Aldatılma hikayeleri

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve bloodrayne__ tarafından 13 Şubat 2009 başlatılmıştır.

13 Şubat 2009
    Konu Sahibi : bloodrayne__
  1. bloodrayne__

bloodrayne__ Guest

allah kimseye yaşatmasın.geçmişinizde kim sizi nasıl aldattı? özel değilse paylaşırmısınız?

2. 14 Şubat 2009
  3. bloodrayne__

bloodrayne__ Guest

evet kızlar ??

4. 14 Şubat 2009
  5. Cemre

Cemre Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kızma darılmada bana bu olay biraz film senaryosu gibi geldi
    yani bilemiyorum öyle bir his işte

6. 14 Şubat 2009
  7. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    hemen bi yorumla niye sildinki keşke bizde okuyabilseydik belkide
    kendimize ders çıkarabilirdik,
    neyse

8. 14 Şubat 2009
  9. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    mutlaka öyledir ancak yaşayan bilir belliki
    olaylar senin sinirlerini harap etmiş
    boşveeer farketmesekte hayat çok kısa
    hişbişeye değmez

10. 7 Haziran 2010
  11. bebegim_01

bebegim_01 rabbim saglikla kucagima alim melegimi inşaallah Üye

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşllarrrr eşimin beni aldatmasından şüpheleniyorum.lütfen bana yardım edin.şüphelendigim kişinin numarasını aldım fakat cevaplamıyorum.açmıyor telefonu bayanmı erkekmiii ona göre emin olacam amaaaa nerdeee.kızlarrr numaranız görünmeden nasıl karşı tarafı arayabilirsiniz.

12. 7 Haziran 2010
  13. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    esin ve esinin ailesi bolumune konu acsan daha iyi olur.

14. 7 Haziran 2010
  15. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Allah size sabrını vermiş demekki. Yaşadıklarınız çok kötüymüş, çok geçmiş olsun. Ve Allah düşmanımın başına vermesin.

16. 7 Haziran 2010
  17. kirmizigul06

kirmizigul06 mutluyummmmmmmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Evet arkadaslar bende aldatilanlardanim malesef :KK43:((((

6 yillik iliskinin sonunda tam evlenecegiz diye adimlari atmaya baslayacakken ayrilmak istedi..ailevi sorunlari vardi..kendisi doguda yasiyor...yillarca babasinin yaninda calisiyordu. ve ablasini amcasinin ogluna istediklerinde, benimkinde lafini etmisler, ve onunlada amcasinin kizi sozlenecek diye konusulmus...bunu bana soylediginde daha arkadastik ve asla olmayacagini kardesi gibi gordugunu felan soylerdi..sonra biz cikmaya basladik (buarada ben yurtdisinda yasiyorum o turkiyede,gorusmelerimiz cogunlukla telefon, msn uzeriydi)sonra iste 4yil sonra evlenmeye karar verdik, ama buraya gelmesi icin illa askerligini yapmasini istedim ki sorun cikmasin diye,ki yas sorunuda vardi 21 olmadan buaraya getiremezdim onu,yani yasim dolana kadar oda askerligi bitirsin dedik.askere gitti geldi. ve ilk yil babasina yardim etmekle gecti sonra birden aklina nereden geldiyse, universite sinavlarina girmeyi cok istiyorum bu icimde kaldi, kazanirsam disaridan okurum dedi kabul ettim ki ileride mutsuz olmasin diye. ve dershaneye gitmeye basladi,mesajlasmalar azaldi.vakit ayirmasi zor deyip duruyordu, guya butun gun ders calisiyorum diyordu. ve 30 mart mesaj geldi, olmuyor ayrilmamiz gerekiyor,ki ben ailesi icin sandim asariz diye ikna etmeye calistim.sonra eve geldim yarin konusuruz dedi.tabi aksamda tabi mesajlastik ama karari kesindi olmaz diyordu..bundan oncede ailesini uzmemek icin ayrilir ama fazla gecmeden geri donerdik..ve ertesi gun oldu, sabah mesajlarima cvp vermedi,evdeyim bugun cikmicam dedi,yani kaciyordu resmen. ve oglen bir mesaj geldi, ben baskasini seviyorum suan onun yaninda yaziyorum bu mesaji,yani benim icin bu iliski bitmistir diye...beynimden kaynar sular dokuldu inanmadim, okadar insaniyetli birisiydiki, herkese yardim eder karsilik beklemezdi.yani inanamiyordum..gunler gecti ve ben doner diye bekliyordum ki ayrildigimizin 6nci gunu nette hattinin detaylarina bakabilecegimi gordum sasirdim ve baktim. bu kizla birbucuk aydir mesajlasiyorlarmis,gece gunduz hic durmadan gunde 100 mesajin hepsini.bana mesaj atmadan onun atiyormus, ders calisiyorum uyuyorum misafir var dediginde hep mesajlasiyormus.o gunden sonra uzulmem canim yanki,intikam atesi yandi icimde ki hala var..ondan sonra bana yine mesaj atti merak ediyormus guya beni, onu asla affetmeyecegimi, Allaha havale ettigimi ve hakkim asla helal etmeyecegimi soyledim...ve bu hala gonlumu almaya calisiyor iste arkadas olarak kalalim felan..ve okadar kizdirdiki ensonunda onu tanidigim gune lanet ettigimi ve onu sevdigim icin kendimden utandigimi yazdim ve ogunden beri hicbir haber almadim..suan sadece dua ediyorum Allah bana cektirdigi acinin bin beterini yasasin,yuzu omru boyunca gulemesin, suan cabaladigi uni sinavini kazanamasin diye...ve enkotusude ne biliyormusunuz,biz ayrildiktan bir ay sonra arkadasi onun iki yildir evli oldugunu eger yalan degilse bir yasindada bir kizi oldugunu soyledi...bunu sormak icin aradigimda ise cocugu reddetti ve evlilik icin ise ailesine karsi gelemedigini yurtdisina gelecegi icin onemli olmayacagini dusundugu icin yaptigini soyledi...ve bunuda askerden donerdonmez yapmis,bir hafta gorusememistik telefonu yoktu ve almasini beklemistim,ama megerse evlenmis...ve utanmadan gecen yaz izine gitigimde yanima gelmisti senağlama senağlama ve o kiz bunlari bile bile baslamis bu iliskiye beni sev yeter diyormus.....Allah benim yasadiklarimi kimsenin basina veremsin:eek:klava::eek:klava:

18. 7 Haziran 2010
  19. Duygu.C

Duygu.C CDarkness Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Aldatılma hikayesi duymak istiyorsanız,

Sinan Akyüz'ün Bana Sırtını Dönme adlı kitabını okuyun
    Hepsi gerçek ve yaşanmış hikayelerden oluşuyor. Benim ağzım bir karış açık olarak bitirdiğim kitap. Bu kadar olur yani dedirtecek bir kitap