aldatıldım ve boşandım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve bilgehan59 tarafından 19 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : bilgehan59
  1. bilgehan59

bilgehan59 yıkılmadım,ayaktayım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrh arkadaşlar uzun bir zamandan sonra sizlere tekrar yazıyorum.daha önce aldatıldığıma ve ne yapacağımı bilmediğime dair konu açmıştım.aldatıldım ve boşandım.boşanma kararı gerçekten kolay verilen bir karar değil çok düşündüm çok irdeledim ve eşime bi şans verdim ama o ne yaptı beni yine aldattı.bende gittim dava açtım ve olay bitti 7ay önce boşandım.zor oldu benim için ama ayakta kaldım yıkılmadım kendime güvendim işe girdim ayaklarımın üstünde durdum ve başardım.bu yazımı benim daha önceki yaşadıklarımı yaşayan arkadaşlar varsa diye yazıyorum ne olursa olsun kendilerine güvenmekten vazgeçmesinler.ve asla eşlerine şans vermesinler.çünkü yapan bir daha yapıyo.insan isteyince yapamayacağı hiç bir şey yok.ben istedim ve yaptım.şuan kendimi gerçekten çok iyi hissediyorum o kötü günlerim geçti.kendime güvenim geldi.umudunuzu kaybetmeyin unutmayın zaman herşeyin ilacı.

2. 19 Mayıs 2010
  3. Mune

Mune Administrator Yönetici

Beğenildi:
    58.910
    Ödül Puanları:
    663
    Kendinize inandığınız ve güvendiğiniz için sizi tebrik ederimvereliniortak
    Kadın isterse Allah'ında izniyle,yardımıyla başaramayacağı şey yoktur hayatta,yeterki istesin azmetsina.s

4. 19 Mayıs 2010
  5. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Daha önceki konunuzu simdi okudum.
    "Ben seni aldatacak kadar adi degilim" demis ha:)))
    Vay be, demek aldatacak kadar adiymis gercekten:)

Suan kendinizi toparladiginiza cok sevindim. Rabbim sizi herzaman ayakta tutsun.
    Herseyden önce anne oldugunuz icin güclüsünüz zaten.

Benim bu durumlarda en cok merak ettigim, eski kocalarin terkedildiklerinde ne yaptiklari?
    Aslinda onlari laf arasina katmak bile degmez ama eslerini aldatanlarin, eslerine siddet uygulayanlarin vs vs. sürüm sürüm süründüklerini duymak beni mutlu ediyor ne yalan söyleyeyim. Haberlerini aliyorsunuzdur mutlaka..

Bu arada sizinle bir bayan olarak gurur duydum!

6. 19 Mayıs 2010
  7. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kutluyorum gercekten guclu bi kadinsiniz..yazdiklarinizda ornek olsun..

8. 19 Mayıs 2010
  9. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    helal olsun sizi kutluyorum......bir kere affetmeniz hata olmuş belki ama ilk ve son şansı olmuş o güzel..
    hakkınızda hayırlısı olsun ...

10. 19 Mayıs 2010
  11. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    boşanma öncesi ve boşanma anı oldukça karmaşık duygularla geçen sancılı bir sönemi atlatıp olayları sindirip yeni bir sayfa açık bizlere açık yüreklilikle yazdığınız için kutluyorum sizi.
    hayat her zaman umduğumuz gibi gitmiyor.
    arkaya dönüpte sizin pişman olacağınız keşke diyeceğiniz birşey yok. güçlü olup daha güzel bir hayat geçirmenizi diliyorum.

12. 19 Mayıs 2010
  13. kulitta

kulitta İlahi Adalet Pro Üye

Beğenildi:
    2.241
    Ödül Puanları:
    238
    Hayat yolunda aniden karşımıza çıkan keskin virajlar vardır - sen de bu virajı cesaretle ve başarıyla almış - ardındaki düzlüğe ulaşmışsın canım.
    Tüm sıkıntı ve sancıların geçmiş bitmiş olsun İnşaallah. Bundan böyle gönlünce güzellikler yaşaman dileği ile kutluyorum.
    a.s.

14. 19 Mayıs 2010
  15. krizalit.kristalin

krizalit.kristalin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106

Bu mesajı doğru düzgün okumadan eski konularınıza bir göz attım. Kararlılığınıza hayran kalmıştım. Sonra bunu bir daha okuyunca ona bir şans daha verdiğinizi anladım. Şans vermenize çok şaşırdım, ama sizi tekrar aldatmasına şaşırmadım açıkçası.

Ama belki de bunu böyle yaşamanızda da bir hayır vardır. Böyle olmasa belki içinizde kalırdı "acaba bir şans versem düzelir miydi?" diye. Yaşayarak gördünüz. Çünkü ben de inanıyorum ki bir kere yapan, hele affedildikten sonra çok daha rahat yapar, istisnası nadirdir sanırım. Ne yazık ki...

Geçmiş olsun denir herhalde o kadar şeyden sonra. Allah yolunuzu açık etsin..

Anlaşmalı mı boşandınız, merak ettim.

16. 19 Mayıs 2010
  17. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    çocuğun velayeti kimde? oğlunuz sizinle mi bunu merak ediyorum. mahkeme tek celsede bitti mi?

18. 19 Mayıs 2010
  19. kulitta

kulitta İlahi Adalet Pro Üye

Beğenildi:
    2.241
    Ödül Puanları:
    238
    Boşanma süreci ve sonrası iki taraf içinde inanılmaz bunalımlı ve sancılı bir süreç tatlım.
    Ekonomik özgürlüğü olan kadınların toparlanması ve yeni düzenlerine adapte olması erkeklerden daha kolay oluyor.
    Eskisinden çok daha güçlü olarak yollarına devam ediyorlar.
    Ekonomik özgürlüğü olmayan kadınların kendilerini yeniden yaratmaları daha zor olsada kesinlikle başarıyorlar.
    Erkeklerin pek çoğu seni ve haksızlığa uğramış tüm kadınları mutlu edecek şekilde çile çekiyor - sudan çıkmış balık gibi debelenip duruyorlar.