aldatılmak,Oğlumla Ben hiç bir yere sıgamadım...!! Ağlamaktan gözpınarlarım kurudu...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve blood tarafından 8 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Eylül 2008
    Konu Sahibi : blood
  1. blood

blood Guest

İnanın çok kötü günler geçiriyorum,6.yılıma girdiğimde tesadüf sonucu aldatıldığımı öğrendim... Eskiden yani en azından 1 hafta öncesine kadar bu tip yani (aldatılmak..vs gibi) konuları okur,üzülürdüm,.. ama nerden bilebilirdim benimde başına gelicek.. kendimden cok güvenirdim eşime...onla çok şey yaşadık,çok sıkıntılar çektik hiçbir zaman yani aklımın ucundan bile geçmezdi böyle bişey yapıcağı...
    telefonundan mesai saatleri dışında msj çekilen bir numara sanki Allah tarafından karşıma geldi ve aradım bir bayan sesi kapattım.. ve eşime sordum...çok yemin etti bir şey yok diye ama sonra itiraf etti .YIKILDIM.. sadece dudaklarımım elimin titrediğini ve kendime hakim olamadığımı hatırlıyorum.çok yemin etti aramızda hiç bir şey olmadı diye...mazereti ise evde bana karşı saygın ve sevgin azaldıgı için karşımaböyle bir durum çıktı... kadınla tel verdik ..gittim kadınla görüştüm hemen pişman oldum (kadında evliymiş) evime döndüm dedi...çookkk yalvardıı
    çekip gittim anneme .. ama duramadım erkek kardeşim cocuguma bagırır annemlerin lafı batar...hiç bir yere oğlumla ben sıgamadım,,sıgamadım...ondan nefret ediyorum ... oğlumun piskolojisi cok bozuldu... babasına cok düşkün... onun için ve ablamlarda devreye girdi... eve geri döndüm.. ve herkese söz verdim bu ewde sadece cocugumun annesi ve hizmetci olarak bulunacagım diye..şimdi yalvarıyor istersenkendimi ölüdrürüm diyor ben bi şey yapmadım diye ama asla inanmıcam asla .. ne olur bana yardım edin artık aglamaktan gözpınarlarım kurudu.

2. 8 Eylül 2008
  3. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    Ağlama ya oğlun için ayakta dur...
    Eğer o evde durman gerektiryosa da dur ama hizmetçi de ne demek deme öyle lütfen....
    Oğlun için ayakta durmalısın.....

4. 8 Eylül 2008
  5. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    offff ne bu kadınların çektigi yaa hayatını garantiye almadan kendi ayaklarının üstünde durmadan evlenmiceksin ben bunu anladım
    erkeklerin hepsi aynı malesef resmen uçkurları için yaşıyorlar yok böyle bişe
    size sabır dilemekten başka çaremiz yok :KK43:

6. 8 Eylül 2008
  7. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    ne demek saygın ve sevgin azalmıştı.yaa kadının saygısı sevgisi azalıyo adam aldatıyo adamın saygısı sevgiis azalıyo adam aldatıyo .bunlar bunlar erkeklerin bahaneleri.canım Allah yar ve yardımcın olsun hem senin hem tüm kadınların.

8. 8 Eylül 2008
  9. nazlxixmmm

nazlxixmmm CARLA VERDE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok kolay bir söz..çıkıp annenin evine git.ve orada ayaklarının üstünde dur...BEN BU SÖZLERE KATILMIYORUM...sakın böyle bir hareket tarzı yapmayın.neden diyecek olursan ekonomik özgürlüğün olmadığı sürece hayatının geri kalan kısmını çok daha zor şartlarda geçireceksin.sana daha zor gelecek süreçler yaşayacaksın.dul kalmak gerçekten zordur çünki aç dallamalar çoktur.bu neden ile bunu kabulleneceksin. tedbirlerini daha akıllıca alacaksın.sıkmadan kendi gücün ile kocana sahip çıkacaksın.adamını tahlil edecek akıllığı göstereceksin.ama asla ezilmeden ona sahip olacaksın. bana göre evini terketme..hoşçakal...

10. 8 Eylül 2008
  11. gxuxlçiçek

gxuxlçiçek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    88
    Allah yardımcın olsun aynı dert bendede var ama ayaklarımın üstünde durabiliyorum vede ailemede muhtaç değilim çok şükür.Allah yardımcın olsun ayrılmak kolay değil hele helede çocuğun varken aklını kullan ve ailene sahip çık bence eğerki olmuyorsada yolunu çiz derim.

12. 8 Eylül 2008
  13. Seher

Seher kastamonu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım uzulme ayakta duroglun ve kendın için unutmakı oglunun sana ıhtıyacı vartesellı etmek kolay bılıyorum senın yasadıgın seylerın senın canını acıttıgını ne kadar üzülsekte anlıyamayız allah sabır versın unutma her gecenın bır sabahı vardır

14. 8 Eylül 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Elbet bir gün gelecek, herkes allahindan bulacak, nolur üzülme

16. 8 Eylül 2008
  17. nudem

nudem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ağlama canim ağlama
    oğlun için sen annesin bu kolay değil

18. 8 Eylül 2008
  19. prenses tera

prenses tera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben seni çok iyi anlıyorum canım biz çocuklarımız için ayakta durmalıyız unutma sakın onların bize ihtiyacı var

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.