Aldatılmışım... Yardım lütfen

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve wodix tarafından 30 Mart 2009 başlatılmıştır.

30 Mart 2009
    Konu Sahibi : wodix
  1. wodix

wodix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kafayı yemek üzereim yaa... 2yıllık bi ilişkim var ve 6ay kadar önce resmen aldatılmışım yeni anladım... bnm herşeyime karışır arkadaşlarıma elbiselerime... ama bni bu kadar kısıtlaıp kendisi kızların kucaına yatıp resim çektirdiinde nasıl bi tepki verebilirim??? yemin ederim kafaı yicem yaaa
    bn bunu ona söylesem sn bni aldattın bn affettim diyo başka bi savunması yok (4ay kadar önce büyük bi kavga ettik ve bn bi süre sonra başkasıyla çıktım sonra ayrıldım hemen zaten oda herşeye rağmen bni affetti ama bunu her küçük sorunda bna hatırlatıo böylece üste çıkıo) çok seviorum ama bn onu ne yapmalıım?

2. 30 Mart 2009
  3. Geveze

Geveze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    O sizi affedebilir ki siz ayrıldığınızda çıkmışsanız aldatmış sayılıyor musunuz hayır ama o siz birlikteyken başka kızlarla beraber olmuşşş bence bu aynı şey değil...Ayrıca daha evli değilsiniz,evli olsanız belki siz bilirsiniz,bir aile yuva sözkonusu sonuçta diye affet denilebilirdi ama böyle bi durumda benim yapacağım şey bellidir,arkama bile bakmam...

4. 30 Mart 2009
  5. wodix

wodix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok kavgalar ettik bu yüzden bna el bile kaldırdı ama ne olursa olsun ona karşı ciddi anlamda zaaflarım var yapamıyorum onsuz çok özlüyorum

6. 30 Mart 2009
  7. MELTEMRE

MELTEMRE 10.10.10 ❤ Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    eğer ben aldatılmaktan rahatsız olmuyorum diyorsan, aldatmadığın halde sana bile böyle kabul ettirmiş ve de en ufak hatanda bunu ortaya koymuş biriyle yaşarım diyorsan devam et güzelim..
    lakin onca şeyin üzerine bir de el kaldırmasına göz yumuyorsan kusura bakma ama senin kendine saygın yok ki şekerim..
    evet 2 yıl uzun bi süre ama bak daha önce de ayrılmışsınız.. hep diyorum zati bi ilişki bi kere bitmişse bi daha dönmenin anlamı yok kısır döngüye giriyor herşey.. :nazar:
    böyle aşka sevgiye tutkuya aklım basmıyor benim :nazar:

8. 30 Mart 2009
  9. duyguud

duyguud HeR şEy çOk GüZeLL....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle siz altatmamışsınız onu ayrıldıkdan sonra başka biriyle çıkmışsınızz gayatte normall..
    bunu ikidebir söylemeside saçmaa..
    onsuz olamam diye bişey yokk yoll verceksein en kısa zamanda eğer affedersenn alışırr ve tekrar tekrar yaparr.. ..
    yol verinnn dediğim gbiii sevgilerrr..

10. 30 Mart 2009
  11. EU2

EU2 Guest

canım herşey açık değil mi zaten seni sevse ne aldatır ne el kaldırır ne bırakır... sen ne diosun

ona karşı zaaflarım var. o da senin bu zaaflarını çok güzel kullanıyo bence...

12. 30 Mart 2009
  13. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Sevgiliyken mi el kaldirdi? Simdiden bunu yapan ilerde neler yaparÇok üzgünüm çoook
    Arti aldatmista.Siz aldatmamissiniz, ayrildiktan sonra baskasiyla birlikte olmussunuz.
    Oda adam olsaydi seni elinde tutsaydi ozaman, tövbe yarabbi!
    Sinirlendim yine.

Yazik sana güzelim ya, bu adamdan pek fazla hayir gelmez gibi.

Hakkinizda hayirlisi olsun, AMIN

14. 30 Mart 2009
  15. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ayrıl gitsin bu ne yaa çocuk oyuncağına cevirmişssiniz hem sen onu aldatmamıssın ama acele etmıssın ne dıyım kı karısık hersey en ıyısı ayrılın...

16. 30 Mart 2009
  17. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    el mi kaldırdı !!! bu ilişki iyice laçkalaşmış, ayrılma zamanı dmek istemezdim ama öyle görünüyor.

18. 30 Mart 2009
  19. kuzum85

kuzum85 aşk bir yangın Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    cadıarzu