aldatildiginizi bilseniz ne yapardiniz????

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 8 Aralık 2007 başlatılmıştır.

8 Aralık 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

selam kizlar..sizce neden bu erkekler evlilige bir turlu adapte olamiyor da biz kadinlar varimizi yogumuzu onlara adiyoruz..sonra verdigin emeklerin karsiliginda eski sevgilisiyle yeniden gorustugunu ogreniyorsun..ustelik ona bana hayat zor geliyor gel paylasalim diyor sanki ben ona yetmemisim gibi..oysa ben en kotu gunlerinde yanindaydim ve herseyi paylasmaya hazirdim bilmiyorum nerde hata yaptim..ve simdi ne yapmaliyim inanin bilmiyorum kafam cok karisik..

2. 10 Aralık 2007
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488
    Benle evliyken eski kız arkadaşıyla eski smimiyette görüşüyorsa ve kızda onun evli olduğunu bildiği halde o naneyi yiyorsa hiç kusura bakmasınlar..
    Valla ikisinide dövdürürüm:1closedeyes: Bir güzel izlerim o dayaklarını yerlerken elimde cekirdek bir o yana cıt bir bu yana cıt:dilcikar::kızgın:

Mesleğimde varsa hec bir dakika değil bir saniye bile kalmam o evde..Çünkü zaten eski bilmem neyiyle görüşürken yada görüşmek isterken beni gözden cıkarmışdır...Onun hayatında yerim yokdemekki...
    O evde kaldıgım sürece onun burnundan her dakika getiririm ne yapar eder tuz biber dökerim her dakikasınaşakkıdı

:kızgın::kızgın:
    Eğer bir mesleğin varsa hiç durma derim..Senin onun için yaptıkalrına deymezmiş gibi birde seni ilerde görmezdengelir...Acın katlanmadan caresine bakderim:1hug:

4. 10 Aralık 2007
  5. Gulpare

Gulpare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Bu ne terbiyesizlik ya...
    Böyle seyleri duyunca cok sinirleniyorum..Ne demek eski sevgiliyle görüsmek??Adam görüsüyor,ama eski kiz arkadasi da kabul ediyor öyle mi??Oh ne ala memleket.
    Ayni seyi siz yapmis olsaydiniz,su an bilmem ne haldeydiniz.
    Bu erkeklerin gözleri neden doymuyor,neden yetinemiyorlar?
    Eger böyle bir olay basima gelseydi ne yapardim?
    Gider o görüstügü kizla konusurdum.Ne konusurum?Söyle dokunakli bi konusma yaparimki,benim yuvami yiktigi gibi baska yuvalar yikmasin.
    Sonra esim denecek o sahisla konusurum.Onada söyle en secilmis,en dokundurucu laflari ederim.
    Eger ayakta durmaya gücüm varsa (maddi olarak)kesinlikle devam etmezdim.
    Tamam yuva ne zorluklarla kuruluyor ama adam bi kere alismis,2.yi yapmayacagini garanti edemem.
    Sonra da kendi yeni hayatima adapte olmaya calisirim.

6. 10 Aralık 2007
  7. ELZKRY

ELZKRY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben öncelikle eşimle konuşur ve neden eski arkadaşıyla görüşme gereği duyduğunu sorardım ve bende aynı şeyi yapsam tepkisinin ne olacağını sorar dım.mutlakaki bozulacağını söylerdi ve beni senin yaptığın şeylere itme derdim ortak bir nokta bulmaya çalışırdım.ama asla o kızla konuşmaz eşimle herşeyi bitirmeye çalışırdım bence sende öyle yap ve tavrını koy ama asla yüz göz olma ve burnundan getir herşeyi öğrendikten sonra eskinin eskide kaldığını bilsin

8. 10 Aralık 2007
  9. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    188
    walla sevene canım feda sevmeyene elveda.beni sevmeyeniii bende terkederimm sevmemeyi bırak aldatmaya göz yumamam

10. 10 Aralık 2007
  11. Joy

Joy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    113
    poposuna tekmeyi koyar kapıya atardım .

12. 10 Aralık 2007
  13. punk_chick

punk_chick Guest

ben yıkılırım yaaa benneyaptımki çok fevri bi insanımdır bu konularda hemen bitti der çeker giderim ona belli etmem güçlü görünürüm umursamıyomuş gibi yaparım ilişkimede çok büyük ihtimal ilk duyduğum anda son veririm ama tek kelimeyle yıkılırm psikolojik olarak kaldıramam heralde Allah böylelerinden korusun hemcinslerimize de akıl fikir versin bize en büyük kötülüğü yine biz kadınlar yapmıyomuyuz zaten :eek:klava: :eek:klava:

14. 10 Aralık 2007
  15. BenTulis

BenTulis KURŞUN KALEM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Eski ya da yeni farketmez,bir bayanla benden gizli görüşmesi bir halt yediğinin kanıtıdır,o adamla bir daha işim olmazdı.Hiç bir şey ama hiç bir şey ondan ayrılmamı engelleyemez.

16. 10 Aralık 2007
  17. Altxixn Tarak

Altxixn Tarak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bu adam kafayımı yemiş, onun için bu kadar kolay mı bir yuvayı yıkmak, kadına da diyecek söz bulamıyorum. bence bir dakika bile onu yanında durma.....

18. 12 Aralık 2007
  19. pxixn@r

pxixn@r Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    şartlar ne olursa olsun saniyesinde bitiririm...