Aldatıldım çok kötüyüm

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve inciitanesi tarafından 7 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : inciitanesi
  1. inciitanesi

inciitanesi Guest

slm arkadaşlar erkek arkadaşımla birbirimizi çok seviyorduk o kadar emindimki beni sevdiğine bana yanlış bişey yapacağı hiç aklımın ucuna bile gelmedi 16 aydan beri çıkıyorduk ve geçen beni aldattığını öğrendim ben bi rüya görmüştüm beni aldatıyordu rüyamda benim rüyalarımda hep gerçek çıkıyordu bende bi deneyim onu dedim gece arkadaşıma numarasını verdim arkadaşım çağrı attı oda aramış arkadaşım demişki yanlışlıkla oldu fln demiş konuşmaya başlamışlar msn istemiş ben bunu duyunca deli oldum ya msn sini vermiş arkadaşım bende msj attım sende iste bakım benden gizli msn si varmışmış dedim istedi ve benim bilmediğim bi msn si varmış onu vermiş benden gizli bi msn açmış onu kullanıyormuş ve dün bi kaç tane arkadaşlık sitesine üye olduğunu öğrendim buldum şifresini ve girdim baktım hep kızları eklemiş birinede msj yollamış seninle tanışmak isterim fln diye gördüklerime inanamadım şu an ağlıyorum beni nasıl kandırmış bu zamana kadar hiç beklemezdim ayrıldık ama hala yalan söylüyor gece tlf meşguldu kimle konuşuyordun dediğimde tolgayla konuşuyorum dedi bana yalan söyledi bende dedimki o konuştuğum benim arkadaşımdı dedim evet biliyordum fln demeye başladı herşeyi sana anlatacaktım dedi o msn benim değil diyo inanmadım dün araştırdım o msnyle bi kaç tane arkadaşlık sitesine üye olmuş fotoğrafını fln koymuş onun gibi birini nasıl sevmişim ben ya üzüntüden iyice hasta oldum ya

2. 7 Temmuz 2009
  3. ozgekrd

ozgekrd evrimdışı Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    inanmayacaksın ama eski sevgilimin beni aldattığını bende rüyamda görmüştüm aslında bir kabusmuş tabi ki :roflol:
    hiçççç üzülme ben çok acı çekmiştim bizimde 15 aylık bir ilişkimiz vardı ve bana evlenme teklif etmişti salak şey nitekim ayrıldık ki ayrılırken bile ağlıyordu çok üzüldüm acı çektim ama bitti geçti şimdi evliyim mutluyum huzurluyum o kadar basit bir adam için üzüldüğüm ağladığım zamanıma acıyorum

bas tekmeyi bir an bile düşünme asla asla aslaaaa değmezzzz:eek:lmaz::eek:lmaz::umursamaz:

4. 7 Temmuz 2009
  5. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    canim sen neden kotu oluyorsun ki?
    ne guze; yalaniini yakalamissin vur tekmeyi onune bak
    daha lisedesin zaten
    birak ne hali varsa gorsun yahu.

6. 7 Temmuz 2009
  7. inciitanesi

inciitanesi Guest

benim bu zamana kadar gözüm körmüş ya ama oda seviyordu neden böyle bişey yaptı bilmyrm belkide sürekli kavga edip ayrılıyorduk o yüzden yaptı heralde bizde evlenecektik annesini bize getirdi tanışmak için bide biz ayrı şehirlerdeyiz

8. 7 Temmuz 2009
  9. ifrit

ifrit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ne hikmetse ben bugune kadar evet sefgilim seni aldattım diyen bi erkek görmedim ve duymadım. kolkola dudak dudaga yakalasan bile " bildiğinnn gibi değiiiiiiilll" diyecek kadar kadınları aptal yerine koyanlar var.
    bu neden?? fazla duygusalız. aptal konuma düşürülmeye hazırız. affedici herdaim kızlar oluyor. Aynı konumda bi kız olsa o erkek onun adını bile anmaz sonsuza dek..

Yoooooo kızlarrr bunu haketmiyoruzz!!!!:eek:lmaz:
    dinleme bile onu. müsade etme bile bile artık sana acıklama yapmasına. kalbin cokk fazla kırılmıstır ama olmusla ölmüşe cagre yok

10. 7 Temmuz 2009
  11. ozgekrd

ozgekrd evrimdışı Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    bizde ayrı şehirlerdeydik

bak canım sana abla tavsiyesi aynı gökyüzünü paylaşmayınca birçok şey yarım kalıyor

ki ben benim salağa en başta demiştim biz seninle çok iyi arkadaş olabiliriz dost olabiliriz ama sevgili ?? çünkü aramızda hep mesafeler olacak hiçbir şeyi aynı anda yaşayamayacağız aynı yağmurda ı

ıslanamayacağız örneğin...

daha çok küçüksün kimler gelip geçecek ooooo

hiç üzme kendini değmezdüşünmeye acı çekmeye öyle biri girerki hayatına unuttur herşeyi

ve benim öğrendiğim en önemli şey ne oldu biliyormusn

Erkekler rüzgara karşı duracaklarını herşeyin üstesinden geleceklerini söylerler ama önce onlar yorulup boynuzu takar defolup giderler...

12. 7 Temmuz 2009
  13. inciitanesi

inciitanesi Guest

bitti artık zaten hatlarımı kırdım asla affetmem çok üzgünüm çok seviyordum ama unuturum unutmak zor olacak ama unutacam onun gibi biri beni haketmiyor

14. 7 Temmuz 2009
  15. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bencede bırak gitsin.seven insan böyle davranmaz..sana koca mı yok.))elini sallasan ellisi:))

16. 7 Temmuz 2009
  17. inciitanesi

inciitanesi Guest

ya ben çok safmışım nasıl inandım ona o benim ilk sevgilimdi o yüzden bilemedim böyle yapacağını

18. 7 Temmuz 2009
  19. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    tatlim sunu asla unutma
    aptal olan kor olan aldatilan degildir
    aldatan en buyuk aptaldir
    aldatan zaten en buyuk kotulugu kendisine yapmistir