Aldatılmak İstemeyen İyi Okusun!

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve deryacox tarafından 27 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : deryacox
  1. deryacox

deryacox Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    İngiliz bilimadamlarına göre, şu basit öneriler kadının aldatılmasını önlüyor.

* Erkeklerin çoğu heyecan için aldatır. Sık sık onu heyecanlandıracak sürprizler yapın.

* Aldatıldığı duygusuna kapılan erkek, hemen eşini aldatır. Bu yüzden kesinlikle şüpheli hareketlerde bulunmayın.

* Erkeğin cinsel isteği tarçın ile lavanta kokusunda artar. Limon kokuları ise kadından bir anda soğumasına bile neden olabilir.

* Çikolata, içki, çilek gibi doğal afrodizyaklara dikkat! Çünkü bunlar erkeğin aldatma duygusunu harekete geçirir.

* Kıskanç ve çok söylenen kadınlar, karşısındaki erkeği uzaklaştırır. Dırdır yapmayın.

* "Aldatsam da beni affeder" diye düşünen erkek, aldatmayı alışkanlık yapar. Bu nedenle kesinlikle onu affetmeyeceğinizi hissetmeli.

* Eşiyle ortak alışkanlıkları bulunmayan erkekler, aldatır. Onunla aynı zevkleri paylaşın.

* Beğenilme istekleri için aldatan erkeklerin sayısı az değil. Aldatılmak istemiyorsanız, eşinize sık sık övgü dolu sözler söyleyin.

2. 28 Mayıs 2007
  3. cikin_f

cikin_f tarihçi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Gerçekten aslında bunlar aldatılmamak için değil normalde de yapılması gereken şeyler...Bunlarsız eşininzi düşünsenize...Sabah giyindiği zaman "Hayatım bugün ne kadar yakışıklı olmuşsun" demek,ona sürprizler yapmak,pazar günü yatağına güzel bir kahvaltı götürmek...Bunları kadın erkek kim istemez ki?Aslında erkekler aldatıyor diye kızıyoruz ama bazen de bizde de hata yok mu diye düşünmeden edemiyorum...Bence de yuvayı dişi kuş yapar,eee o zaman ne duruyoruz?Değil mi kızlar?a.s:dance:sırnaşık şey

4. 28 Mayıs 2007
  5. AyseniL

AyseniL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklısın güzelimde aynı şeyi bizede yapsınlar ama :)))))))
    yapmadıklarında biz aldatıyomuyuz onları, ne ayıp :)))

6. 28 Mayıs 2007
  7. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    neden yapmak zorundayız ayrıca evlilikte aşkla tutkuyla heyecan olmaz mı.ama ben evlenince kitap alıp bugün bunu yapayım yarın akşma yemekten sonrada onu birgüzel heyecanlandırayım filan diyemi ömür tüketecem:)bu tür şeyle planlı değil plansız olmalı ayrıca erkek için bukadar uğraşmaya değmez o aklına eserle gider heyecanı başka yerde bulur zaten:eek:klava::eek:klava:

8. 28 Mayıs 2007
  9. kxixrxixk kanat

kxixrxixk kanat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Niyeyse tüm öğütler kadınlara. Tüm paralar erkeklere. Elinin altında sürekli bir kadın bulunsun ama ben başka kadınlarla birlikte olayım düşüncesindeki erkek için değil ağzınızla başka bir yerinizle kuş tutsanızda o yapacağını mutlaka yapar. Hem içinde aldatma güdüsü bir erkek için niye zahmete gireyim.

10. 28 Mayıs 2007
  11. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    "Hem içinde aldatma güdüsü bir erkek için niye zahmete gireyim."
    Buna aynen katılıyorum...içlerinde varsa yapacak hiçbişey yoktur hanımlar...siz dünyanın en güzel en alımlı en sürprizli kadını da olsanız...hem ben çok da fazla canım ne kadar yakışıklısın bugün olayına katılmıyorum...iyice havaya girmelerine sebep olabiliriz..

12. 28 Mayıs 2007
  13. Azalea

Azalea Guest

Eşiyle ortak alışkanlıkları bulunmayan erkekler, aldatır. Onunla aynı zevkleri paylaşın.

OLDUUUUUUUU.Sürekli onun zevkine göremi yaşayacagım.aldatmak isteyene BAHANE ÇOK

14. 28 Mayıs 2007
  15. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Bencede aynı zevkleri paylaşmak lazım. Ortak ilgi alanları yaratılırsa sizle birlikte olmaktan keyif duyar. en önemliside bu.

16. 28 Mayıs 2007
  17. BenTulis

BenTulis KURŞUN KALEM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Bence aldatmak insanın mayasıyla ilgili bir şey..Eğer erkeğin mayasında varsa,ortam da uygunsa yapıyor işte.Yoksa,yanında taş gibi hatunlar olan erkekler aldatmazlardı.Bu tamamen kişilikle alakalı bir şey.

18. 28 Mayıs 2007
  19. asilnur

asilnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yok kızlar ağzınızla kuş bile yakalasanız yinede erkeklerin aldatacagını göreceksiniz.Bu acayip bir dürtü onlarda degişiklik saçmalıgı var.