aldatılıyormuyum?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve dxuxnyam tarafından 8 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Eylül 2008
    Konu Sahibi : dxuxnyam
  1. dxuxnyam

dxuxnyam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ne olur bana da fikirlerinzi söyleyin. Yardıma çok ihtiyacım var.
    Ben cuma günü 10 aylık kızımla birlikte eşimin işyerine gittim.ve msn de sekreterleriyle yazışmış eşim kapatmayı unutmuş ve okudum.
    sizede yazıyorum ve bana fikir verin;
    eşim:sen o pisliği seviyorsun
    kız:evet seviyorum
    eşim:ben seviyorum
    kız: yazma
    bu arada kız evli ve biraz oynak olduğunu daha doğrusu erkeklere cilve falan yaptığını söylüyorlar.
    eşim sen yanlış anladın biz aramızda öyle yazışıyorduk falan diye bi açıklama yaptı ama bu açıklaması beni tatmin etmedi. eşim hemen tabi seni aldatmıyorum yeminederim falan dedi.ama ben ona bi türlü inanamıyorum.
    bizim 7 yaşında ve 10 aylık iki kızımız var ve onlar için boşanmayacağız ama aynı evde ayrı yaşamaya karar verdik.
    ben şimdi ne yapmalıyım daha ailemle konuşmadım bana yardımcı olursanız sevinirim.

2. 8 Eylül 2008
  3. rabia87

rabia87 Guest

canım ben hiç anlamadım aralarında geçen konuşmayı biraz daha açıklasan?? nasıl aldatıldığını fln çıkardın ben göremedim o kısmı da.. biraz açık yaz cnm yardımcı olmaya çalışalım..

4. 8 Eylül 2008
  5. Yıldızzz

Yıldızzz Guest

eşinizin kızın sevdiği adama pislik demesinden anlaşılıyo bence herşey demekki o kızı kıskanmış moralinizi bozmak istemem ama bir ilgisi var gibi geldi bana ne diyimki Allah yardımcınız olsun.

6. 8 Eylül 2008
  7. zerrinn

zerrinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya ayrılma yana ayrıl diyemem ama bence unut olanları ve eşine sana cocuklarına bir sans daha ver bir cok yorum gelicek ben olsam ayrılırdım ihaneti cekemem falan filan die ama cocuklarını düsün ben aldatmayı hos karsılamıyorum ama ya cocuklar onlar ğünahsız bence son bir sans daha ver ve evlerinizi ayırma bir kez daha her seye yeni bastan basla üzğünüm allah kimseya yasatmasın böğle bir durumu ama yapıcak bir sey yok ya cekip ğidicen yada unutucan inanıcan eşine allah yardımcın olsun ama sanırım ben olsam cocuklarım için bir sans daha verirdim kendine iyi bak

8. 8 Eylül 2008
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146

burda takildim arkadasim, esin ben seviyorum demis ama kime demis kizami???CADIARZU

Kizin iliskisi hakkinda konusuyorlardi bu tamam ama gerisini ben pek anlayamadim:sm_confused:

10. 8 Eylül 2008
  11. dxuxnyam

dxuxnyam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben sadece sonunu okudum başını eşim okuduğumu farkedince kapattı en başında birde aşkım kelimesi var ve 2 gündür kızı fazla savunuyor.

12. 8 Eylül 2008
  13. destinaber

destinaber Guest

canım ya zor bır durum belkıde esın kızı uyarıyordur..
    bılemıyorum o kızla esını yuzlestır
    yada keske esıne her seyı anlatmasanda bıraz gozlem yapsaydın daha emın olurdun
    aynı evın ıcınde ayrı olmakta zor cocukların var
    allah yardımcın olsun

14. 8 Eylül 2008
  15. dxuxnyam

dxuxnyam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    daha fazla anlatmak istemedim ama ben yazıları okumadan önce kız iftar için akşam yemeğe gidelim dedi eşimde olur dedi ve hemen yer ayırttılar ben okuduktan sonra gitmek istemedim ama eşim uzatma diyerek zorla götürdü neyse biz onlardan önce gittik başka bir aile daha vardı ben sadece onun yanına oturmam dedim diye eşim bana çatal fırlattı oda 7 yaşındaki kızımın kafasına saplandı kızımın kafası kanamaya başladı ve ben kızları alıp kalktım tam bu sırada eşiyle birlikte geldi ama yüzüme bakamdı laf bile atamadı ve ben onunla karşılaşmak dahi istemedi eşim kızın ne günayı var deyip duruyor başkasına yazıyormuşda yanlışlıkla ona gitmiş bana açıklaması bu arkadaşlar

16. 8 Eylül 2008
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Elleri kirilsaydi o esininde o catal o yavrunun kafasina gelmeseydikötükedihüso

18. 8 Eylül 2008
  19. dolphins

dolphins gelecegi görebilsem Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla canım kusura bakma ama hıc aldatma konusuolmas abıle ufacık kızını o duruma sokan ve sonra senı tek basına kızlarıyla o durumda gonderen adamdan zaten hayır gelmez....zavallı cocugun gunahı ne....aldatma kısmına gelınce bana kalırsa esını tek bırakma ama esıne yuzde verme.sımartma yanı.sadece o kadın senın erkegını kaptırmayaak bı kadın oldugunu anlasın...boooole ıcıne otursun.ama esıne davranıslarına dıkkat et.yzık kızın ıcın cok uzuldum.eger sureklı boyle sacmalıklar yapıyorsa...bılmem valla...ınsan evladına kıyarmı...allah askına kızının bası kanayınca ılgılendımı kızıyla

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.