Aldatılma nedeni ile boşanmaya kesin karar verenler!!!!!

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve nisandakar tarafından 26 Mart 2010 başlatılmıştır.

  26 Mart 2010
  Konu Sahibi : nisandakar
 1. nisandakar

  nisandakar Aktif Üye Üye

  Katılım:
  16 Şubat 2010
  Mesajlar:
  537
  Beğenildi:
  9
  Ödül Puanları:
  86
  Aldatıldığınızı tüm delillere ulaşıp öğrenmişseniz ve kesinlikle boşanmaya karar vermişseniz kesinlikle boşanma düşüncenizden ve aldatıldığınızı öğrendiğinizden eşinize bahsetmeyin hatta bir süre eskisi gibi devam edin.

  --aldatıldığınıza dair tüm delilleri --resimli--kamera kayıtlı-- tüm delilleri bir şekilde temin edin.
  --mesaj ya da msn görüşmelerini delil olarak yeterli görüp hemen dava açmayın çünkü bazı hakimler bunları delil olarak kabul etmiyor ve karşı tarafın avukatı özel hayatın gizliliği ilkesine uymadığınızı söyleyerek dava da delil olarak kabul edilmemesini istiyor.

  bunların delil olarak kabul edilmesi için çoook uğraş vermeniz gerekiyor çünkü FBI dan resmi yardım almanız gerekli çünkü nasıl anlatsam internet-google-windows vs Türk kaynaklı değil. Ama uğraşırım diyorsanız ankara da FBI a ulaşılacak bir yer varmış.

  --kesinlikle ama kesinlikle resim ve video görüntüsü elde edin. diğer kadının ev -iş adreslerini mutlaka ama mutlaka bulun.

  --eşinizin üzerine kayıtlı olan bir evde ikamet ediyorsanız muhtarlığa gidip aile konutu şerhi koydurun- tapuya gidip aile konutu şerhi koydurun.

  --ikamet ettiğiniz ev kira ise mutlaka muhtarlığa gidip aile kira kontratına aile konutu şerhi koydurun ya da ikamet belgesine. (sizi dışarı atma ihtimalinde birde annenizin el emeği göz nuru dantel vb çeyizlerinize eşinizin el koymaması için bunlar bazılarımız için paradan daha değerlidir.

  --düğün kaset ve resimlerinizi mutlaka yanınıza alın (takılar için)

  herşeyi ayarladınız temin ettiniz bunları eşinizin ulaşamayacağı ama sizin kolaylıkla alacağınız bir yerde saklayın.

  sonra eşinizle aldatma olayını konuşun savunmasını:) dinleyin gayet sakin davranın, dik durun kesinlikle ama kesinlikle çocuğunuz varsa yanınıza alın

  boşanma davanız aldatılma nedeni ile açıldığından mutlaka hem eşinize hem diğer kadına ya da kadınlara maddi ve manevi tazminat davasını da açın (artık diğer kadına da tazminat davası açılabiliyor)

  Herşey yolunda gitti ve boşandınız istediklerinizi aldınız diyelim eğer çocuklarınız varsa kesinlikle baba ile irtibatlarını koparmayın, çocuklarınız sizin olduğu kadar eski eşinizinde çocuğudur. çocuklarınızın duygusal gelişimi için bu şart.

  hiçbir evlilik boşanma ile noktalanmasın ama boşanmak kaçınılmazsa ve çok acı çekmişseniz bazı şeylerinde bedeli olmalı. Kavga ve gürültü ile değil onları paralarını alarak cezalandırabilirsiniz.
  Karakter sahibi olun dik durun.
   
 2. 26 Mart 2010
  Konu Sahibi : nisandakar
 3. Çenebaz

  Çenebaz Yeni Üye Üye

  Katılım:
  8 Ocak 2009
  Mesajlar:
  11.525
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  Konu içerik nedeniyle " Aile, Evlilik ve Çocuklar " Bölümüne taşınmıştır.