Aldatıldıysanız asla affetmeyin!

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve signup tarafından 3 Ekim 2009 başlatılmıştır.

3 Ekim 2009
    Konu Sahibi : signup
  1. signup

signup Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim de içlerine dahil olduğum aman aldatıldım şimdi ne olacak affetsemmi affetmesem mi ikilemi yaşayan bayanlara sesleniyorum.ASLA ASLA affetmeyin kalbinize taş basın,nefretinizi yüceltin ama asla affetmeyin çünkü olacakları söyleyeyim size,birincisi gururunuz bunu affedemicek,en ufak birşey de o anları hatırlıcaksınız,hele bir de etrafınızdaki insanlar bunu biliyorsa hergun yenı seyler duyucaksınız aldatılma oykunuzle ılgılı,ınsanlar sıze ne aptal boynuzu yedı hala gerı donuyor dıye bakıcaklar,ınsanlardan kacmaya baslıcaksınız en azından durumu bılenlerden....yapmayın dedım ya kalbınıze tas basın ama affetmeyın cunku unutulmuyor ınanın bana....

2. 3 Ekim 2009
  3. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    cok haklisin..ben affetmedim...ve 2.evliligimi yaptim....eskisinde bin kat daha iyi bir insan..

ama türkiyedeki hanimlarin durumu cok daha zor.onlar ne yapsin...helede cocuklar kücükse ailesi yardimci olmuyorsa.is imkani maddi imkani yoksa.....Allah onlara sabir versin ..ben en cok durumu imkani olupta affedenlere acayip kiziyorum...

4. 3 Ekim 2009
  5. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu konuda çok içlenmişsin hayırdır ?? :uhm: bende seninle hemfikirim.kesinlikle aldatılmanın affı yok,ama evli ve çocuk varsa arada o zaman düşünülmesi gerek.. affetmek demiyorum düşünüp tmm ya da devam denilir.. Allah hiç bir kadını bu durumla karşılaştırmasın

6. 3 Ekim 2009
  7. signup

signup Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu gece biraz içtim kafam iyi oldu ondan sanırım sizinle paylaşmak istedim durumumu...aslında bir anlatsam yuh dersiniz hala geri mi döndün bu adama ama işte hatalar da insanlar için değil mi?döndük saf gb.ben yaptım siz yapmayın diyorum geri dönmeyin bayanlar,dönmeyin!

8. 3 Ekim 2009
  9. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    doğru sölüosun cnm... allah yasatmasın.. helede evliyken.. hele de çocuk varken...

10. 3 Ekim 2009
  11. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Affedilcek bir durum değil zaten.O adamın suratını görmek istemem bir daha,bırakın onu affetmeyi. :umursamaz:

12. 3 Ekim 2009
  13. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    vallahi nasil asiktim oda bana ama olmadi demek yeterince asik degilmis simdi biryerlerde beni hatirlamadan gecen bir gunu yoktur kopek gibi agliyordur sonsuza kadarda evlenemeden yapayanliz agliycak belki bende yurek sizimla kalicam ama affetmedim ikinci kez evlendim asikmiyim ilk esim gibi degilim o benim adima kara sevdaydi bagimlilikti ama simdiki esime saygi sevgi baglilik duyuyorum birde kizimiz var yine aldatilsam aninda goruntu ayrilirim bu sefer ilki kadar koymaz bile sunu herzaman soylerim kendimizden degerli hicbirsey yok yeter artik erkekleri dunyanin merkezi yaptigimiz asil dunya kadinlarin etrafinda doner

14. 3 Ekim 2009
  15. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Allah hic bir sevenin basina vermesin,
    ihanet affedilecek birsey degil..

16. 3 Ekim 2009
  17. Zurileu

Zurileu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kimseye bu hakki tanimam, anindan siler ,hayatimdan atarim,Allah kimseye gostermesin!

Son düzenleme: 3 Ekim 2009
  18. 3 Ekim 2009
  19. Zurileu

Zurileu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kimseye bu hakki tanimam, aninda hayatimdan siler, atarim ...Allah Korusun!