Aldatilmaya devammi......................?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve didem44 tarafından 19 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : didem44
  1. didem44

didem44 Guest

Arkadaslar ben 7 senelik evliyim esim 7 sene boyunca sureklı aldatmaktan bıkmadı neden boyle yapıyosun dedikce ben bişey yapmıyorum kızlar peşimi bırakmıyor diyor ve beni böyle kabul et etmesende sen bilirsin diyor 6 yasındada bi kızım var inanı ne yapacagımı bilmiyorum sureklı kendimde kusur ara oldum bence benim en buyuk kusurum onu çok sevmekmi oldu nolur yardım edermisin bana DEVAMMI ETMELİ YOKSA KABULLENİP SUSMALIMIYIM.............................................yasakkelime:

2. 19 Ağustos 2008
  3. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    bence hic durma onun yaninda....
    kim geri getirecek gecen yillarini yada sana kim aferin diyecek bunca yil cektigin icin...
    madalyami takacaklar esiniz sizi aldatti ama siz cektiniginiz icin buyrun bosa gecmis yillariniz mi diyecek...
    hadi diyelim kizin icin katlaniyorsun kizin büyüdügü zaman sana cekmeseydin anne diyecek...
    ya anlamiyorum hala susmalimiyim diye soruyorsun anlamiyorum hic bir zamanda anlamiyacagim...
    senin bize sormani gerektirecek hic bir konu yok ortada bitmis bir evlilik var daha ne susmasi...
    cok sinirlendim daha fazla ileri gitmeden bitireyim yazimi...

4. 19 Ağustos 2008
  5. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Bu erkekler neden boyle midesiz ve karekter yoksunu birer lagim faresi ya coluk cocuga karisirsin hala gozun neden disarda,hadi disardaki kadinsa evde bekleyen ne madem aldaticak kadar yetesiz goruyorsun da neden bosanmiyorsun be adam hadi farzet kadin aldatan rolune gecince asarim anlindan vururum naralari neden atiyorsun evindeki kadin seni vurma planlari yapiyor mu? hey buyuk Allahim sen akil ver desem zaten beyin kapasitesi kucuk 3hucre ile idare eden bu cinsin neresine akil vericen yalan mi????????????sana gelince guzel arkadasim sakin bu yzdigima yalvaririm alinma neden baskasinin kokusu uzerine sinmis adami hala es olarak gorup devam ediyorsun ustelikte kizlar pesimi birakmiyor diyecek kadar suurunu yitirmis duyen adamla omur nereye kadar be canimin ici kizin annedeki bu gerginligi hissedicek yasta bu durumda bir ailede mutlulugu nereye kadar gider bak arkadasi davulun sesi uzaktan hostur konusma diyebilirsin bana ki haklisin basima gelmedi umarim gelmezde benimde bir kiz evladim var sende bir anne babanin kinali kuzususun babanin prenses kizisin sence bu muameleyi hak ediyormusun ASLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA heleki bir erkegi baba yaparak odullediren bir kadinsin ve 6yildirdir kel etmeden sakat etmeden evladinida buyutmusun sevmissin ne guzel ama kimi sevgi emek ister beslenmek ister kelebek gibidir oluverir kum gibidir akiverir senin askin da sevginde tek kisilik neden mi biri kalbini doldurmussa gozun baskasina ilismez esinin kalbi demek hala bombos sana tek bir sey soyliyim mi SEVGI BAZEN BIRAKIP CEKIP GITMEKTIR..................................................sevgilerimle

6. 19 Ağustos 2008
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    gitmek yada kalmak sizin kararınız...
    ama eşinizin cevabı çok çirkin...o adam ne koca olmayı ne de baba olmayı haketmiyor...
    kendinizi ve kızınızı düşünerek hakkınızda hayırlı bir karar vermenizi dilemekten başka hiçbirşey diyemiyorum...
    Allah yardımcınız olsun...
    sevgiler...

8. 19 Ağustos 2008
  9. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ben kendi kendimi bipleyeyim ..:kızgın:
    Biiippp bip bip bip bip yani
    öh yüzsüz herif
    Ne bekliyorsun başını kardeşim gidcek yerin yoksa tamam ama varsa kes at bu kangren olmuş adamı:kızgın:

10. 19 Ağustos 2008
  11. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bu kadar yıl nasıl katlandınız, acıyorum koca olan, dahası baba olan bir erkeğin vaktini, parasını, emeğini başka kadınlara harcamasına.

12. 19 Ağustos 2008
  13. _eZeL_

_eZeL_ Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım senin iki seçeneğin de aynı böyle devam mı etmeli yoksa kabullenip susmalımıyım diyorsun
    zaten 7 yıldır böyle devam ediyorsun ve kabullenip susmuşsun nedenini sormak kabullenmemek olmuyor yani...
    kendine yazık etmişsin canım yaaa Rabbim yardımcın olsun hayırlısıyla bir çıkış yolu bulursun inşaAllah

14. 19 Ağustos 2008
  15. Geveze

Geveze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar onun peşini bırakmıomuşş muşşştaaa:mymeka:.Allahım ya ben bişi demiyorum artık.Kimse sizin durumunuzu bilemez tabiki en doğru kararı kendiniz vereceksiniz:teselli: ama kocanız gerçekten afedersiniz ama adam değilmişşş:mymeka:

16. 19 Ağustos 2008
  17. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    yazık olmuş 7 yıla. nekadar karakteri bozuk bi adammış bu ya. kızlar peşini bırakmıyormuş sanki bekar adamda annesiyle konuşuyo. hadi seni geçtik 6 yaşındaki çocuğunuzada saygısı yokmuş.
    susup devam edersen herzaman aşağılanırsın hor görülürsün.

18. 20 Ağustos 2008
  19. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Adamdaki yüzsüzlüğe bak ya ne demek beni böyle kabul et :kızgın: Pes yani bence eğer ailen arkanda destekse gidecek yerin varsa bi dk. bile durma yol ver gitsin ne hali varsa görsün kötükedihüso

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.