Aldatıldım!!!!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve cimcime2709 tarafından 1 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Aralık 2008
    Konu Sahibi : cimcime2709
  1. cimcime2709

cimcime2709 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kzlar bebegım askım erkegım benı aldatmıs hemde asker ocagında ben onun hasretınden delı gıb yanarken benım en yakın arkadasımla hemde..... bu acıya hangı yurek dayanır......buraya yazdım hep yasadıklarımı hep anlatım bana askerlık psıkolojısı dedınız kzlar ömrüm benı aldatmıs duydugumda ınanmadım ınanamadım ben nasıl olurda bu oyunun ıcınde oldun ben onun prensesı canının içi ben onun hayatının anlamıydım kızlar benı ole severdı prensesım canımın ıcı diyesenağlama bebegım ben nasıl dayancam kı guvenmıstım ben sana....ben senı goremırum sesını duyamıorm dıyee delıler gıbı senı beklerken ben sana kıyamazken yemegını yedın m dıye acaba ustun acıkmı dıe dusunurkn... bu bana yaptıgı en buyuk haksızlık deılmı sen benım 2.5 yıllk sevgıme bolemı sahıp cıkacaktın ha.......ben gece hayallerle uyurken evımızın ıcındekı mutlu anılarımızı dusunurken bana ıhanetını yapmıssın be askım......bebegımız olcaktı ben senın olcaktım ömur boyu nasıl kıydın bana neyın pesıne heves sardın .... için nasıl aldı bubu yapmaya hanı yuregınde tasıyordun benı kalbınde her yerde nasıl yakıstrdın hayatımıza nasıl layık gördün benı soysuz bir sevdaya??? Sozun sozumdur ozun ozumdu......Alnimin lekesi canimin bedeliydi Benim alnima lekeyi sen..? Senmi surecektin Benim serefimin bedeli ne?Senden baskasi haramdi bana,Benden baskasi haramdi sana.......Kabus gorsek ruyamizda utanirdik anlatmaya Kabusdu elimiz baska ele degse Uyaninca sukur ederdik Allaha Sarilirdik birbirimize korkuturdu bizi bu ruya
    Ayirma bizi allahim diye dua ederdik..........

Giderken kac kere baktin ardina
    Kapiyi cekerken hissetinmi yoklugumu
    Bilmiyormuydun o kapinin sana birdaha acilmiyacagini
    Nasil baktim gozlerime
    Nasil layik gordun kirli bedenini benim tertemiz hayallerime
    Hangi maskeyi taktin o mahsum yuzune
    o guzel gozlerin nasil bakti baska birini
    Opup anlima koydugum ellerin
    Nasil deydi ihanete? Nasil? senağlamasenağlamasenağlama

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Nisan 2009
  2. 1 Aralık 2008
  3. EU2

EU2 Guest

ayyy canım benimm kanım donduu yazını okuyunca yaa ömrüm demişssin bende Aşkımı ömrüm diye seviyorum öyle sesleniyorum inan içim ürperdiii çok kötü oldum canım EMİNMİSİN nasıl duydun bunu?? eğer acına acıkatmicaksa paylaşırmısın? eğer biraz kafamı toplim belinay kendime gelim yarın yazim dersen anlayışlada karşılarım birtanem

4. 1 Aralık 2008
  5. EU1

EU1 Guest

canım noldu tam olay ne eminmisin seni aldattığına yanşlış anlama ihtimalin varmı :KK43:

6. 1 Aralık 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Emin misin canım ya :1shok: ikisinin de bu kadar vicdansız olabileceğine emin misin?:1shok:

8. 1 Aralık 2008
  9. cimcime2709

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ömrum benı aradı telasla.... sen bana guvenıomusun dedı ewet askım ne oldu dedım .... ya o kadar köttum kı anlataamam en yakın arkadasım aradı ve anlattı yazdan berı varmıs bole bıseee ben arada sadece oyuncakmısım ........vefasız kalbı hıc mı sızlamadıııı !!!!!!

10. 1 Aralık 2008
  11. EU1

EU1 Guest

canım eminmisin sen sevgiline sordunmu bnce açık açık konuş onla arkadaşın yalan sölüodur belkide kıskançlıından

12. 1 Aralık 2008
  13. EU1

EU1 Guest

en yakın arkadaşın seni kıskanıp tezgahlamış olabilir bunu , lütfen emin olmadan yapma böyle canım kıyamam sana bensenağlama

14. 1 Aralık 2008
  15. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ıcım yandı bırden cıdden Allah kımseyı saptırmasın sevgıye sahıp cıkmak farklı bır yurekmı ıster bılemıyorumkı ne dıyecegımı

16. 1 Aralık 2008
  17. cimcime2709

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben bebegımden hıc beklmezdım kızlar...hıc knduramazdım ona sevgımızeeee hıc bı zaman yapmaz derdım ben ... :KK43: :KK43: :KK43: her gece dua ederdım allahıma allahım ne olursun alma onu benden dıeeee ama o hıc dusunmeden benı ellerın olmusta bılemedm ahhh ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh bılemedıımmm !!!

18. 1 Aralık 2008
  19. EU1

EU1 Guest

bnde katılıorum cnm böle insanlarda var

canım emin olmadan üzme kendni nolurr

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.