Aldatıldım ve ne yapacağımı bilmiyorum... Yardım edin

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve bilgehan59 tarafından 1 Mart 2009 başlatılmıştır.

1 Mart 2009
    Konu Sahibi : bilgehan59
  1. bilgehan59

bilgehan59 yıkılmadım,ayaktayım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar ben 5yıllık evliyim eşimle severek evlendik.ama eşim evlendikten sonra çok değişti bana güzel sözler iyi,sakin,uyumlu adam gitti kaba saba biri oldu şuan 3.5yaşında bi oğlum var ve ben iki gün önce aldatıldığımı öğrendim.aslında şüpheleniyodum ama eşim sürekli ben seni aldatmam okadar adi biri değilim gibi laflar söylüyodu.eşim işi gereği eve geliş saati belli olmayan biriydi.marangozdu.3-4ay öncesine kadar eve çok geç geldiği saatler oldu fakat hiç gelmediği olmuyodu en son başladı gelmemelere ve iş için şehirdışına çıkıyorum demeye başladı ve en son iki gün önce eve geldi iş için şehirdışına çıkacağını yanlız telefon beklediğini telefonun onda geleceğini söyledi.bu arada tv izlerken uyudu uyumadan öncede uyursam beni onda kaldır dedi.saat 9.30gibi tel.msj geldi.açtım mesajı ve msjda şöyle yazıyodu<aşkım bu akşam gelmen imkansız ablamlarlayım yarın sabah kahvaltıya gel öptüm canım>beynimden vurulmuşa döndüm numarayı aradım kadın çıktı gayet düzgün bi şekilde konuşmak istedim kadın küfür etti kapadı.ardından aradım ama tel tamamen kapamış bende sekretere msj bıraktım.acaip bi şekilde küfür ettim.normalde küfür asla etmem ve ettirmem eşimi kaldırdım ve söyledim inkar etti msjı okuttum sonra evet var dedi.kavga ettik gitti.ablam kadını aradı eşim kadına 2yıl önce boşandım bi çocuğum var ama köyde kalıyo eşimle mutlu bi evliliğim olmadı gibi laflar söylemiş.eşim gelip özür diledi hatalıyım dedi ama ben ne yapacağımı bilmiyorum bilen varsa lütfen yardım etsin.ben ne yapayım.bu arada beni aldatığı kişi kız değil dul kadın ve eşimden 5yaş büyük.daha sonra öğrendiğime görede kadın eşime iş yaptırması sonucu tanışmışlar

Son düzenleme: 1 Mart 2009
  2. 1 Mart 2009
  3. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    yenilir yutulur gibi deil canım kardeşim..
    Yüreğinin sesini dinle..

4. 1 Mart 2009
  5. suskun35

suskun35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sizi çok iyi anlıyorum. allah yardımcınız olsun .bu durumda en iyisi sakin olup karar vermek.dilerim tekrarı olmaz.sanırım her bayanın kaderi buuu

6. 1 Mart 2009
  7. EU2

EU2 Guest

ayyyyyy inanmıyorumm yaaa nekadar kötü bi andır o yaaaaaa

8. 1 Mart 2009
  9. kedijik

kedijik CüMLe_-_MüHeNDiSi Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Bu ne yaaa.Ne bıcım ınsanlık bu?2 yıl once bosandım demıs demek.Arsız arsız bıde onda kaldır dıyo haa.Ne yanı sevgılısının mesajına cevap yazmak ıcın senın uynadırmanı ısteyecek kadar da arsız demek.Allahım dogru ınsanlarla karsılastır herkezı.Yapılacak tek sey var.En azından ben olsam oyle yapardım.Maksat bunca yıl aynı yastıga baş koydugum sevgılı kocam! yalancı cıkmasın.Sımdı tutturamadı bari 2 yıl sonra tuttursun.Bosanırım 2 yıl sonra da ''bosanalı 2 yıl oldu der'' Ufak arsızlıklar affedılıyo da ardından hemen tekrarı gelıyo.Bu kadar buyuk bı arsızlık affedılebılır mı?

10. 1 Mart 2009
  11. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    büyük konusmayayim ama ben olsam bosanirdim heralde...
    ben böyle birseyi kaldiramam, o kadar genis bir insan olamam....
    tabi senin durumun nedir, ne degildir bilemem....
    meslegin varmi, bundan sonra hayatina nasil yön verecegini biliyorsan neden öyle bir insana katlanasin ki?
    sakin cocugum babasiz büyümesin felan deme ben buna cok karsiyim...
    cünkü sen bu yasananlari kolay unutamiyacaksin her hatirladiginda esinle kavga edeceksiniz ve cocugun böyle bir ortamda büyüyecek...
    yani herseyi oturup düzgünce ve sakince düsün....
    allah yardimcin olsun...

12. 1 Mart 2009
  13. EU3

EU3 Guest

ayy noluyo bu kknın kadınalrının kocalarına böle yaa.iyicebi sopayı hak edıyoalr yani.canım aldatan erkegın kahrını cekmk zorunda değilsin.osenı çoktan bırakmış zatn bırak gıtsın

14. 1 Mart 2009
  15. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    uuff... cok uzuldum ve sok oldum okurken ya. allah kimsenin basina vermesin.
    bilmiyorum bosan demek bizim icin cok kolay diye dusunuyorum buna sen karar ver ama bir kere yapip birakanda cok nadirdir...hem unutabilecekmisin her aksam gec geldiginde ordami diye dusunmuyecekmisin cok zor karar ya allah yardimcin olsun canim cok uzuldum inan

16. 1 Mart 2009
  17. glsh85

glsh85 Guest

yuh yanı yaa :KK43:
    korkuyorum ben evlenmektenn nasıl bı cesaret bu ...

18. 1 Mart 2009
  19. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Canlandırdım bir an bunları ben yaşasam ne yapardım dedim...

Büyük konuşmak da istemiyorum ama yakalamışsınız, kanıtınız da var, hepsini geçin eşiniz inkar etmemiş... (sizi acıtanda en çok bu olsa gerek)

Şimdi oturup düşünün en çok da kendinizi ama, tamam evlatları için belki evlilik sürdüren var ama insanın kendi mutluluğu, huzuru da olmalı diye düşünenlerdenim...

Bu durumda en mantıklı kararı siz vereceksiniz inşallah kararınız size mutluluk getirir...