Aldatilma hikayelerini okudukca sevdigine sinir olanlar...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Sensible tarafından 11 Ekim 2008 başlatılmıştır.

11 Ekim 2008
    Konu Sahibi : Sensible
  1. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaslar, aslinda sinirlerimi bi cok anlamda kontröl altinda tutabilen bir insanim, kolay kolay sinirlenmem, soguk kanliyimdir ayni zamanda ama bu aldatilma hikayelerini okudukca benim beynim tavana vuruyor, fokur fokur kayniyor adete, burnumdan kulaklarimdan duman cikacak nerdeyse laelaelaelaelae:kızgın:

Hepimiz mutlaka sinirlenip kiziyoruz ama ben delirmekle yetinmeyip birde sevdigimden soguyorum. Benim icin yapmis oldugu fedakarliklari görüncede kendime lanet ediyorum, sen bu cocugu haketmiyorsun nasil böyle birsey düsünürsen bu cocukla alakali diyip kendime kiziyorum.:mymeka:

Bu durumdan acil kurtulmam lazim. KK'ya takilmayi birak demeyin vazgecmem:asigim::enbuyukkk:

Var mi bir önerisi olan?

2. 11 Ekim 2008
  3. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    KKya üye oldugumdan beri artık bi nebze daha mesafeliyim evliliğe...
    burada okuduklarım ve duyduklarım beni bi çok şeyden soguttu acıkcası
    ama şu var
    bu durum biraz da özgüvenle alakalı
    kendine güvenmeli kadın
    burada okuduklarıyla yada duyduklarıyla paranoya sahibi olup eşini her fırsatta suclamamalı, guvensizlik duyuyorsa bunu çaktırmamalı
    yani eşşegin aklına karpuz kabugunu düşürmemeli :nazar:
    ne eninde sonunda aldatılacagıma inandırırım kendimi
    ne de benim kocam asla yapmaz diyenlerden olurum
    yani dengede tutmak adına özgüvenime sarılırım sıkıca...:kahve:

4. 11 Ekim 2008
  5. incitanem

incitanem Guest

Burdaki tüm evlilik ve aldatılma hikayelerini okudum..Üstüne gidip nişanlandım..Bir kere bile soğuma hissetmedim..:nazar:
    Güzel hikayelere imrendim kötü bitenlere üzüldüm ve dua ettim..Kendi hayatımı asla bunlarla kıyaslamadım.Kıyaslanmamalı da bence.Sadece kulağa küpe olmalı..

6. 11 Ekim 2008
  7. xixtxixr&buse

xixtxixr&buse Sana ait bütünüm :))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hiçbirşeyin garantisi yok ki bunun olsun diye düşünüyorum ... ama oturup aldatlırsam ne yaparım diye düşünüp panik havasın da girmiyorum çünkü biliyorum ki böyle yaparsam korkularımı beslemekten öteye gitmeyecek bu....hergün aynı düşünceyle bir ömür geçermi geçmez tabiii paranoyak olur insan

8. 11 Ekim 2008
  9. eftalyaa

eftalyaa sevdimde noldu:((( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende kk ya yenı uye oldugumda uzaga evlenenlerın pısmanlıgından cok etkılenmıstım cunku bende uzaga evlenıcem hatta benı okadar etkılemıstıkı sevgılıme ara verelım benım kafam karısık bu uzaklık konusunda demıstım tabı oda benı ıkna etmek ıcın bırsuru dıl dokmustu askımcım benım.ama bole olumsuz seylerı okuyuncada evlılıkten korkuyorm gercı mutlu evlılıklerı okuyuncada bıran once evlenesım gelıyo velhasılkelam nolursa olsun kk dan vazgecmem:sm_cool::teytey::dance:

10. 11 Ekim 2008
  11. Sevgi Kelebexgxi

Sevgi Kelebexgxi ....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sevdiğine kızmamalıki böyle bir durumda
    Ders çıkarmalı aslında okuduklarından paylaşılanlardan
    Düşünmüyormuyum tabiki o an okuduğumda düşünüyorm bir an aklıma geliyor ama gelip geçici
    Hiçbir zaman sevgilim yada eşim asla yapmaz beni aldatmaz bırakmaz demem ama ona belli etmem
    Kendi içimde gardımı alırım
    Ama yapar da demem ...
    Bu duygumu ilişkimize zarar vericek kadar abartmam içimde yaşarım...
    Taakiiiii bunları tetikliycek durumlar çıkana kadar 2,5 senedir bir durum çıkmadı inşallah da çıkmaz

12. 11 Ekim 2008
  13. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Insallah canim:nazar:

14. 11 Ekim 2008
  15. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    valla ben sadece erkeklerden daha bi nefret eder oldum....
    ama acaba aldatildim mi diye hic düsünmedim...
    zaten acaba yapiyormudur diye düsünürsen devamli o iliskiyi saglikli bir sekilde sürdüremezsin....
    her erkek aldatir diye bir sey yok ama asla yapmaz cok güveniyorumda diyemez hic bir kadin cünkü bu gercegi yansitmaz...
    sana önerim sevginden ve sevgisinden eminsen bosuna bulandirma aklini....

16. 11 Ekim 2008
  17. bilmem_ki

bilmem_ki varlığımsın :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    size bişi anlatayım da gülünkaydirigubbakcemile3
    gecen nasıl bir evlenme teklifi aldınız başlıgını okudum okudukca kötü olanlarını deil de iyi olanlarını düşündüm ,imrendm hoş daha etmedi benım sevgilim ama neyse o gun zaten bıraz sinirliydim , onu aradım .meşgulmş ,bana nete takıl dedi müsait olana kadar. bende takıldıkca daha cok kzıyom sana ddeyip konuyu actım kızdıkca da kızdımm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
    snra düşününce çokta mantıklı bişey yapmadıgımı farkettım ama sevgilime söylemedım daha kk dan öğrendiğimi bunları :teytey:
    snra ne mi oldu bıras benım zorumlada olsa " aşkım sen haklsın " demek zorunda kaldı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
    burdakılerı okudukca daha cok korkuyorum evlilikten ,evlenınce herseyın sıradan olacagını düşünyrm Allah hayr etsın kk bayanlarının sonlarını :lepi:

18. 11 Ekim 2008
  19. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    saedce bi derdim vara takılıp kalmayalım arkadaşlar bu sitede daha ne güzellikler var mesela ortaya karışıkta bi sürü topic var açın okuyun yeni çıkan filmlere gidin burda yorumlarınızı yazın güzellik tüyoları alın alın vs vs... azcık dertlerden uzaklaşın arada bi bakarsınız buraya da canııımmm