Aldatıldım ve bırakıldım...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve maviska tarafından 5 Şubat 2009 başlatılmıştır.

5 Şubat 2009
    Konu Sahibi : maviska
  1. maviska

maviska Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    3 gün kocam eve gemlıyor....bugün bakkala gittim, yolda arabayla geçerken onu gördüm, arabada kadım ile idi, bir yere gittiler....ağlaya ağlaya annesine gittim...telefon açmıyor, kimse ile konuşmıyor, sabahtan beri ağlayorum ağlayorum ah ah ah 3.5 sene evliyiz, 2 yaşında kızımız var kalbim maf oldu, ayakta duramıyorum yıkıldım, ilişkilerimiz son günlerde gergindi, sanki bilecek isteyerek buz gibi davranıyor, ben kıskançım ama hiç ama hiç onun bana aldatacağımı düşünmedim. kadınlar diyordu boşanan, dünya ykılıyor gibi hayat duruyor gibi, ben pek inanmadım,düşündüm çok oluyor kabul etmek lazım. şimdi bu duruma düştüm, sanki vurulmuş gibiyim, anlamıyorum kızlar, ne kadar acı çektiğimi ne kadar kötü olduğumu biliyordur o, çocuşum babasını eve bekliyor, hiç mı kalbı yok onun hiç mı kalbı olmayan ile nasıl evlendim ben biz 3 senede hayatımızı kuruyoruz, çalışıyoruz evi düzeltiyoruz, para kazanıyoruz kredi kapatıyoruz hiç mı kıymeti yok böyle hayatın

2. 5 Şubat 2009
  3. whiterose

whiterose Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım yazdıkların biraz karışık geldifisfisfis
    sebep ne neden bu duruma geldi olay? bi sakince anlat:teselli:

4. 5 Şubat 2009
  5. busem68

busem68 çok şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım şu an ayakta dik durmalısın bu kadar güçsüz olma aldatılmandan önce gururun kırıldı bi kere bunun hesabını sor ve neden bu hadde geldiğini mutlaka konuş onunla
    sende mutlaka azda olsa tahmin edebiliyosundur neden böle ilişkiniz gerilediğini.

6. 5 Şubat 2009
  7. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    nasıl yani??
    arabada bi kadınla bi yere giderken gördüğünüz aldatıldığınız anlamına gelmez ama
    şu 3 gündür eve gelmemesi telefonları açmaması her şeyi açıklıyor gibi
    kıymet değer bilmez bir erkekle daha karşı karşıyayız malesef...

8. 5 Şubat 2009
  9. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    3 gündür neden gelmiyor. bir tartışmamı oldu. bu kadını biliyor muydunuz...yoksa ilk defa bugün arabasında bir kadın olduğunu görüp mü aldatıyor beni dediniz..
    .

10. 5 Şubat 2009
  11. newlife

newlife Guest

maviskacım sorunları tam olarak yazmamışsın...3 gündür eve gelmediğine göre belliki bunun bi evveliyatı var..aranızdaki problemler neler? arabasında kadın görmeniz aldattığı anlamına gelmez.

12. 5 Şubat 2009
  13. TheShe

TheShe Guest

Bence önce sakin olun, sanırım üzüntüyle, sinirle yazdınız çok net anlayamadık. Yol gösterebilmemiz için önce bir sakinleşip yazsanız..

14. 5 Şubat 2009
  15. maviska

maviska Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok tartışmabir şey yok...gelmedi akşam eve...sonrakigünde...bugün üçüncü kusura bakmayın karışık yazıyorum ağlamaktan bilgisayarı göremiyorum, komşumuz polis, bugün gelmezse, polise veririz, getirsinler ( bulurlarsa tabiki) en azında konuşmak lazım. ya bir insan evi terk ederse söylemez mı, ben bilemem takiki ilk defa terk edildim, belkide hepsi böyle yapıyor, ama bir insan neden konuşmak istemez. arattık başkalarla konuyor, çağırıyorlar gel görüşelim gelmıyor. nerelerde kalıyor, kadında herhalde...nasıl konuşacamki, ne ben ne ailesine telefon açmıyor...son günleri gündüz onu ararken, işim var derken telefonu kapatıyordu...ama adam çok düzgün asla akşamları dışarda gezmez evde durur, biz de ona şaşırıyoruz. daha önce 1 sene içinde biz onunle 3 kere kavga ettik o gece evde yatmadı. ama bu sefer ne kavga vardı ne hiç bir şey. biz zaten çok iyiidik, senede 3 kagva çok değil gibi bana gelıyor...i,nsnlar her gün kapışıyorlar...ama o kadın ile ilişki var onun belliki. eşim biraz dağanık, ne duş alır ve traş olur. son günlerde düş hergün, traş hergün bakıyorum parfümler. dukkan kendimizin, işte en kötü tarafı dükkanda durmuyor, bir aydır ne zaman ararsam yok dükkanda...demekki gündüzleri gezip akşam evde...

16. 5 Şubat 2009
  17. TheShe

TheShe Guest

Ah canım yaa..
    Ama aranızda bir sorun yokmuş. Arabasında bir kadın gördüğünüz için aldatılıyorum diye düşünmeyin derim, telefonlara çıkmaması, ulaşılmaz olması v.s tabii ki kabul edilir değil ama yine de bütün parçaları birlleştirip aldatılıyorum sonucuna varmayın bence. Belki psikolojisi bozuktur, uzaklaşmak istiyodur, çok neden olabilir. Bence sakin olup, görüşmeyi bekleyin, nereye kadar kaçacak ki. (Ay çok iyi niyetli yaklaştım konuya biliyorum ama, öyle olmasını istedim)

18. 5 Şubat 2009
  19. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    canim cok üzüldüm...
    yazik birde kiziniz var...
    insanlar gün gectikce sasiriyorlar kendilerini...
    bu saatden sonra esinizle konussaniz bile ne olacak ki...
    bu durumu kabullebilir misin?
    pismanim dese geri dönse afferder misin?
    hic anlamiyorum gercekten hemde hic...
    hadi dogru düzgün bir es degilmis sizi hic düsünmemis ama kiziniz var nasil bir baba bu...
    nasil bir sorumluluktur bu?
    allah yardimcin olsun canim...