aldatıldım öcümü almak istiyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve SIMPY tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

18 Ekim 2010
    Konu Sahibi : SIMPY
  1. SIMPY

SIMPY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bayanlar hepinize merhaba,

ben eşimle 15 yıldır beraberim. tanıştığımızda peş kuruşsuz bir öğrenciydi. tabi şimdi anlıyorumki benim durumum ona cazip gelmiş. zaman zaman basit kıskançlıklar yaptım. kaç kere aldatıldım artık bilmiyorum. 1 yıl kadar önce şehir dışında bir işyeri açtılar istanbula çok uzak olmayan bir yerde yani haftada 3-4 gün eve geliyordu. orada çalışan sekreterle ilişkiye girmiş. kızın isteği ne şimdi biliyormusunuz; boşanmana gerek yok evlenmekte istemiyorum sadece karınla ayrıl benimle yaşa

şimdi ona elimden gelen herşeyi yapmak istiyorum. ailesini aramayı düşünüyorum. kocama gelince zaten artık kocam bile diyemiyorum onunla hesabım ayrı
    kafayı yiycem artık ne olur bi akıl verin

2. 18 Ekim 2010
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Ahlaksızlık artık dizboyuakannehir
    Siz nereden öğrendiniz peki?

4. 18 Ekim 2010
  5. SIMPY

SIMPY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    önce tesadüf eseri farklı bişey öğrendim sonra eşim bana anlatmak zorunda kaldı. kız o kadar yüzsüzkü sabah aradım daha umrunda bile değil

6. 18 Ekim 2010
  7. psklraziye

psklraziye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    61
    Ödül Puanları:
    108
    hem kadını hem kocanı süründür, kadın kuyruk sallamasaydı birlikte olamazlardı...

insan nasıl akıl vereceğini şaşırıyor... kimbilir nasıl duygular içersindesin....

8. 18 Ekim 2010
  9. SIMPY

SIMPY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tahmin bile edemezsiniz diycem ama ancak bir kadın anlayabilir. zaten süründürmeyi düşünüyorum ama nasıl yapıcam bilmiyorum. ama o kadınıda herkeze rezil etmek istiyorum. kimsenin yanına kalmasın o kadar kolay değil onada dava açıcam zaten ama sanıyorum önce boşanma davası açmam gerekiyor

10. 18 Ekim 2010
  11. sessizLik

sessizLik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba. Öncelikle hosgeldiniz. Allah sabir versin yardimciniz olsun insaAllah.

O bayan gercekten böyle bir sey istediyse hangi akla mantiga siginarak böyle bir sey istedigini merak ediyorum acikcasi. Bir yuvayi yikmasi yetmiyormus gibi birde özel istekleri var öylemi? Bosanma ama ayril ve benimle ol. Eline ne gececek bu durumda onu merak ediyorum?

Kocaniz demek ki sizi ilk defa aldatmamis dogrumu anladim? Eger öyleyse neden bu kadar uzun süre katlandiniz? Yani ask herseyi aff eder mi diye soruyoruz ya her defasinda. Sizin kocaniza olan askiniz o kadar büyük müyüdü acaba?

Akil veremicem gercekten cünkü cok zor bi durum.

Yuva yikanlarin yuvasi bozulsun demekten alamiyorum kendimi.

Allah hakkinzda hayirlisini nasip eylesin. Daha cok fazla aci cekmeden insaAllah bu durumdan kurtulursunuz.

12. 18 Ekim 2010
  13. sessizLik

sessizLik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Intikam almak ne kadar dogru bilemicem ama önce bir hanim arkadaslarin söleyeceklerini dinleyelim isterseniz aramizda belki böyle bir konuda tecrübe sahibi olan vardir. Hani öfkeyle kalkan zararla oturur gibi bir söz vardir ya. Intikam alayim derken kendi caninizi daha fazla yakmayin cok dikkatli olmaniz gerekir sanirim.

O kadin er yada gec rezil olacaktir. Dedigim gibi yuva yikanin yuvasi olmaz. Allah kimsenin yanina koymaz bunu.

14. 18 Ekim 2010
  15. psklraziye

psklraziye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    61
    Ödül Puanları:
    108
    iş yerini bas.. avaz avaz bağır çağır.. kızın ailesine söyle... başka türlüsü aklıma gelmiyor ki..

kocanın tavrını merak ettim ne yapmayı düşünüyor acaba..

16. 18 Ekim 2010
  17. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    Gerçekten ahklaksızlık diz boyu,
    yani bunu söyleyebilecek kadar da seviyesiz..
    İnşallah sizin için hayırlı olan kararı verirsiniz...

18. 18 Ekim 2010
  19. SIMPY

SIMPY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gerçekten teşekkür ederim hepinize

o kadar çok fedakarlık yaptımki onun için evet niye katlandım bende bilmiyorum. şimdi ise elimde kalan sadece pişmanlık ve maalesef çok büyük bir acı.