Aldatldn renmeli mi yoksa hi renmemeli mi?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 27 Ocak 2008 başlatılmıştır.

27 Ocak 2008
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. Ben bir kadının aldatıldığını biliyorum, kesin olarak biliyorum. Adamı tanıyorum ama karısını tanımıyorum. Bu kadın bilmiyor, karısını saf enayi yerine koyuyor adam. 1,5 yıldır biliyorum bu durumu ama ilk ogrendigimde soylemeyi hic dusunmedim ama bayadir surunce ogrenmeli mi diye dusunmeye basladim. Kadını hic tanimadigim icin de cekindim, hic cesaret edemedim soylemeye. Bilmiyorum ne yapmam lazım sizce? Aldatma devam ediyor hala bitmedi...

2. 27 Ocak 2008
  3. aysealgun

aysealgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayaıtım adam 1.5 yıldır ldattığına göre yalanda prof. olmuştur sen söylersin adam karısının altından girer üstünden çıkar seni bile yalancı çıkarır sen kötüü olursun karşıma dierim kadınlada pek aran yokmuşyerimseniben

4. 27 Ocak 2008
  5. aslında adamın cok bi yalan soylemesine gerek yok, cunku bu adamla diger kız ayni isyerindeler ve disarida gorusmuyorlar galiba pek yani yalan soylecek te bisi olmuyor anladigim kadarıyla, daha cok duygusal aldatma bunlarin ki, kizi taniyorum bana herseyini anlatir ama esinin bilmeden yasamasi bana haksizlik gibi geliyor bilmiyorum...

6. 27 Ocak 2008
  7. elisaa

elisaa Minik Serçe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eden kurtulurda diyen kurtulmaz derler...
    ama burdaki hemcinsimize yapılan ihaneti de ben hiç tanımadığım halde bile hazmedemedim açıkcası.. adi adam:eek:klava:

8. 27 Ocak 2008
  9. adamın yaptıgını hazmedemiyorum, evdeki kadın bihaber yasiyor, cocuklari var, ailesi var, herseyi var ama yetmemis...Arkadasimi da uzuyor, o da hep umut besliyor, asik ustelik yani haketmiyor aslinda bunlari....Adam hayatından memnun ama bu bozulmali, adamin huzuru bozulmali yaa

10. 27 Ocak 2008
  11. bu adamın bu kadar rahat olması beni deli ediyor
    soylemeye yaklastim gibi offf sinir bozucu boylelerinin gununu gun etmesi ya

12. 27 Ocak 2008
  13. EU2

EU2 Guest

............................................................

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Nisan 2008
  14. 27 Ocak 2008
  15. anladığım kadarıyla karısı hep takipte....................................

16. 27 Ocak 2008
  17. EU2

EU2 Guest

...................................................................

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Nisan 2008
  18. 27 Ocak 2008
  19. hamra

hamra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    burada sasırdıgım nokta kız nıye evlı oldugunu bıldıgı bır erkegı tercıh edıyor