aldatılmaların sonuuu

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve lolita19 tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

12 Nisan 2009
    Konu Sahibi : lolita19
  1. lolita19

lolita19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ask ask ask ne gsl bi duygu tabi yasayana... bende sevdim asık oldum ama kimi sevdiysem hep aldatıldım artık kimseyi sevemiorm kimseyi istemiorm. bütün erkekler çıkarcı gibi gelio çok üzüldüm ağladım ama simdi düsünüyorum değmezmiş diye acılar insanı olgulaştırırmıs ya. sanki tüm duygularımı kaybettimmm asık olmayada korkuyorum artık :çok üzgünüm: bazen böle sevvgilileri görüorm ne gsl diorm ama ben öle olamıcam galiba yaaa benneyaptımki

2. 13 Nisan 2009
  3. eylultamer

eylultamer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    valla seni inanki çok iyi anlıyorum arkadaşım , bu güvensizlik sorunu bende uzun zamandır var , tabii bir çok şeyin yaşanması sonucu oluştu bu güvensizlik, durup dururken değil ...
    maalesef bu zamana kadar verdiğim emeğin karşılığını hiç alamadım , hep mutsuz olan taraf ben oldum ..
    ama şu varki artık şunuda çok iyi anladım , ne kadar kendinden verirsen o kadar üzülüyosun ..
    inanki bilemiyorum herşeyin hayırlısı diyip geçiyorum şimdilik , ama tabii böyle çiftler gördüğümde de yolda falan içim burkulmuyo değil :KK43::KK43::KK43:

4. 13 Nisan 2009
  5. melisa__

melisa__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar üzülmeyin ama yaa hayat o kadar güzel ki ve o kadar güzel süprizlerle dolu ki ,şu an böyle karamsarken hiç ummadığınız bi anda hayatınız o kadr değişebilir ve güzelleşebilir ki inanın buna, ben çok karamsarlığa düştüğüm anlarda hep rabbime sığındım dua ettim ve hep umutlarımın tükendiği anda allah o kadar güzel bi şekilde güzel şeyler sunduki işte dedim benim rabbim bu kadar güçlü ve herşeye kadir,allaha sığının ve ondan umudu hiç kesmeyin buna inanın herşey yoluna girecek ben inanıyorum :)

6. 13 Nisan 2009
  7. eylultamer

eylultamer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    çok doğru söylüyorsun melissa , zaten ne olursa olsun inancım sayesinde ayaktayım ve güçlüyüm , Rabbim ve rahmeti o kadar büyükki , inanıyorum herşey çok daha güzel olacak , Allah başka kederler vermesin ....

8. 13 Nisan 2009
  9. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    kural böyle aldatan aldanır
    insan en çok kendini kandırır
    zaman geçer hatıralar kalır..
    kalbim en çok unuturken açır...

10. 15 Nisan 2009
  11. lolita19

lolita19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet eylültamer doğru diosun insan kendinden ne kadar taviz verirse o kadar üzülüo onun için hiç bir zaman kendnden ödün vermiceksin önce ben diceksin kendim daha önemliyim diceeksn bunlar işte tecrübe oluo insana bi daha yanlış yapmamak adına...

12. 15 Nisan 2009
  13. lolita19

lolita19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    özlempau bu arada pamukkalede mi okuosn:?a.s

14. 15 Nisan 2009
  15. PRiNCeSS_1905

PRiNCeSS_1905 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Şunu söyleyebilirim ki insanın karşısına aradığı kişi er yada geç çıkıyor.. Umutsuzluğa düşmek ölmekten farksızdır.. Tabi bulutların üstündede yaşamayacaksın ama umudun olmadanda olmuyor.. Umarım karşına aradığın kişi en kısa zamanda çıkar ve çok mutlu olursun..

16. 15 Nisan 2009
  17. lolita19

lolita19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah cnm ya hepimizin karşısına aradığımız insanlar cıksın a.s aminnn