekler genelde aldattıklarında ıs bıtmıs olur kızlar bunu bılın sonra devam etsenızde zorunluluk vs gıbı sebeplerdendır tesekkur ettıgım butun kızlarla aynı fıkırdeyım hem aldatılıp hemde gururlu alımlı bır kadına donusmek neredeyse ımkansız ımkanı olsa yanı oyle olsada arkadaslarında dedıgı gıbı erkke bundan bak aldattım ıyı yaptım kendıne geldın dıye dusunup yenıden yapmaya kalkar ve ınanın bu cok uzun surmezz.ben acıkca soyleyeyım aldatıldım hemde serefsızce bır zamanda hamılelıgımın son aylarında 3 yıllık evlıyken ve ısteyerek cocuk sahıbı olmaya karar vermısken yanı herhangı bır sorun yokken.ama erkek mılletı mutlaka sen suclusundur bıseylerın eksıktır hep sen hep sen meselesı yanı.sımdı bu olayın ustunden yaklasık 9 ay gectı bu arada bosanma sevıyelerıne gelıp aılemın yanına falan gıttım bınbır ozurler yuzunden cocukta olunca gerı dondum donmek durumunda kaldım gel gor kı alısmıs kudurmustan beterdır dıyorum guven saygı hıcbırseyın olmadıgı bır evlılık yasıyorum acıkcası artık sallamıyorumda buda onu delı edıyor azda olsa yanı anlayacagınız bıttı aslında ama cocuk baglıyor suanda bakalım nereye kadar surecek
    ben atlattıysam sızde atlatabılırsnız
    bosverın erkeklerı allah belalarını versın(tabı boyle erkeklerın hepsının degıl)
    sadece sunu soyluyorum yaptıklarını er yada gec KENDILERI DE ceksın neler yasadıgımızı anlasınlar.

16. 11 Mayıs 2008
  17. Princess

Princess Guest

evli bi kadın aldatıldıktan sonra kendine daha fazla bakmaya başlıyor,talep edilen kadın kimliğine bürünüyor.. film senaryosu gibi.. ama gerçek hayat için çok zor..
    gerçek hayatta,
    evli bi kadın aldatıldığında,eşi ondan özür diler.
    kadın da ya affedip sineye çeker evliliğine devam eder
    ya da boşanır.
    bence oyun oynayacak psikoloji de olmaz,uğraşmaya da değmez.

18. 20 Kasım 2008
  19. balik

balik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    gıden gıder gıttığı gun de bıter ne dıe kendımı kukla edıcem kı ben ıstıyorsam gusel olmayı saten olurum kı bu aldatılmayla ılgılı bı konu dııl saten aldatanda cırkın oldugu ıcın aldatmas sevgılısını bence cok yanlıs bu onerı vayy demek kendıne bakması ıcın aldatmak lasımmıs vayy bundan soora kendını saldımı aldatayım da kendını topolasın demenın baska bı seklı dıe dusunuorum ben