Aldatıldığımı Nasıl Farkettim(Herkesin Okumasını Tavsiye Ederim)

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve duygu_ tarafından 29 Ekim 2009 başlatılmıştır.

29 Ekim 2009
    Konu Sahibi : duygu_
  1. duygu_

duygu_ Guest

merhaba kızlar bu benim açtığım ilk konu herkesin okumasını istedim.arkadaşlar benim 7 aylık bir ilişkim vardı herşey normal ve güzel olarak başlamıştı beni sevdiğinden emindim.bana benimle evlenmek istediğini söylerdi ailesiyle tanıştırıp evleneceğim kız bu demişti.kawga ettiğimizde barışmak isteyen taraf alttan alan taraf hep o olurdu birgün beni kuyumcuya götürüp alyans bile almıştı çok erken olmasına rağmen kendimizce birbirimize söz verme mahiyetinde yüzük takmıştık ama sonra dengeler bozulmaya beni arayıp sormamaya umursamamaya başladı tabi benim aklımın ucundan bile geçmedi ihanet edebileceği telefonunu gizlemeye msn facebook şifrelerini gizlemeye başladı seziyordum ama konduramıyordum kim kondurabilir ki ;
    bu sabah onlardaydım aklıma çekmecesine bakmak geldi birde ne göreyim bir telefon sesi kısılmış şekilde duruyor benim bundan haberim yoktu gizlice hattı aldım ben gideyim dedim çaktırmadan eve geldim evden çıkar çıkmaz farketmiş getir hattımı dedi demek ki hemen telefonuna bakmış ne olduğunu açıkla dedim anlattı internetten başka kızlada görüşüyorum dedi duydum yıkıldım şok oldum o gün sesi çıkmadı bugünde sadece seni seviyorum sensizlik zormuş gibi şeyler yazıyor ama affet bile demedi
    şimdi size ne yapacağım diye sorsam hepiniz haklı olarak affetme diyeceksiniz..
    ama aradaki sevgi,emek ne olacak kendimi aptal gibi hissediyorum aklımı en çok kurcalayan şeyde madem bu kadar ciddiydi neden böyle birşey yaptı sizlere tavsiyem kızlar gözlerinizi dört açın ben o çekmeceyi açıp bakmasaydım o tlfnu bulmasaydım bugün hala aldatılmaya devam ediyor olacaktım herşeyi en ufak detayıyla inceleyin ummadık taş baş yarabiliyor bazen yorumlara açığım kızlar ve açıkçası yorumlarınıza çok ihtiyacım var böyle birşeyin affı olabilir mi yoksa bağrımıza taş mı basmak gerek duygular bazen mantıktan çokta ağır basıyor ve çok acı veriyor..

2. 29 Ekim 2009
  3. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok zor ama en güzel zamanlarınızda bunu yapmış, ben olsam kabullenemezdim :KK43: ama şöyle bişey de var, hattı karıştırdın mı? mesajlar, numaralar falan var mı?
    gerçi sevgilin zaten itiraf etmiş ama belki sakladığı bişeyler vardır. o kızla yüzyüze görüşmüşler mi?

eğer seviyorum bırakamam dersen bişey diyemem ama benim başıma gelseydi ben yapamazdım :KK43:
    başkasını düşünen birini ne kadar sevsem de bırakırdım.
    çünkü bana göre sadakat aşktan da ötedir bır ılışkıde..
    .

4. 29 Ekim 2009
  5. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    giden 7 ay olsun 5-10 ciksan bunlari gorsen ne olcakti:uhm:sakinnnn geri adim atma cevapta verme ona...

6. 29 Ekim 2009
  7. CeYLo

CeYLo Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ufff gecmiş olsun:gitme:

8. 29 Ekim 2009
  9. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım yedi ay olmus seneler olmamıs okadar çok emek harcadım diyosun ozaman evleneceksin çapkınlıklarına göz yumacaksın sence evlenmek ve aldatılmak dahamı iyi bence yol yakınken ayrıl son pişmanlık fayda etmez olan sana olur

10. 29 Ekim 2009
  11. duygu_

duygu_ Guest

eski kullandığı hattı bana kırıp attım demişti bende hiç kontrol etmemiştim hattı açık mı kapalı mı diye meğer açıkmış o yüzden rehberde 100 200 numara war kimle görüştüğünü çıkaramadım msj falan yoktu bende inanmak istemedim inkar etsin istedim ama sadece tlfda konuştuk diye kendi söyledi zaten şu an pişman olmuş gibi gözüküyor msjlar atıyor bu ilkti affetsem mi ki belkide bende yaşayamadıklarını internette tanıştığı kızla yaşamak istedi :KK43:

12. 29 Ekim 2009
  13. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    7 ay çok uzun bi zaman değil kiyerimseniben.sadece tanıma devresi sende yeteri kadar tanımış oldun bu sayede.:kahve:
    umarım kendin için doğru kararlar verirsina.s..

14. 29 Ekim 2009
  15. duygu_

duygu_ Guest

peki kızlar böyle bir hataya düşüp çok pişman olup asla tekrarlamayanlar da vardır hayatta belki de sevgimizin gücünü sınamıştır rabbim bu yüzden nefsine yenik düşmüştür.off aklım karışık fazlasıyla Böyle birşey ilk defa başıma geldi derdimki kesinlikle affedilmemeli ama yaşayınca bu kadar sert ve net olmak kolay olmuyormuş bunu anladım

16. 29 Ekim 2009
  17. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yapan yine yaparrr hemde daha rahat yapar..ve bu iliski eninde sonunda biter emin ol..
    ya susup devam edeceksin yada ortaya cikarttiysan silip atacksin baska yolu yok..

18. 29 Ekim 2009
  19. duygu_

duygu_ Guest

başka fikri olan yok mu kızlar :1no2: