Aldatlan kadnlar, hayata nasl geri dndnz?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve acromion tarafından 27 Kasım 2008 başlatılmıştır.

27 Kasım 2008
    Konu Sahibi : acromion
  1. acromion

acromion Guest

Merhaba tum KK'lar.

Malesef vardir aramizda aldatilan kadinlar. Umarim burda bizimle paylasirsiniz o kabustan nasil kurtuldugunuzu? Belki daha önceden böyle bir konu acilmistir ama ben bulmadim.

2. 28 Kasım 2008
  3. darkblue

darkblue Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Aldatılan kadınlar neden aldatıldığını sorgulama girerler 2. kadın benden gençmi güzelmi neden beni aldattı diyerek psikolojik bunalıma girerek kendine de çevreye daha fazla zarar vermeye başlarlar, diğer bir türde maddi ve manevi açıdan eşine bağımlı olduğu için durumu kabullenenler... gerçi medyatik isimlerde bunun tersini gormekle beraber genel olarak bu boyledir... Feminen kadınlarda bu boyle olmuyor intikam duygusuyla yanıp tutuşuyor ve orda hiç bir kadın aptal değildir lafını doğrularcasına aklını ve beynini ve mantığını devreye sokarak intikam hırsıyla eşini yada sevgilisini mağlup ayaklar altına alınan gururunu kazanmak için için elinden geleni ardına koymayacaktır. Aldatan aslında kendini aldatmış olur birsini severken ona aşığım derken elini tutarken neden bir başkası aynı gönülde 2 kişiye yer olurmu???

4. 30 Kasım 2008
  5. boshwerr

boshwerr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    allah hiçbirinize bu acıyı yaşatmassın çok zor bidurum kabullenmek ve çok severken bi anda yıkılmak ben ailem sayesinde toplanabildim gece gündüz hep ağlıyodum sürekli

6. 1 Aralık 2008
  7. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    allah kimseye yaşatmasın...

8. 1 Aralık 2008
  9. KarKralicesi

KarKralicesi Sığınamıyorum Hiçbiyere:( Pro Üye

Beğenileri:
    1.057
    Ödül Puanları:
    113
    O durumdan sonra aileme sığındım. Ailem bilmiyodu içimdeki tsunamiyi bendeki kıyameti. Yinede onların nasılsın kızım laflarından kendime bir teselliymiş gibi pay cıkardım.
    Şükür onlara inat dimdik hayatıma devam ediyorum ama aması şuki
    Beynime öyle işlenmişki o bölgeyi tamir etmekte büyük zorluk cekiyorum.
    O bölgeyi kendi hakimiyetime almak için bi uzmandan yardım alıyorum.:içelim:

Herşeyin hayırlısı

10. 1 Aralık 2008
  11. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    allah yardımcın olsun canım.......

12. 1 Aralık 2008
  13. selkie

selkie güldeki arsız dikenim! Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    allah kimseye yaşatmasın,gerçekten çok zor bir durum,bir ayda 15 kilo verdim,hastalandım,allahın yardımı sayesinde ayaktayım hala,hemde dimdik!sabahlara kadar ağlayarak allah'a dua ediyordum,ona sığındım,oda dualarımı geri çevirmedi,gerçekten yanımda bana yardım ettiğini hissettiğim zamanlar oldu,rabbimde biliyor ki benim ondan başka kimsem yok,rabbime şükürler olsun,aldatılmayı haketmediğimi düşünüyorum,aslında bunu hiç kimse haketmez,ama içimdeki yara iyileştimi dersiniz,hayır,bir türlü geçmiyor,yeri geldiği zaman içim o kadar acıyor ki hala!ama bebeğim için ayakta kalmak zorundayım,

eşime gelince yaptığı hatayı anladı,çünkü oda o kadın tarafından aldatıldı,Allahım çok büyük,hem benim gururumu ayaklar altından aldı,hem eşime gerçekleri gösterdi,şimdi eşim üstüme titriyor,ama benim kalbimdeki kırıklar bir türlü geçmiyor,

14. 1 Aralık 2008
  15. swet2006

swet2006 ÇOK FİKİR, TEK ÇÖZÜM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende o talihsiz kadınlardan biriyim. öğrendiğim zaman yıkıldım, yaşama sevincim söndü. yemeden içmeden kesildim. bir haftada beş kilo verdim. üstelik kadın çok çirkin ve yaşlıydı. çevremdeki herkes güzeliğime ve kişiliğime iltifatlar yağdırır. kimse buna anlam veremedi. büyük tartışmalar sonucu eşim evi terketti. o gittikten 2 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim. psikolojim berbattı. günlerce gecelerce uyuyamadım. sürekli ağlama krizleri geçirdim. sonuçta bebeği aldıramadım. aileme sığındım. yaralarımı sarmak için hepsi seferber oldular. hamilelik sürecimi yanlız geçirdim. yaşadıklarım kaleme dökemiyeceğim kadar kötü günlerdi. bebeğin doğumundan sonra evliliğimizi toparlayabildik. şimdi üzerime titriyor. ama ne varki kırılan bardak yapıştırılsada ilk halindeki parlaklığını ve ışıltısını yitirmiş oluyor. bebeğim için tüm sorunları geride bırakmak ve affetmek zorundaydım. şunu çok iyi biliyorumki hayatımın sonuna kadar kalbimin bir köşesi daima sızlayacak.

16. 2 Aralık 2008
  17. meltem44

meltem44 Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bir söz vardır 'Kadın affeder ama asla unutmaz' gerçekten çok doğru unutmak imkansız yani herşey yolunda giderken neden, sorusu insanı yiyip bitiriyo, bence erkeklere rahatlık batıyo nasıl olsa karım evde oturuyo o garantide mantığı, yakalanınca da beni kandırdı, bir anlık boşluğuma geldi...... gibi saçma sapan savunmalar, yok ya bizde inandık!kötükedihüso, Allah'ın izniyle bizi niye kimse kandıramıyo? erkek erkektir eşim başta olmak üzere hiç bir erkeğe güvenmem
    'benim eşim asla yapmaz' diyemem:tomato:

Sevdiğim bir söz; Allah (c.c)
    'kadınlara 9 nefis verdim dokuzuna da sahip çokıyorlar ama erkeklere 1 nefis verdim ona bile sahip çıkamıyorlar' buyurmuş

18. 2 Aralık 2008
  19. yarennkara

yarennkara Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    başıma gelmeid ama gelmeyeceği anlamına da gelmiyo..
    çok yıkıcı bişey eminim...
    allah bunu yaşayan herkesesabır versin..
    hayat işte..
    acı ttalı ne çok şeyle karşılıyoruz...
    kırgın ve eksik de olsa devam ediyoruz hayata...