aldatılmak

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve dak_2007 tarafından 15 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Kasım 2008
    Konu Sahibi : dak_2007
  1. dak_2007

dak_2007 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadaşlar ben 4 ay önce eşim tarafından aldatıldım ama sonuçta affettim çocum var onu babasız büyütmek istemedim çünkü bende babasız büyüdüm ne demek oldugunu biliyorum eşimle severek evlenmiştik şimdi halen içim içimi yiyor bana yemin etti bir daha olmaz diye ama üzerimden bi türlü atamıyorum ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım bana yardım edin

2. 15 Kasım 2008
  3. xixtxixr&buse

xixtxixr&buse Sana ait bütünüm :))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Çok zor bir durum Allah sabırlar versin evli olup üstüne birde çocuk olunca insan inanın ne yapacağını bilemiyo ama boşanamıyorsanız bile iyiceeeee burnunu sürtün o da sizi kaybetme korkusu yaşasın ki siz olmayınca hayatta ne kadar yanlız olduğunu anlasın bir süre ayrı kalmak da iyi olacaktır ...ya da birlikte uzmana gidin çoğu zaman sorunun temeline inmek daha iyi oluyo

4. 15 Kasım 2008
  5. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.026
    Ödül Puanları:
    163
    Allah yardımcın olsun canım, sanırım evlı arkadaslar daha ıyı fıkır verırler sana

6. 15 Kasım 2008
  7. talin

talin Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    konunuz olması gereken bölüme gönderilmiştir
    bilginize

8. 15 Kasım 2008
  9. yenidenbaxsxla

yenidenbaxsxla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Üstünden 4 ay geçti diyorsun. Bu aşamada aranızda nasıl bir iletişim oluştu bilemiyorum. Yani şunu yap bunu yap diyecek zamanı geçmişsiniz galiba. Aldatılma durumlarında öncelikle yapılacak şey bir müddet burnundan fitil fitil getirtmektir. Ki olayı ciddiye aldığını bir daha şansının olmadığını bilsin. İnşallah bunu yapabilmişsindir. Bu aşamayı geçtikten sonra unutacaksın arkadaşım. Daha doğrusu unutmuş gibi yapacaksın. Bir kere kabul ettiysen devam etmeyi, o olaya tekrar tekrar geri dönmeyeceksin, pişirip pişirip önüne koymayacaksın. Bu hem seni yıpratır hem de onu, ve de ilişkinizi. Evlilik danışmanına gitmenizi öneririm. Eğer maddi gücünüz yetiyorsa. En güzel yolu bu..

10. 15 Kasım 2008
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    eğer affettiyseniz malesef sineye çekmek durumundasınız..hiç bir şey yokmuş gibi davranmaya devam etmek..yasakkelime
    güvenmekten..en azından güvenmeye çalışmaktan başka çareniz yok..benneyaptımki
    bu şekilde yaparak hem kendinizi hem ilişkinizi daha sürümceye sokarsınız..:1ninca:

12. 15 Kasım 2008
  13. EU2

EU2 Guest

ben affedemezdim. siz affetmissiniz madem, bu saatten sonra yapilacak tek sey aile terapisine gitmeniz diye düsünüyorum. neden esiniz düsünmemis acaba benim bir cocugum var ben karimi nasil aldatirim diye

14. 15 Kasım 2008
  15. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    neden nasıl aldatttı
    bir gecelikmiydi
    yoksa daha uzunmu??

16. 15 Kasım 2008
  17. whiterose

whiterose Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım zor bi durum ama hemen mi kabul ettin yoksa zorladınmı biraz:uhm:

18. 16 Kasım 2008
  19. tatu

tatu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence ona bunun sadece bir kez sineye çekildiğini son şans verildiğini ona her fırsatta hissettir.yoksa işi yüzsüzlüğe vurup ne de olsa affediyo yapayım demesin...
    güvenmen için elinden geleni yaptır...senin için çabalamasını sağla ki ne kadar zor olduğunu görsün yeniden kalbini almanın. korksun ve bi daha aklına bile getirmesin...
    hemen kendini ona bırakma yani ağırdan al...
    madem affettin bundan sonra yapıcağın tek şey bir daha yapmamamsını önlemektir...
    zor bir dönem allah kolaylık versin...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.