Aldatıldım şoktayım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ceysun06 tarafından 23 Eylül 2010 başlatılmıştır.

23 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ceysun06
  1. ceysun06

ceysun06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben 4 senelik evliyim ve 2oğlum var.yapmaz dediğim adam sevdiğim guvendiğim adam beni aldatmış.ve başkalarından duymamam için bunu bana kendisi söyledi.bayram için ailemin yanına gitmiştim gelmeme 1 gun kala telefon açtı ve bana bunu söyledi.şok oldum ne diyecegimi ne yapacagımı şaşırdım dediğim tek şey ben gelmiyorum oldu. ama biletimi almıştım ve gittim.çünkü gözlerinin içine bakıp ondan neler oldugunu duymam gerekiyordu.yanlış bir karar vermek istemedim.ailelerden kimseye bahsetmedim bu durumdan bilselerdi kesinlikle sonu ayrılık olurdu. eşimin bana dediği tek şey o kişi ile beraber olmadıgı ve pişman oldugu. neden ve nasıl yaptıgını bilmiyor cvplayamıyor bu sorularımı. ona belki dogru belki yanlış bir şans daha vermeye karar verdim.bunu çocuklarım için yapmam gerektiğini düşündüm.ayrılsam ne olurdu die düşündüm bi şekilde hayata devam ederdim çalışır bakardım çocuklarıma ama onlara babalarının sevgisini veremezdim.hele ki bu kadar küçük ve baba düşkünü çocuklarım varken. sırf bundan dolayı şans verdim.bir daha yapmayacagına eminmiyim aslında değilim ne yalan söyleyeyim.guven kolay kazanılmıo ama kolay kaybedilebiliyor.bunları kimseye anlatamadıgım için sizlerle paylaşmak istedim.
    kimse eşine sonsuz guven duymasın diyorum sadece

2. 23 Eylül 2010
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    madem affetme kararı aldın
    bari biraz süründürseydin de kıymetini anlasaydıkötükedihüso

4. 23 Eylül 2010
  5. eylemonur

eylemonur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim yaa.hayırlısı olur umarım senin ve çocukların için

6. 23 Eylül 2010
  7. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    böle bişey telde sölenirmi yaa eşinede bak?
    of of bilmiorum ki ne desem az burnunu sürttür canım yaa

8. 23 Eylül 2010
  9. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    beraber olmamış ta nasıl aldatmış ,aşık mı olmuş nolmuş yani..

10. 24 Eylül 2010
  11. ceysun06

ceysun06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    burnunu illaki sürttürüyorum öle hemen pes etmiş değilim . bnm içimden aklımdan bunu çıkartmam mümkün değilken herşeyi sineye çekmeyecegimi eşime söyledim zaten.beni kazanmak için ugraşman gerekiyor dedim. hakkımda hayırlısı olur inş. aynı hatayı umarım bir kez daha yapmaz. ozaman ona bu şansı verecek birisi olmayacak yanında çünkü.

12. 24 Eylül 2010
  13. ay_dolu

ay_dolu egenin kardeşini taşıyor Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61

en azından şoktan çabuk kurtulup ne yapacağına karar vermişsin. bu senin kararın ve kimse yargılayamaz. eğer dünyaya çocuk getirmişsek elbetteki her kararımızda onların rolü büyük oluyor. sen ne kadar kızarsan kız eşine onlar sevmeye devam edecekler. o yüzden kim ne derse desin ben senin kararını doğru buluyorum. üstelik eşin kendi konuşmuş bunları. buda bişey. aldatıp sonra üste çıkan, hatta pişkinlik yapan erkekleride çok duyduk.

güven konusunda da haklısın. içinin nasıl acıdığını, altüst olduğunu anlıyorum. ihtiyacın olan tek şey zaman. bazen böle acı deneyimlerle sınanıyo insan. ama diyorumya herşey zamanla gececek arkadaşım. allah yardımcın olsun.:Saruboceq:

14. 24 Eylül 2010
  15. ceysun06

ceysun06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    tam bir beraber olma durumu olmamış yani sınırlı kalmış bazı şeyler.eşimden duydugum ve beni aldattıgı kızdan duydugum bu.

16. 24 Eylül 2010
  17. ceysun06

ceysun06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    tşk.ederim hepinize allah kimseye böyle tecrübeler yaşatmasın .tarifi mümkün değil çünkü

18. 24 Eylül 2010
  19. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    kızlada mı konuştun ,tanıdığın birimi ,nasıl tanışmışlar yada ,sen kızı nasıl buldun biraz anlatırmısın ..