Aldatılmak...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve EU3 tarafından 4 Nisan 2009 başlatılmıştır.

4 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

sevgili kkkulubu uyeleri arkadaslarim
    allah askina bana soylermisiniz bu erkekler neden nankor.
    neden aldatirlar.allah bunlarin cezalarini verecek mi.
    bir aydir yakin cevremden surekli aldatma haberleri duyuyorum.
    en son olaydada dayim esini aldatti.yani yengemi.yengem ozel dedektif tuttu takip ettirdi yanak yanaga bas basa cekilmis fotoraflari getirdi atti suratina ispatlandi yani aldattigi. son zamanlarda zaten supheleniyordu yengem.
    cep telefonuna gelen mesajlarida yakalamis ama dayim tabi inkar etmis yok yanlis gonderildi felan diye.3 cocuklari var ayrilirlarsa herseyi paylasacaklar evi mal mulk bankadaki para felan.yengem ayrilmak istiyor ama dayim yavlariyor yakariyor afedersiniz kopek oldu resmen ayrilmamak icin.birdefa yapan yine yapar yengem kesin kararli ayrilmak istiyor ama cocuklar icinde acaba bir sans daha versemmi diye dusunuyor.allah kimseye yasatmasin bu aldatma olaylarini igrenc birsey hicbirdert gibi degilmis bu.
    yengemi aldattigi kadinda arap.
    bir diger aldatma olayida yine uzaktan akrabamiz olan 50 yasina gelmis bir abla aldatildi.o da kocasini tekrar kabullendi icine atti bosanmadi. cocuklarida kocaman buyumusler.

yine baska bir aldatma olayi amcamin oglu serefsiz kendisi serefsiz diyorum bana kuzenine bile sarkintilik yapacak kadar adi bir insan .
    bana karisini bes ayri kadinla otellerde bulusarak aldattigini ,evde durumlari iyi tuttugunu esinin her dedigini yaptigini hicbirseyden suphelendirmemeye calistigini hergun degisik kadinlarla otel odalarinda birlikte oldugunu soyledi.ustelik yeni bebekleri oldu .ne kadar adice hic utanmadan bana bunu anlatti.ben bunu gidip esine soylemedim soyleyemem .:1no2:amcamin oglu beni tehdit etti soylersen sana iftira atarim benim yuvami bozarsan bende senin yuvani bozarim dedi. ben agzimi acmiyorum. karisina cocuguna yazik aciyorum eside o kadar saf bir kiz ki insallah gercekleri gorur.tabi bu olayi esimle paylastim esimde bosver biz karismayalim dedi.bu olay boyle kapandi halen aldatiyormu bilmiyorum cunku gorusmeyi kestik .esim muhattap olmuyor gelmek istediklerindede surekli bahaneler ariyoruz buluyoruz.

simdi sizlere sorum eger aldatilan esin bayanin durumu iyiyse maddi olarak kendine ve cocuklarina bakabilecek gucteyse ayaklarinin uzerinde durabiliyorsa sizce affetmelimi yinede ???yinede evlilik surdurulmeli mi?

uzun oldu kusura bakmayin.

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Nisan 2009
  2. 4 Nisan 2009
  3. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    Ben sürdürmedim canım ve hiç bir kadına da daha doğrusu ayakları üzerinde duran hiç bir kadına evliliğini sürdürmesini tavsiye etmiyorum...

devamlı paronoya içerisinde yaşamaktansa boşanmak en iyisidir.

4. 4 Nisan 2009
  5. Sileli

Sileli Hadi Hayırlısı...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende kaldıramazdım acıkcası... Tabi sonrasında gecınebılmek ıcın parada lazım.Bı akrabam evlendıkten bır yıl sonra boşandı,ılkokul mezunu bı kızdı,şimdi üniversite okuyor ıkıncı evlılıgını yaptı,bırde oğlu var.Yani isteyınce hersey olur bence.Boyun eğmek ayrılmaktna daha zor gıbı gelıyor bana. :1closedeyes:

Yada (bekara karı boşamak kolay diceksiniz ama) evde tamamen muhabbetımı keserdım ayırırdım yatagımı.mıllet evlı bılsın ama ben senı gönülden boşadım derdim.İki yabancıyız artık derdim... :çok üzgünüm: senağlama

6. 4 Nisan 2009
  7. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben benı aldatmıs bırı ıcın asla bıde onun sucunu ortuyomus gıbı bıde onla evde yasrmıs gıbı yapamazdım aksınee sucunun acıga sıcıkkp resıllıgını bıde ben tam ortaya cıkartıdımm asla ort bass etmesdımmm eger ayaklarımın ustunde durabılıyosammmm bı dk yanında durmazdımmm

8. 4 Nisan 2009
  9. Sileli

Sileli Hadi Hayırlısı...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    varsa arkada destek cıkan yada maddi ımkanlar durulmaması gerek tabı... Ama işte coğu kadınımız aman adım dula cıkmasın laf olmasın dıye düşünüyorlarya,mecbur aynı evde yasıyorlar.. Allah göstermesın kımseye...

10. 4 Nisan 2009
  11. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben hıc utanmama nederlerse deısınler onların ılerde bana dulll dememesı ıcın kocamın bı dahakı aldatısındaa bana sen gurrusussun senı aldattım ve sen hala yanımdasın demeesınden ıyıdırr benım guruum herseyden once gelırrrr kımsenın lafına bakmas bu ısler

12. 4 Nisan 2009
  13. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    çalışsamda çalışmasamda,bana destek olan bir ailem olsa da olmasa da,temizliğe gider,milletin halılarını siler gene de öyle bir adamın koynuna girip karılık yapmam ben..!:1closedeyes:
    başkalarına hizmetcilik yapmak,o adamla birlikte yaşamaktan daha onurlu çünkü!şakkıdı

14. 4 Nisan 2009
  15. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Bizim gibi hatunlar çoğalmalı ki erkek milleti aldatmayı aklının ucundan bile geçirmemeli bence dekaydirigubbakcemile5.Bir dakika bile kalamaz evde,bir de üstüne herkese anlatırım,niye susup ekmeğine yağ süreceğim ki:eek:.
    Gerçekten olmuş bir olay:Adam karısını aldatıyor,kadın eşinin tlf.undaki bütün nolara,ben bir hayvanım,eşimi aldattım diye kendi ağzındanmış gibi mesaj çekiyordelikafaduldendelikafadulden

16. 4 Nisan 2009
  17. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    gurur varsa ayrılır. durumum iyi olacak,kendi ayaklarımın üstünde duracağım ,ve kafamda o çıkıntılarla gezeceğim. asla....

18. 4 Nisan 2009
  19. askimveben

askimveben Kaanima kardes geliyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Iyi vallah adam herhalti yesin ondan sonra bir iki kez yalvardi diye affettsin yok öyle sey.
    Karisi onu aldatsaydi gözünün yasina bakmadan kapinin önüne koyardi.
    Üstelik herkese rezil ederdi beni aldati falan diye.
    Parasida varmis ayrilinca kimseye muhtac olmadan cocuklarinida büyütür.
    O amca oglunuda bi tenhada yermisin yemezmisin :eek:klava: