Aldatılış hikayeleri

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve AYLINNN7677 tarafından 4 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : AYLINNN7677
  1. AYLINNN7677

AYLINNN7677 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar...sizlere 5 tane şık vercem ve bir tanesini secmek zorunda kalsanız size uygun olan hangisidir?Hiçbiri demeden?

A-Şıkkı.....Eşiniz size diyorki aşkım vicdanım sızlıyor ama saklıcağıma söylüyüm.ben seni 6 ay evvel aldattım ama 1 kere beni AFFEDERMİSİN??

B-Şıkkı.....Onun iş yerine gidiyorsunuz.Bilgisayarı açık ve herkese bir siteden arkadaşalık teklifi göndermiş..ama muhhabet yok geçmişte..onu AFFEDERMİSİNİZ?

C-Şıkkı.....Bir eğlenceye gittiiniz ve karşı masadaki kadınla cilveleşiyor?Ne yaparsınız AFFEDERMİNİZ?

D-Şıkkı......Cep telefonunda eski kız arkadaşının mesajlarını görüyorsunuz?onu AFFEDERMİSİNİZ?

E-Şıkkı....size ait bir şık yoksa burda affedebilebilceğiniz ihanet yanlış nedir buraya yazacağınız?

2. 4 Ağustos 2009
  3. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    A- B- C- D- farketmez
    ihanet affedilmez fegat şıkların hepsi için boşanırım diyemem :kahve:

hele C şıkkında var ya....
    ilk iş elimdeki çatalı eşimin eline saplamak sonrasında o kadının masasına gidip saçlarından tuttuğum gibi kafasını yemek tabağının içine sokup sonra da bi güzel yolmak olurkötükedihüso

ikisine de unutamıyacakları bi gece yaşatırım :mymeka:
    ama bu sebepten boşanmam :nazar:

4. 4 Ağustos 2009
  5. bilabisss

bilabisss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya insanın başına gelmeyince şimdi ne desem boş hiç hoş değil ama insan oğlu tabiki başına neler geleceğini bilmiyor ama aldatma eyleminin gerçekleşmesi demek aşkın son bulması demektir o zamanda o evliliğin devam etmesi için geçerli olan en büyük sebep ortadan kalkmış oluyor en doğrusu evliliğin sonlandırılması tabii durum ve şartlar çocuklar falan orasını bilemiyorum ama ben henüz çocuğum olmadığı için bitmesinden yanayımmmmmmmmmm

6. 4 Ağustos 2009
  7. bilabisss

bilabisss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ama yinede dürüst olarak itiraf etmesi en yakın olanı galibaaaaaaaaaa

8. 4 Ağustos 2009
  9. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    bedensel bir ihanet ya da; aşkım canımlı yazışmaların-konuşmaların geçtiği bir ilişkiyi asla affedemem.
    geçmişin bir itirafı olursa; yine ayrılmam için bir sebeptir.
    unutamam, kendimi biliyorum.

başka bir masada biri ile bakışma, cilveleşme :uhm: derecesine göre, bunun acısını çok fena çıkartıp pişman ederim. gelişmelere göre boşanır ya da devam ederim heralde...

10. 4 Ağustos 2009
  11. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    İhanetin A'sı B'si yada C'si bana göre asla olmaz.
    Eğerki eşim kafasından başka bir kadını geçiriyor olması bile benim için bir aldatmadır.
    KK çok biyik bir site ve her gün öyle olaylar öyle hikayeler okuyorumki,çok büyük ders verici bana göre.
    Affedip tekrar bir evliliğe devam edip tekrar aynı son ile karşılaşan ve o büyük yıkımı tekrar yaşayan bir çok kadın var aramızda.
    Bana göre bir ilişki bitecekse böyle bir iğrençlik ile değilde,konuşularak bitirlmesi en güzelidir.Ki bu alçaklığı yapan insan benim için zaten bitmiştir.Affetmekmi;bence affetmek ona en büyük mükafat olur.kaydirigubbakcemile

12. 4 Ağustos 2009
  13. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    A-Şıkkı.....Eşiniz size diyorki aşkım vicdanım sızlıyor ama saklıcağıma söylüyüm.ben seni 6 ay evvel aldattım ama 1 kere beni AFFEDERMıSıN??

bu ama tabi affetmem yinede sadece acıkladıgı ve saklamadıgı icin bu tercihimdir

14. 4 Ağustos 2009
  15. yorgunellam

yorgunellam lay-lay-lom Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynen katılıyorum arkadaşım dediklerine..hazmedemem asla !

16. 4 Ağustos 2009
  17. baby_dilay

baby_dilay Yok olmak istiyorum!.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    İhanetin hiç bir şekilde olanı affedilemez benim için.şutarafagitti

18. 4 Ağustos 2009
  19. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    ıhanetin hiçbir türünü affedemem.ıtiraf etmesi de benim için bir değer taşımıyor,madem o kadar dürüst bir insan niçin aldatmayı tercih etti ? Eğer ilişkimizde mutlu değilse ayrılıp kendine başka bir yol çizme hakkı elbette var,ama beni aldatmaya hakkı yok..