Aldatılmayı gorseniz

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 4 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. evli birinin aldattigina uzun surelerdir sahit olsaniz, bunu karisina soyler misiniz yoksa hic bilmiyormus gibi mi yaparsınız?

2. 4 Mayıs 2008
  3. roseaysegul

roseaysegul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasimsa deger veriyorsam soylerim dost aci da olsa gercegi soyler ayni konumda ben olsam bana da soylenmesini isterim yine de zor bir durum Allah kimseye gostermesin

4. 4 Mayıs 2008
  5. duygusal + cinsel birliktelik var
    ben daha once acmistim bu konuyu o zaman en iyisi soylememek nasil olsa biter demistim
    ama hala suruyor
    2 yıla yaklasti

6. 4 Mayıs 2008
  7. roseaysegul

roseaysegul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    2 yildir arkadasinin aldatildigina goz yumuyorsun ben senin yerinde olsam coktan soylemistim eger tepkisinden cekinip soyleyemiyorsan konus onunla sanki bu baska bir arkadasin sorunuymus gibi en azindan tepkisini bilirsin

8. 4 Mayıs 2008
  9. KardelenMasaliM

KardelenMasaliM Musmutlu:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Söylemek zor geliyor ise eger
    aldatan kocayi ve sevgilisini gördügün yerde arkadasina telefon acip yanina cagir cok önemli bir sebep oldugunu söyle yanina getirmeyi basar.Zaten gerisini görecektir.

10. 4 Mayıs 2008
  11. haydeç

haydeç Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    ben böyle bir şeyi söylemeye cesaret edemezdim çok zor bi durum ama bir yandanda arkadaşımın aldatılması bilememiyorum gerçekten zor bir kararfisfisfis

12. 4 Mayıs 2008
  13. dilegim

dilegim artık bambaşka biri Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    walla ben soylemezdım benı ılgılendırmez soylemem sonraa arada ben kotu olurum falan ama altatılan ıcın gercekten kotu bır durum:1no2:

14. 4 Mayıs 2008
  15. ilaydax25

ilaydax25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    söyleyemezdim ve sölemedimde arkadaşımın eşi aldatıyodu sölemek çok istedim ama ayrılırlarsa yada büyük bi kavga yaparlarsa suçlusu ben olurdum yeni bebekleri vardı arkadaşımda hissediyordu ama çoçuk için bişey diyemiyodu

16. 4 Mayıs 2008
  17. baby_dilay

baby_dilay Yok olmak istiyorum!.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Sizz aldatılıyo olsaydınız ve arkadaşınız biliyo olsaydı ve söylemiyo olsaydı size siz ne tepki verirdiniz :uhm:

18. 4 Mayıs 2008
  19. primrose

primrose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Uzun süre ne kadar? 2 yıl mı? Misal ben evli olsam, aldatılıyo olsam ve bunu da arkadaşım 1 yıldır bildiği halde beklese, söylemese çok kızarım. Arkadaşlığım zarar görür kesinlikle. Herkesin kendini ilgilendiren gerçekleri bilmeye hakkı var çünkü. Ha birşeyler yapar veya yapmaz, o ayrı mesele. Hem bu kadar zamandır devam ediyorsa o da farkındadır belki. Belki farklı bir durum sözkonusudur. Hele ki çocuk filan da yoksa kesinlikle konuşulmalı bence, geç bile kalınmış.