Aldatıldığımı düşünüyorum..Ne yapacağımı bilmiyorum :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve asos55 tarafından 26 Mart 2010 başlatılmıştır.

26 Mart 2010
    Konu Sahibi : asos55
  1. asos55

asos55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok üzgünüm çoook Slm..forumu sürekli takip ediyorum fakat yazmak kendi problemimi anlatmaya kısmet oldu. 8 yıllık evliyim, severek evlendik..ve bir kızımız var 3,5 yaşında..Eşimden son zamanlarda şüpheleniyordum, giyim kuşama düştü saç şekli değişti telefonuna şifreler ...vs. fakat ciddi ciddi peşine düşmedim korktuğum başıma gelirde ne yaparım diye...ama Allahın işi işte.yüzleşmem gerekiyormuş ki birşey yapmama gerek kalmadı.msn konuşmaları çıktı pcde karşıma..Tamamen tesadüf, kayıt etmiş..Birde okudum başımdan aşağıya kaynar sular döküldü...İşyerinden bir kızla yazışmışlar..okudukça okudukça bir ilişkinin olduğu bariz belli..ilk okuduğumda sinir krizi geçirdim aldım teli elime açtım ağzımı yumdum gözümü...Hemen işten izin alıp çıkmış. Neyse akşama doğru geldi bu.Böyle bitemez konuşmamaız lazım dedi.Konuşalım dedim.Yalanı okuyunca güleceksiniz.Oyun oynamış bana.O kızdan rica etmiş benim takip ettiğimi bildiğini yapmamı istemediği için de böyle bir yola başvurmuş!!! Tabi ben salağım ya..Kızla gece 11:30dan sabaha karşı 4-5 e kadar konuşmuşlar.Seni seviyorumlara kadar uzanmış.Tahminen bir aylık bir dönem yada resmi başlama tarihi öyle..Bu olayı yaşayalı üç hafta oluyor.Sayısız kavga ettim evden kovdum gitmiyor.Çocuğum var:KK43: Keşke doğurmasaymışım ama nerden bilebilrdim:KK43: Layık görmüyorum onu kızımın babalığına çok seviyordum eşimi...Şimdi sevdiğimi daha iyi anlıyorum.Çünkü içinde bulunduğum durumu kelimelerle ifade edemiyorum.Denemeye karar verdim çocuğum için sevdiğim için.Ama başa çıkamıyorum.Aklımdan onun beni aldattığı düşüncesi çıkmıyor.Şimdi gene içime kapandığım dönemdeyim.Bana açıklama yapamıyor, benden ayrılmakda istemiyor,benden bunla ilgili lafta duymak istemiyor, yorulmuş huzur istiyormuş.Oyuna kalkışmış çünkü bendeki eksiklikleri görmemi istemiş.Ben 31 yaşındayım eşim 38 diğer kız 20:) Nasıl bir orantı tahmin edin.Benim ona soğuk davrandığımdan ve buna benzer konulardan dolayı oyun oynamışlarmış..Çok kötüyüm görüş bekliyorum.Teşekkürler..Çok üzgünüm çoook

2. 26 Mart 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.362
    Ödül Puanları:
    363
    Sizi gecelerce yalnız başınıza yatağınızda bırakıp o kızla konuşmak mı oyunmuş????akannehir
    Çok çok sinirlendim..:kızgın:
    Yerinizde olsam boşanırdım ama size bişiy diyemem,maddi manevi şartlarınızı bilmiyorum ki..:nazar:

4. 26 Mart 2010
  5. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    Bir derdim var kısmına yazsaydınız daha iyi olurdu da neyse...
    Anlattıklarınıza göre ilişkinin olduğu bariz belli. alsanaalsanasmile

Daha devam ediyormu acaba?

6. 26 Mart 2010
  7. asos55

asos55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Bilmiyorum..ama kızda eşimde halen aynı yerde çalışıyor.O (eşim demek istemiyorum) ilk olay çıktığında ayrılmayı kesinlikle düşünmediğini filan söylüyordu, ama şimdi benim söylemelerimden bıkmış...Ne yapıyorsan yap diyor.İki gündür düşünüyorum.Kızım ne olacak boşanırsam nasıl olacak tek başına mücadele edebilirmiyim hayatla..senağlama

8. 26 Mart 2010
  9. asos55

asos55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Manevi olarak çöktüm zaten..Kendime güvenimi yitirdim.Gururumu kaybettim, onurumu kaybettim..Kızımdan güç almaya çalışıyorum..Hak etmediğimi biliyorum.Aslında onun beni haketmediğinide biliyorum ama niye birşey yapamıyorum onu bilmiyorum:KK43:

Maddi kısmına gelince zorlanacağım kesin yeni araba almıştım borcum var:KK43:benneyaptımki

10. 26 Mart 2010
  11. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Özrü kabahatinden büyük bunun.

Bugün darağacına asılacaklar sayısı sanırım 3 oldu, yarına Allah kerim.:kızgın:

Kesinlikle ve kesinlikle afetmeyin arkadaşım. Tam bir pişkinlik örneği gösteriyor eşiniz. Hemde bu kadarına pes dedirtecek kadar. Anında yazmış saçma sapan bir senaryo.

Şimdi affettiniz diyelim, peşinizi bıracakmı sanıyorsunuz bu yaşananlar. Siz görmezden gelmek istedikçe illaki karşınıza çıkacak. Ona baktığınızda, sarıldığınızda, her koşulda beyninizi kemirecek bu düşünceler. Allah korusun sağlığınızdan bile olabilirsiniz. Değermi, bence hayır.Asla.

12. 26 Mart 2010
  13. asos55

asos55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Evt ..yapamıyorum zaten ..26 gün oldu..Kızım için lanet olsun dedim..Ama herşeyde ama herşeyde yazılanlar gözümün önüne ..Ona söyledikleri..Yani onu biriyle paylaşmış olma ihtimali beni delirtiyor.Psikiyatriye gittim, ilaca başladım..Herşey oyunmuş deyip beni delirtmeye çalıştığını düşünüyorum...Sabaha kadar web cam le bir ders vermek amacıyla nasıl oyun oynanır..Aklım almıyor.Ama diyorki; bana inanmayı öğreneceksin..Kim inanır buna diyorum kimse umrumda değil ben biliyorum gerçeği diyor..Allahım sen aklıma mukayyet ol..senağlama

14. 26 Mart 2010
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.362
    Ödül Puanları:
    363
    Karar vermek kolay değil,anlıyorum...
    Ancak bu şekilde sadece size yazık olur..
    Kızınız büyüyecek,uçacak yuvadan bir gün..
    Eşiniz zaten şimdiden üste çıkmaya başlamış,gönlünüzü almak yerine...
    Peki ya siz; sizi kim düşünecek?
    Size sizden başka hiç kimseden hayır yok,bunu sakın unutmayın...

16. 26 Mart 2010
  17. Banu7677Banu

Banu7677Banu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    278
    Ödül Puanları:
    153
    birde artık bu ilişkiyi öğrendiniz..daha esnek olacaklar..aa bak susturdum eşimi bu çıtırlada devam edeyim..kıza bak yaa ne utanmaz..yaşına bak yaptıklarına...

Allah size sabır versin..ama devamı gelir affetsenizde..gidin kızla konuşun dicem bu sefer adam havaya gircek...off offf..üstüne eksiklerin varmış mış...onunda kabahati çok büyük..hadi kısasa kısas yapın o zaman...

18. 26 Mart 2010
  19. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    kendisini nasıl temize çıkaracağını bilememiş beyefendi.
    önceki oyun değildi de şimdi size söyledikleri, davranışları tam bir oyun.
    ayrıcada pişkin. :tomato:
    Allah aklınızı korusun.